تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای خرید فرش ارزان قیمت کاشان

نام نویسنده: زینب انتخابی
راهنمای خرید فرش ارزان قیمت کاشان

فرش ارزان قیمت ماشینی و انواع آن
ویژگی های فرش ماشینی ارزان قیمت
عوامل تاثیر گذار در ارزان بودن فرش
خرید فرش ارزان و درجه یک با قیمت تولیدی

با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه امروزی یکی از مهمترین آیتم های مهم در انتخاب فرش ماشینی، توجه به قیمت فرش است که سبب شده تا این روزها افراد، بیشتر در انتخاب وسواس به خرج دهند و به دنبال بهترین قیمت باشند و سعی خود را بر این گذارند که به جای رفتن به کارخانه ها و فروشگاه های سطح شهر در دنیای وب با سر زدن به فروشگاه های آنلاین مختلف از قیمت فرش باخبر شوند چون این گونه با اطلاع از قیمت های بازار است که می‌توانید به درستی دست به خرید بزنید و از این که در این خرید کلاه به سر شما رود یا افرادی به شما بگویند که یک محصول را گران خریده اید در امان باشید؛ به همین جهت مقاله در دست به عنوان راهنمای خرید فرش ارزان قیمت کاشان مطرح شده است تا شما را در این راستا یاری نماید؛ پس با ما همراه باشید.

 

فرش ارزان قیمت ماشینی و انواع آن

با توجه به آن چه که در بالا بیان شده است امروزه نوسانات و شرایط اقتصادی در جامعه بوده که سبب شده تا افراد زیادی را برای خرید یک کف پوش مناسب برای منازل به سمت انتخاب فرش ارزان بکشاند. البته که در این میان وقتی کسی می‌گوید من فرش ماشینی ارزان قیمت می‌خواهم یعنی محصولی که در حین داشتن کیفیت بالا و زیبایی، از قیمت مناسب برخوردار باشد.

پس کسی نمی‌خواهد محصولی بی کیفیت بخرد که چند سال بعد منجر به تعویض آن گردد چون این مدل محصولات برای خریدار منجر به ضرر خواهد شد؛ پس با این توصیف ما باید کارخانه ای را انتخاب کنیم که فرش های درجه یک با قیمت ارزان را ارائه می‌دهند که فروشگاه فرش کاشان یکی از این مجموعه ها در شهر فرش کاشان است که در این راستا به فعالیت مشغول است.

این مجموعه سری محصولاتی را به عنوان فرش ارزان قیمت ماشینی در اختیار خریداران قرار می‌دهد که در عین داشتن قیمت مناسب از کیفیت بالا برخوردار بوده و از تنوع طرح و رنگ متناسب با هر سلیقه برخوردار است. این مجموعه سری محصولاتی را به عنوان فرش خیلی ارزان آماده به فروش می‌نماید که از تراکم های پایین برخوردار است و نوع الیاف مصرفی آن در بافت از الیاف های تولید کشور با قیمت مناسب است که در معرفی آن می‌توان فرش ارزان قیمت ماشینی و انواع آن را به شرح زیر معرفی نمود:

  • فرش ورژن که خود در دو دسته بندی فرش 700 شانه ارزان قیمت و فرش طرح 700 شانه ورژن در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.
  • فرش ماشینی بی سی اف که خود در دو تراکم فرش بی سی اف 350 شانه و 440 شانه ارائه می‌گردد.

بسته به نوع نخ بافت و تراکم برای هر یک از این بافته ها قیمت های مختلفی در نظر گرفته می‌شود که نسبت به سایر فرش های ماشینی مناسب و ارزان‌تر است و بسته به نیاز خریدار و در نظر گرفتن بودجه و سری موارد دیگر است که انتخاب و خرید هر یک از این انواع فرش ارزان قیمت صورت می‌گیرد.

 

ویژگی های فرش ماشینی ارزان قیمت

قطعا با تعریفی که در باب فرش ارزان کاشان در بالا بیان شد با این که تراکم و نوع الیاف بافت جزو ویژگی های فرش ماشینی ارزان قیمت هستند، آشنا شده اید اما در باب توضیح مفصل تر این خصوصیات و دیگر ویژگی های که برای این چنین فرش های ماشینی وجود دارد باید ما را همراهی نمایید تا بتوانید با این خصوصیات آشنا گردید که در باب آن می‌توان این گونه بیان نمود:

همان طور که می‌دانید افزایش تراکم فرش که زیبایی و ظرافت هر چه بیشتری را برای محصول به همراه دارد به علت افزایش تعداد گره های بافت قطعا مقدار الیاف مصرفی بیشتر را در بر می‌گیرد همین خود از علل افزایش قیمت برای این محصولات به شمار می‌رود. به همین دلیل اگر به دنبال خرید فرش ارزان قیمت هستید باید در میان انواع تراکم های مختلف موجود در بازار به جای انتخاب و خرید فرش تراکم بالا با زیبایی وصف ناپذیر به دنبال فرش های تراکم پایین معرفی شده در بالا باشید که قیمت مناسب و زیبایی در حد مطلوبی را دارند.

به غیر از تراکم فرش به عنوان یکی از ویژگی های این محصولات در بیان دیگر خصوصیات این بافته ها همان طور که در بالا بدان اشاره شده است را می‌توان نوع الیاف مصرفی این فرش های ماشینی بیان نمود. معمولا برای تولید بافته های ماشینی از الیاف های مختلفی استفاده می‌نمایند که تاثیرگذار بر کیفیت آن است و در فرش های ارزان نوع الیاف بافت معمولا برخلاف دیگر محصولات که نوع نخ بافت وارداتی است از نمونه الیاف های تولیدی کشور شامل بی سی اف، ورژن و پلی استر استفاده می‌نمایند که کیفیت مطلوبی را برای این بافته ها به همراه دارد.

تعداد رنگ بندی به کار رفته در فرش از دیگر ویژگی هایی است که بسته به طرح و نقش فرش و نوع تراکم مورد استفاده برای تولید این محصولات به کار برده می‌شود. این تعداد از بین 7 رنگ گرفته تا 14 رنگ متغیر است که معمولا در نمونه فرش های قیمت مناسب بازار این تعداد برابر با 8 رنگ است.

ارتفاع خاب این چنین بافته هایی با تراکم پایین معمولا بالا و در حدود 10 میلی است تا پاخور مناسبی برای فرش لحاظ شود. نوع دستگاه بافت یک چنین محصولاتی معمولا دستگاه های قدیمی صنعت فرش ماشینی شامل دستگاه های hcp است و تولید آن نیازمند فناوری و تکنولوژی های به روز نیست و این خود یکی از المان ها و ویژگی های دیگری است که برای این تولیدات ذکر می‌شود.

پس با این تفاسیر می‌توان به این نتیجه دست یافت که درست است که این سری از بافته ها به دلیل این خصوصیات دارای قیمت مناسب هستند اما نه این که بی کیفیت باشند بلکه از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و در مجموعه فرش کاشان به همراه گارانتی کیفیت به دست خریداران می‌رسد که خود نمادی برای تضمین این بافته هاست.

 

عوامل تاثیر گذار در ارزان بودن فرش

قطعا حال که با تعریف و خصوصیات این چنین بافته هایی به عنوان همه چیز در مورد فرش ارزان آشنا شده اید به دنبال یافتن پاسخ به این سؤال هستید که عوامل تاثیر گذار در ارزان بودن فرش چیست و چگونه است که یک فرش دارای قیمت بالا و دیگری با قیمت پایین‌تر در بازار فرش به فروش می‌رسد که در باب آن می‌توان به المان های زیر اشاره کرد:

تاثیر شانه و تراکم بر قیمت فرش

همان طور که در توضیحات بالا نیز بدان اشاره شده است از مهمترین عوامل در ارزان شدن یک فرش را می‌توان بحث تراکم بیان نمود. در باب توضیح در این زمینه می‌توان این چنین گفت که تاثیر شانه و تراکم بر قیمت فرش، به شکل مستقیم است یعنی هر چه تراکم بالا رود قطعا افزایش قیمت را خواهیم داشت؛ به همین جهت است که فرش های 700، 500، 350 و 440 شانه دارای قیمت مناسبی هستند. البته که باید بدانید این تنها عامل تاثیرگذار بر قیمت نیست و عوامل دیگری در این زمینه تاثیر دارند که در ادامه به بیان ان ها نیز پرداخته ایم.

تاثیر الیاف و جنس نخ بر قیمت فرش

از دیگر عواملی که تاثیر گذار بر ارزانی فرش است را می‌توان تاثیر الیاف و جنس نخ بر قیمت فرش بیان نمود. استفاده از الیاف های وارداتی به طبع نسبت به الیاف های تولید داخل کشور قیمت بالاتر را دارند و به دلیل این که در فرش های تراکم پایین از نمونه الیاف های تولید کشور استفاده می‌شود قطعا قیمت فرش ارزان‌تر خواهد بود؛ البته که بین الیاف های تولید داخل نیز به سبب خصوصیاتی که هر یک از این نمونه از الیاف ها دارند قیمت نیز متفاوت خواهد بود به طوری که می‌توان گفت نوع الیاف بی سی اف ارزان‌تر از نوع ورژن است.

تاثیر سایز و اندازه‌ بر قیمت فرش

از سایز های استاندارد که جزو ابعاد پرفروش به شمار می‌روند سایز های 6، 9 و 12 متر هستند، البته که دیگر ابعاد استاندارد نیز برای این تولیدات وجود دارد ولی در این میان این سه مورد جزو آیتم های پرتقاضا هستند که بررسی قیمت آن ها جزو سوالاتی است که برای هموطنان وجود دارد. به طبع هر چه ابعاد فرش بزرگ‌تر باشد قطعا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود به طوری که می‌توان گفت قیمت فرش 12 متری ارزان بالاتر از سایز های 9 و 6 متر است و در این میان ارزان‌ترین این محصولات فرش 6 متری است. البته در کنار این موارد تعداد رنگ به کار رفته در بافت و نوع دستگاه فرش بافی را نیز می‌توان از آیتم های دیگر مؤثر بر قیمت فرش بیان نمود.

 

خرید فرش ارزان و درجه یک با قیمت تولیدی

قطعا با کسب اطلاعاتی که در بالا به عنوان راهنمای خرید فرش ارزان قیمت کاشان بیان شده است شما به دنبال خرید فرش ارزان و درجه یک با قیمت تولیدی هستید که در این باره گروه تجاری فرش کاشان به شما پیشنهاد می‌شود زیرا این مجموعه به صورت مستقیم و بدون واسطه فروش را برای هموطنان مهیا نموده است تا هم به صورت حضوری و هم خرید اینترنتی فرش ارزان بتوانید منازل خود را بپوشانید. این مجموعه این شکل از خرید را فراهم نموده است تا کسانی که در شهر خود هیچ کارخانه تولید کننده ای را ندارند بتوانند به راحتی به محصولات شهر فرش کاشان دست یابند؛ پس می‌توان گفت که اینجا می توانید فرش ماشینی را ارزان بخرید، ارزانی که به همراه تضمین کیفیت و ارسال رایگان برای شما مهیا شده است.

البته نکاتی که در کنار مطالب بیان شده در بالا به خریداران توصیه می شود تا قبل از خرید فرش ماشینی ارزان بدانند را می‌توان این گونه بیان نمود:

  • هر ارزان قیمتی را نخرید و برای خرید به جنس مواد اولیه، شانه و تراکم دقت کنید؛ به طور مثال فرش های 500 شانه ارزان هستند ولی کیفیت و زیبایی 700 را ندارند.
  • از کارخانه هایی خرید کنید که جای تبلیغ های گران‌قیمت در بیلبوردهای در سطح شهر، به دنبال تبلیغ های آنلاین هستند و از دادن هزینه های اضافی خودداری می‌کنند و بدین صورت هزینه های گزاف تبلیغ های در سطح شهر را روی قیمت محصولات خود نمی‌کشند و در نتیجه فرش با قیمت مناسب را به خریداران ارائه می‌دهند.
  • از تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنید. کسی که به فروشگاه های در سطح شهر می‌رود در حقیقت با واسطه گر و دلال در ارتباط است. خرید از تولید کننده بسیار باصرفه تر از خرید از واسطه گر است. تولید کنندگان نامی و مشهور، در کنار فروش فرش ارزان در کارخانه امکان فروش آنلاین فرش در فروشگاه های اینترنتی را نیز مهیا می‌نمایند تا محصولات باکیفیت با طرح های جدید را به سراسر دنیا با یک تماس به فروش رسانند.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی