تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

استانداردهای تولید فرش ماشینی مناسب

تولید فرش ماشینی استاندارد

صنعت فرش بافی به دلیل پر درآمد بودن ، زیر نظر سازمان استاندارد جهانی می باشد تا با رعایت موازین لازم و اصول استاندارد فرش بافی ، بتواند بهترین جایگاه را در بین دیگر صنایع نساجی داشته باشد . تولید فرش ماشینی استاندارد در کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از پر سابقه ترین شرکت های فرش بافی ، به بهترین نحو صورت می پذیرد . استانداردهای تولید فرش ماشینی مناسب موضوعی الزامی و تخصصی است که در ادامه به توضیح انواع فاکتورهای لازم جهت تولید فرش استاندارد پرداخته ایم .

استانداردهای تولید فرش ماشینی مناسب

شرکت فرش کاشان با رعایت استاندارد های لازم به تولید انواع فرش ماشینی درجه یک پرداخته است که می توان گفت این شرکت معتبر فرش در تولید فرش های ماشینی درجه یک و استاندارد و عرضه آن ها بسیار موفق عمل نموده است . اما رعایت چه مواردی برای تولید فرش استاندارد الزامی است که باید توسط شرکت های تولیدی فرش در نظر گرفته شود ؟ در زیر به ذکر انواع استانداردهای فرش ماشینی مناسب پرداخته ایم که با توجه به آن ها می توانید از اصل بودن فرش و نداشتن عیب در هنگام خرید اطمینان حاصل نمایید .
-    استاندارد شانه و تراکم فرش ماشینی مناسب : در اصول استاندارد سازی فرش های ماشینی ، شانه و تراکم واقعی فرش یعنی اگر فرش 1200 شانه است ، پس باید در یک متر از تراکم عرضی و طولی آن به ترتیب تعداد 1200 و 3600 گره در نظر گرفته شود بدین صورت که اخیرا تولید کنندگان به جهت تولید فرش ، تراکم طولی سه برابر تراکم عرضی را برای آن در نظر می گیرند و این بدین معنا است که در هر ردیف بافته شده با تعداد 1200 گره ، سه ردیف پود زده می شود . پس بهترین تراکم برای فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد .
-    استاندارد کیفیت فرش ماشینی مناسب : منظور از کیفیت فرش ماشینی ، جنس الیاف بافتی است که جهت بافت نخ خاب و تار و پود برای آن در نظر گرفته می شود . بهترین الیاف بافت فرش از نظر کارشناسان ، الیاف اکریلیک هیت ست شده برای نخ خاب و برای پود الیاف طبیعی پنبه می باشد که از ویژگی های لازم برای تولید فرش استاندارد برخوردار می باشد . ویژگی هایی چون مقاومت بالا در برابر حرارت ، انعطاف پذیری و تثبیت رنگ پذیری بالا ، نرمی و لطافت ، ظرافت در عین با دوام بودن همه مختص به الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده می باشد که در تولید شانه تراکم های بالا بسیار کاربرد دارد . الیاف طبیعی پنبه نیز بسیار نرم و لطیف است که باعث پاخور بسیار نرم در فرش های ماشینی می شود . قابل ذکر است که فرش های مدرن و فانتزی اصولا با استفاده از الیاف بافت ارزان تری تولید می شود که هم به لحاظ ویژگی و هم به لحاظ قیمت ، بسیار مناسب تولید فرش مدرن و فانتزی می باشد .
-    استاندارد طرح فرش ماشینی مناسب : طراحان به جهت تولید یک نقشه فرش باید بر اساس به روزترین نقش و نگارها ، به طراحی بپردازند . به عنوان مثال با مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها ، خریداران اصولا به سراغ طرح هایی با رنگ بندی لایت و طرح ساده و مدرن می روند و به همین جهت تولید طرح فرش ماشینی نسبت به قبل بسیار گسترده تر و طبق سلیقه ها و دکوراسیون ها مختلف مدرن و سنتی صورت می پذیرد تا به نوعی تمامی استاندارد های منوط به زیبایی فرش رعایت گردد .
-    استاندارد ابعاد فرش ماشینی مناسب : در تولید فرش با سایزهای مختلف تولید کنندگان با در نظر گرفتن وزن استاندارد هر سایز به تولید محصول در ابعاد مختلف می پردازند . استاندارد لازم برای تولید فرش شش متری ابعاد 3* 2 و در فرش نه متری ابعاد 3.5 * 2.5 و فرش 12 متری 4 * 3 است که هر یک نیز دارای وزن استاندارد مربوط به خود برای تولید شانه تراکم های مختلف می باشد . به عنوان مثال وزن تولید فرش 1200 شانه 12 متری باید با وزن فرش 700 شانه 12 متری برابر باشد . این در حالی است که برخی از شرکت های تولید کننده به جهت تولید فرش با ظرافت بیش تر اندازه ارتفاع نخ خاب را بسیار کمتر از حد استاندارد در نظر می گیرند که سبب کاهش وزن و بروز عیب در فرش می شود . پایین بودن وزن نسبت به سایز فرش ، از مواردی است که باعث ایجاد شکنندگی در فرش ، سر خوردن و تا شدن لبه فرش به جهت سبک بودن می شود .
-    استاندارد قیمت فرش ماشینی مناسب : تولید کنندگان با رعایت استانداردهای لازم جهت تولید فرش و در نظر گرفتن روش های مستقیم برای عرضه محصولات خود می توانند به ارائه فرش با کیفیت درجه یک و استاندارد و قیمت مناسب بپردازند ، در صورتی که برخی گمان می کنند فرش با قیمت ارزان یعنی کیفیت پایین و استاندارد نبودن . اما باید بدانید که این روش فروش است که سبب کاهش قیمت فرش ماشینی در یک فروشگاه و یا کارخانه معتبر فرش بافی می شود .

خرید فرش ماشینی استاندارد مناسب

شرکت فرش کاشان با در نظر گرفتن استاندارد های لازم در روند تولیدات خود ، به ارائه محصولات درجه یک و با کیفیت اصل پرداخته است که در آن هیچ عیوبی چون پارگی و در رفتگی نخ فرش ، تکرار نقشه فرش ، کم بودن تعداد گره ها در تراکم عرضی و طولی نسبت به اندازه واقعی آن ، متفاوت بودن سایز با اندازه های استاندارد فرش دیده نمی شود .
این شرکت معتبر فرش به عرضه استانداردترین محصولات در عین برخورداری از قیمت مناسب پرداخته است ، بدین صورت که با ارائه انواع روش های فروش حضوری و غیر حضوری به صورت مستقیم ، توانسته بسیاری از هزینه های اضافی را از قیمت مناسب فرش ماشینی استاندارد بکاهد . هزینه هایی چون سود واسطه ها و هزینه های گزاف نمایشگاهی که می تواند تاثیر زیادی روی قیمت فرش ماشینی بگذارد . به جهت خرید فرش ماشینی استاندارد با قیمت مناسب از شرکت فرش کاشان می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اقدام نمایید و در آن جا با مشاهده محصولات به انتخاب و خرید خود بپردازید و جهت کیفیت استاندارد و قیمت مناسب محصول ، گارانتی معتبر تضمین اصالت و سلامت را نیز دریافت نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی