تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پرفروش ترین فرش ماشینی 1200 شانه سال 99

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی 1200 شانه

توجه به زیبایی و ظرافت و ریز نقشی در کنار آیتم کیفیت برای خریداران فرش بسیار مهم است . افراد می خواهند جدیدترین فرش های زیبای ماشینی را خریداری کنند و همیشه از فروشندگان سوال می کنند که پرفروش ترین طرح فرش کدام است ؟ ویا اینکه در دنیای وب و اینترنت به دنبال عکس پرفروش ترین فرش سال هستند .
طرح و نگاره قالی وقتی زیباتر جلوه می دهد که با شانه و تراکم بالا تولید شود . فرش های 1200 شانه ، 1000 شانه و 1500 شانه را می توان جز ریز بافت ترین و زیر نقش ترین فرش های ماشینی دانست و جز پرفروش ترین محصولات هستند بالاخص فرش های 1200 شانه جدید .
معرفی پرفروش ترین فرش ماشینی 1200 شانه سال 99
طرح های بسیاری هستند که به صورت 1200 شانه به فروش می رسند ولی طرح باغ گل یکی از زیباترین و پرفروش ترین فرش سال کاشان است که به صورت گل برجسته در شانه 1200 و تراکم 2550 تولید شده است .
منظور از فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته این است که در یک متر از عرض آن 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره موجود باشد و با الیاف اکریلیک هیت ست شده و هایبالک بافته شده باشد . در بافت قالی های گل برجسته علاوه بر الیاف آکریلیک ، نخ هایبالک به کار می برند . یعنی در قسمت هایی که قرار است فرو رفته باشد نخ هایبالک به کار رفته و در قسمت های دیگر نخ آکریلیک هیت ست شده .
مدل فرش جدید سال 99 طرح باغ گل به صورت فرش فیلی و فرش کرم ارائه می شود . در وسط این قالی زیبای لوکس کاشان ، یک ترنج بسیار کوچکی است و گل های بسیار زیبای رنگی در اطراف آن پراکنده هستند به گونه ای که بیننده تصور می کند در باغی پر از گل است و به همین دلیل است که اسم این فرش با طرح خاص را باغ گل نامیده اند .
فرش 12 متری 1200 شانه گل برجسته در اندازه های 4*3 و فرش 9 متری 3.5*2.5 و فرش 6 متری به صورت 3*2 می باشد .
طرح باغ گل از بالاترین کیفیت برخوردار است در بافت نخ خاب آن فقط الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک می باشد . الیافی که بالاترین دوام و ماندگاری دارد و بدون پرز و ضد آلرژی می باشد .
اگر بخواهیم خصوصیات فرش های 1200 شانه را بیان کنیم باید بگوییم که این فرش های دستبافتگونه دارای ضخامت در حدود 6 میلی متر است و با دستگاه HCIX2 بافته شده است . الیافی که برای بافت محصولات 1200 شانه به کار می رود باید مستحکم باشد چون سرعت بافت دستگاه HCIX2 بالاست .
پرفروش ترین فرش کاشان طرح باغ گل
خرید پرفروش ترین طرح فرش ماشینی 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان به دلیل آنکه بتوند جدیدترین طرح های سال را به محض تولید ارائه دهد ، وب سایتی راه اندازی کرده است و در آن طرح های متنوع و جدید و به روز را به نمایش گذاشته است . افراد می توانند در کمترین زمان ممکن این طرح های زیبای فرش کاشان را ببینند و نسبت به خرید اینترنتی و یا خرید حضوری اقدام کنند .
افراد می توانند با شماره تلفن واحد فروش و سفارشات : 03155443197 – 03155443195 مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرند و فرش مورد نظر خود را ذکر کنند .
در خرید اینترنتی فرش کاشان از این گروه تجاری افراد از امتیاز ارسال رایگان برخوردار می باشند و با ضمانت نامه ، گارانتی اصل و برچسب پشت فرش ارسال می شود .
چرا فرش کاشان ؟
جدیدترین طرح ها و زیباترین نگاره های به روز در کاشان تولید می شود . کاشان شهر فرش است . شهری است که بیش از هزاران کارخان های تولید کننده در آن وجود دارند . کارخانه هایی که با استفاده از بهترین طراحان زبره و با بهره گیری از الیاف اولیه باکیفیت که در کارخانجات ریسندگی کاشان تولید می شود و با استفاده از دستگاه های وارداتی ، بهترین فرش های ماشینی را تولید می کنند . ظهور جدیدترین طرح ها در کاشان است . طرح هایی که شبیه قالی های طرح های قالی های دستباف است و دستبافتگونه و دستبافتنما بافته می شود . به همین دلیل است که بیشتر هموطنان که در شهرهای مختلف زندگی می کنند در دنیای اینترنت ، خرید فرش کاشان را سرچ می کنند چون همه می دانند که بهترین کارخانه های ریسندگی و بافندگی در کاشان است . قالی های دستباف اولین بار در کاشان بافته شد طرح هایی که توسط طراحان قدیمی با دست کشیده می شود . طرح هایی که زبانزد تمام جهانیان بود . این طرح ها را تولید کنندگان خوش ذوق به صورت فرش ماشینی دستبافتگونه کاشان تولید کردند . طرح هایی که بیننده در یک نگاه نمی تواند تشخیص دهد که این قالی دستباف است یا ماشینی .
فرش های طرح جدید کاشان متناسب و هماهنگ با تمامی دکوارسیون ها می باشد . برای مثال طرح باغ گل که یکی از طرح های زیبایی قالی کاشان است متناسب با پذیرایی های کوچک ، بزرگ ، فضاهای کم نور می باشد .
به دلیل استقبال بی نظیر از فرش های کاشان تولید کنندگان و کارخانجات معتبر ، در کنار فروش حضوری به فروش اینترنتی فرش های کاشان پرداخته اند تا بتوانند دسترسی افراد را به محصولات باکیفیت و زیبا راحت تر کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی