تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1200 شانه و قیمت فرش 1200 شانه

قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان

برای بررسی قیمت فرش های 1200 شانه  کلیک کنید .
چرا بیشتر خریداران برای خرید فرش های 1200 شانه به سراغ کاشان که عنوان شهر فرش بدان اطلاق شده است می روند .
کاشان شهری است که دارنده 5 شهرک صنعتی است و بیش از هزار کارخانه تولید کننده در این شهرک ها مشغول تولید هستند . در کنار کارخانجات تولید فرش ، کارخانه های ریسندگی و تولید الیاف مصنوعی نیز در این شهر وجود دارد که بهترین الیاف بافت قالی را تولید می کند و دسترسی تولید کنندگان قالی را به الیاف اولیه با کیفیت عالی ممکن می سازد . کارخانجات شهر فرش ، با استفاده از دستگاه های پیشرفته وندویل ، جدیدترین فرش های دستبافتگونه 1500 شانه را تولید کردند به گونه ای که برخی از شهرهای تولید کننده از تولید این فرش های دستبافنما ناتوان هستند . محصولاتی که ظرافت ، زیبایی قالی های دستباف را دارد . می توان گفت که اولین محصولات 1500 شانه و فرش های 1200 شانه در تراکم های بالا در شهرستان کاشان تولید شد .
فرش ماشینی 1200 شانه | قیمت فرش 1200 شانه
ایرانیان طالب زیبایی هستند و دوست دارند هر کالایی را که خریداری می کنند زیبا و به روز باشد . فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و افراد به دنیال جدیدترین طرح ها و نگاره ها هستند . طرح های زیبا و نگاره های اصیل ایرانی را باید به صورت 1200 شانه و یا 1500 شانه تولید کرد . وقتی تعداد گره در فرش بالا باشد مسلما طرح زیباتر و ظریف تر می شود . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 که در یک متر از عرض خود 1200 گره و در یک متر از طول خود 3600 گره را جای داده اند جز ظریف ترین محصولات ماشینی در شهر فرش به شمار می روند و ریز ترین طرح ها را می توان روی آن ها پیاده کرد .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه در شهر فرش کمتر از 1500 شانه است . به همین دلیل است که افرادی که زیباترین محصولات را می خواهند به جای خرید 1500 شانه ، به سراغ 1200 می روند .
قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان را گروه تجاری فرش کاشان به صورت تولیدی و به قیمت عمده عرضه می کند . دلیل این امر آیا پایین بودن کیفیت است ؟
وقتی کارخانه ای الیاف را به صورت عمده خریداری کند و فروش بالایی داشته باشد و به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط باشد مسلما می تواند محصولات خود را به قیمت کمتر از بازار ارائه دهد . فروش مستقیم یعنی مشتری در هنگام خرید مستقیما با تولید کننده در ارتباط باشد حال این تولید کننده می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی با مشتری در ارتباط باشد . کارخانه فرش کاشان فروش فرش های 1200 شانه ماشینی کاشان را به صورت اینترنتی و حضور در کارخانه انجام می دهد . این فرش های دستبافتگونه به صورت 8 رنگ و گل برجسته ارائه می شود .
قالی های دستبافتنمای کاشان بهترین گزینه برای پذیرایی های کوچک و بزرگ است .
چه عواملی باعث شده است تا زیبایی 1200 بیشتر شود و در نتیجه تقاضای آن بالا رود ؟
- تراکم 3600 و شانه 1200 . تراکم بالا سبب توپری و منسجم بودن آن شده است و شانه 1200 مسبب ظرافت و زیبایی .
- به دلیل تعداد گره های بالا ، در بافت آن بهتر است از نخ های مستحکم و نازک و بدون پرز آکریلیک استفاده کرد .
- آهار فرش باید استاندارد زده شود تا گره ها از هم باز نشوند .
خرید فرش های 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان
به دلیل تقاضای بسیار از این محصولات ، تولید آن توسط کارخانجات فرش کاشان بیشتر شده است . ولی در خرید این محصولات باید دقت کرد که از برندهای معتبر و از کارخانه های مورد اعتماد خریداری کرد . کارخانه هایی که از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنند و بهترین دستگاه ها را به کار برده اند . خرید فرش های 1200 شانه از بهترین کارخانه ها ، شما را به بهترین محصولات باکیفیت با قیمت مناسب می رساند .
طرح های 1200 شانه گروه تجاری فرش کاشان ، جدید است و کمتر کارخانه ای است که بتواند این طرح های زیبا را تولید کند . این کارخانه ، خرید اینترنتی فرش های  1200 شانه را فراهم کرده است تا هموطنان عزیز بتوانند این طرح های جدید را متناسب با دکوارسیون خود انتخاب کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی