تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه اکریلیک

فرش 1200 شانه | فرش اکریلیک

امروزه در بین انواع محصولات جدید با شانه تراکم بالا ، فرش 1200 شانه اکریلیک طرفداران زیادی پیدا کرده ، زیرا وجود تراکم بالای گره ها در این مدل فرش ماشینی باعث شده تا به ظرافت بافت و زیبایی طرح فرش افزوده گردد . هم چنین استفاده از الیاف بافت اکریلیک در این فرش ماشینی سبب شده تا استقبال بی نظیری از فرش 1200 شانه شود . در ادامه می توانید با ویژگی های فرش اکریلیک و طرح های جدید فرش 1200 شانه ، آشنا شوید .

فرش 1200 شانه اکریلیک

فرش های ماشینی با گسترش یافتن صنایع نساجی و فرش بافی با پیشرفت های چشمگیری مواجه شد که از جمله می توان به تولید محصولاتی با شانه تراکم بالا هم چون فرش ماشینی 1200 شانه اشاره نمود . فرش های ماشینی 1200 شانه در کارخانجات فرش بافی کاشان در طرح های متنوع و در دو مدل ساده و گل برجسته در حال تولید می باشد که هر دو نوع مورد استقبال خریداران و طرفداران این محصول واقع شده است .
تولید کنندگان به جهت تولید این فرش ماشینی پر تراکم ترجیح به استفاده از بهترین الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده به جهت مقاومت بالا و ضخامت پایین دیدند . فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می گردد و می توان گفت که مقدار طولی سه برابر ، بهترین تراکم برای فرش 1200 شانه به جهت برخورداری از انسجام و استحکام بالای ریشه ها می باشد . تولید این مدل فرش ماشینی با این مقدار از حجم گره ، نیاز به استفاده از الیاف بافت با مقدار ضخامت کمی دارد تا بتوان در یک متر از قسمت عرضی و طولی فرش این تراکم بالا را جا داد .
الیاف بافت اکریلیک در برابر فرآیند هیت ست شدن ، از ضخامت بسیار کمی برخوردار می گردد که می توان گفت بهترین الیاف برای تولید فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد . فرش اکریلیک 1200 شانه دارای ویژگی های بسیار خوبی است که این مدل فرش ماشینی را با دیگر محصولات تمایز بخشیده است به گونه ای که اصولا افراد جهت خرید فرش مناسب پذیرایی به سراغ محصولات 1200 شانه اکریلیک می روند . جهت آشنایی با ویژگی های فرش 1200 شانه اکریلیک ، موارد زیر مطالعه نمایید :
-    بازگشت پذیری فرش 1200 شانه اکریلیک : منظور از بازگشت پذیری در فرش ، میزان برگشت پذیری نخ خاب فرش در برابر قرار گرفتن اجسام سنگین روی آن و یا پاخور شدن زیاد می باشد که در فرش اکریلیک این میزان بسیار عالی است و به نوعی می توان گفت بهترین فرش به لحاظ پاخور شدن زیاد و از دست ندادن حالت و نرمی و لطافت اولیه خود می باشد .
-    مقاومت حرارتی فرش 1200 شانه اکریلیک : الیاف اکریلیک به عنوان عایق حرارتی بسیار خوب شناخته می شود که به همین دلیل به عنوان بهترین جایگزین برای پشم طبیعی شناخته می شود و به همین جهت در تولید تراکم های بالا مورد استفاده قرار می گیرد در صورت برخورد ناگهانی فرش 1200 شانه با وسایل و اجسام داغ مانند قابلمه و اتو ، ظاهر فرش دچار هیچ تغییر و سوختگی نشود .
-    وزن فرش ماشینی 1200 شانه اکریلیک : سبک بودن الیاف بافت برای تولید فرش 1200 شانه اولین شرط تولید کنندگان است ، زیرا بر اساس بالا بودن میزان تراکم گره در فرش ، باید از الیافی در تولید آن استفاده شود که باعث افزایش وزن فرش نسبت به وزن استاندارد خود نشود . اکریلیک در بین تمامی الیاف بسیار سبک تر می باشد که به همین منظور در تولید فرش با شانه تراکم های بالا از کاربرد بسیار زیادی برخوردار می باشد .
-    پرزدهی فرش ماشینی 1200 شانه اکریلیک : پرزدهی الیاف اکریلیک بالا است اما تولید کنندگان به جهت تولید فرش بدون پرز با استفاده از الیاف پشم مصنوعی یعنی اکریلیک ، با استفاده از فرآیند هیت ست شدن که به نوعی الیاف را تحت فرآیند گرمادهی توسط حرارت و بخار آب قرار داده و علاوه بر نازک شدن ضخامت لیف مصنوعی و افزایش مقاومت آن ، این فرآیند سبب چسبیده شدن الیاف به هم می شود که بدین صورت مقدار پرز دهی در الیاف بافت اکریلیک کاهش می یابد و بدین صورت فرش ضد حساسیت که از مقدار پرزدهی بسیار ناچیزی برخوردار است ، تولید می گردد .

-    جذب رطوبت فرش 1200 شانه اکریلیک : یکی از مسائلی که در خرید فرش دغدغه بسیاری از مشتریان می باشد ، خیس شدن و زود خشک نشدن فرش می باشد که بوی نامطبوعی را با خود همراه دارد ، اما فرش 1200 شانه اکریلیک کاشان ، به دلیل برخورداری از الیاف بافت با قابلیت عدم جذب رطوبت و سریع خشک شدن ، به این نگرانی خریداران پایان داده است .

-    تثبیت رنگ پذیری فرش 1200 شانه اکریلیک : تثبیت رنگ پذیری در فرش نکته بسیار مهمی است که یک فرش 1200 شانه لوکس و درجه یک باید از آن برخودار باشد تا در صورت شست و شو و یا قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید ، دچار رنگ پریدگی نشود . به همین ترتیب به کار گرفتن الیاف بافت اکریلیک که از قابلیت بسیار خوب تثبیت رنگ پذیری برخوردار است در فرش 1200 شانه ، باعث ثابت ماندن تعداد هشت رنگ بندی واقعی به کار رفته در آن در برابر شست و شو با مواد شوینده و یا قرار گرفتن زیر نور آفتاب ، شده است .

طرح های جدید فرش 1200 شانه

از نمونه محصولات جدیدی که با تراکم عرضی 1200 شانه و الیاف بافت اکریلیک تولید می شود می توان موارد زیر را نام برد که به علت برخورداری از زیبایی طرح ، بسیار مورد استقبال واقع شده است :
-
فرش ماشینی 1200 شانه طرح جدید
-
فرش ماشینی 1200 شانه طرح آنیل
-
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح دشتزار
- فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل

خرید فرش اکریلیک 1200 شانه
شرکت فرش کاشان با میزان تجربه بسیار زیاد ، توانسته به تولید بهترین فرش های ماشینی اکریلیک با ویژگی های مذکور بپردازد . تولید فرش اکریلیک در کارخانه فرش کاشان سبب شده تا خریداران به جهت اعتبار بالای این شرکت تولیدی فرش ، به خرید فرش 1200 شانه اکریلیک از این کارخانه تولیدی فرش بپردازند . خرید فرش 1200 شانه اکریلیک از کارخانه فرش کاشان به صورت مستقیم از طریق دو روش حضوری غیر حضوری صورت می پذیرد که در هر دو روش فرش 1200 شانه اکریلیک به قیمت درب کارخانه ارائه می گردد ، زیرا بدین صورت قیمت فرش 1200 شانه اکریلیک بدون هزینه های نمایشگاهی و سود واسطه ها خواهد بود که برای مشتریان بسیار مورد استقبال می باشد . هم چنین نحوه ارسال فرش ماشینی 1200 شانه اکریلیک توسط گروه تولیدی فرش کاشان ، همراه با ضمانت نامه معتبر کتبی و به صورت رایگان خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی