تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ارزان در شهر فرش

خرید فرش ارزان از شهر فرش

قیمت فرش به عوامل مختلفی بستگی دارد . قیمت فرش های ماشینی را این گونه محاسبه می کنند : هزینه ای که برای تولید آن صرف می شود با مالیات و سود جمع می بندند و قیمت نهایی را اعلام می کنند .
کارخانه های معتبر و تولید کنندگان بهترین برند فرش ماشینی ، به دلیل تولید و فروش بالایی که دارند از سود حاصله کم می کنند و بدین صورت است که می توانند فرش ارزان قیمت با کیفیت عالی را ارائه دهند . ولی برخی از تولید کنندگان سود جو از هزینه ای که برای تولید صرف می کنند کم می کنند یعنی الیاف ارزان قیمت فرش را در تولید به کار می برند و یا از دستگاه های قدیمی و ارزان قیمت که فرش های بی کیفیت را تولید می کند بهره می برند و بدین صورت محصولات ارزان قیمت بی کیفیت را تولید می کنند .
قیمت فرش ارزان در شهر فرش
از آن جهت به کاشان عنوان شهر فرش را اطلاق کرده اند چون در این شهر جدیدترین فرش های ماشینی با تنوع طرح و رنگ توسط کارخانه های شهرک های صنعتی این شهرستان تولید می شود . کاشان در بردارنده 5 شهرک صنعتی و بیش از هزاران کارخانه تولید کننده می باشد که این کارخانه ها برای اینکه گوی رقابت را از آن خود کنند به تولید بهترین فرش های ماشینی کاشان می پردازند . قالی هایی که در بافت نخ خاب آن ها الیاف آکریلیک هیت ست شده و در بافت نخ تار و پود آن ها پنبه اصل به کار می رود . ولی کارخانه ای در شهر فرش می تواند خریداران را به سمت و سوی خود بکشاند که قیمت فرش های ماشینی را متعادل تر از بازار ارائه دهد . یعنی بتواند فرش کاشان به قیمت کارخانه عرضه کند .
دلیل ارائه فرش ارزان در شهر فرش با کیفیت عالی این است : فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مستقیم فروشنده با مشتری . یعنی تولید کننده بدون هیچ واسطه گری و یا دلالی بتواند محصولاتی که تولید می شود را با اندک سود به فروش برساند . تولید کننده وقتی فرش های ماشینی را در کارخانه تولید می کند در همان جا می تواند به صورت حضوری به فروش برساند و صرف نظر از هزینه های اضافی از قبیل اجاره فروشگاه ، از سود فرش کم کند و محصول را با قیمت تولیدی به فروش برساند . امروزه اکثر کارخانه ها به جای زدن فروشگاه در سطح شهر ، فروشگاه اینترنتی فرش دایر می کنند و بدین صورت تمامی محصولات خود را به نمایش می گذارند و فروش مستقیم خود را به صورت اینترنتی نیز انجام می دهند .
از مزایای خرید مستقیم این است که فرد با حضور در کارخانه می تواند از روند تولید فرش باخبر شود و کیفیت فرش های ماشینی را بسجند .
خرید فرش ارزان در شهر فرش
گروه تجاری فرش کاشان توانسته است ارائه دهنده انواع فرش های 1500 شانه کاشان ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه باشد . این گروه تولیدی ، بهترین فرش های ماشینی را با بهترین قیمت فرش در شهر فرش به فروش می رساند . محصولاتی که جدیدترین طرح ها را دارند . طرح های جدید فرش توسط طراحان زبر دست کاشانی تولید می شوند . طرح ها و نگاره های قالی های کاشان زبانزد عام و خاص است . طرح هایی که نسبت به دیگر شهرهای تولید کننده منحصر به فرد است . این طرح ها وقتی زیبا جلوه می کنند که با بهترین الیاف بافته شوند و درخشانی بالایی داشته باشند . طرح های زیبای کاشان بهتر است در شانه و تراکم بالا تولید شوند به همین دلیل است که گروه تجاری فرش کاشان بیشتر تولید خود را صرف تولید فرش های با شانه و تراکم بالا کرده است .
خرید از گروه تجاری فرش کاشان به صورت حضوری و اینترنتی مزایای زیر را به همراه دارد :
-  دست یافتن به قیمت کارخانه چون این تولیدی مستقیما با مشتری در ارتباط است .
-  دست یافتن به بهترین کیفیت چون در بافت نخ خاب از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده شد ه است .
-  دیدن دنیایی از طرح های زیبا و جدید . این تولیدی به آیتم زیبایی توجه دارد و جدیدترین و زیباترین طرح ها را خلق می کند به گونه ای که افراد می توانند متناسب با دکوراسیون خود به انتخاب طرح فرش کاشان بپردازند .
-  ارسال رایگان در خرید آنلاین
-  ضمانت نامه و گارانتی محصولات
هر ارزانی خوب نیست
در شهر فرش ، معدود کارخانه هایی هستند که به تولید فرش های ارزان قیمت با الیاف ارزان قیمت پلی استر و پلی پروپلین می پردازند . محصولاتی که کیفیت بسیار پایینی دارند و بعد از استفاده کوتاه مدت دچار آبرفتگی ، تورفتگی ، پرزدهی فراوان می شود . به هیچ عنوان محصولات بی کیفیت ولو با قیمت ارزان را خریداری نکنید و قبل از خرید فرش به برچسب پشت فرش توجه کنید و به نوع دستگاه و نوع الیاف بافت دقت کنید تا از بهترین نوع باشد .
برخی از کارخانه های تولید کننده هستند که فرش های از مدافتاده و استوک که در انبار خود انباشته شده اند را با قیمتی ارزانتر از بازار به فروش می رسانند . خرید از این کارخانه ها را انجام ندهید .
فرش های ارزان قیمت که فاقد ضمانت نامه و گارانتی هستند را خریداری نکنید . اگر کیفیت محصولی بالا باشد مسلما تولید کننده آن محصول را با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رساند .
خرید اینترنتی فرش های ارزان را از وب سایت هایی که فاقد نماد اعتماد الکترونیک و فاقد نماد زرین پال است را انجام ندهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی