تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ظاهر فرش نشان دهنده اصالت فرش نیست

فرش اعلی کاشان | فرش با اصالت کاشان

عده ای از خریداران هستند که قبل از توجه به کیفیت ، به زیبایی و ظاهر قالی توجه دارند و می خواهند زیباترین فرش ماشینی را خریداری کنند . در صورتی که ظاهر فرش نشان دهنده اصالت فرش نیست و چه بسا برخی از محصولات بسیار زیبا و لوکس هستند که ظاهری فریبنده دارند و پس از چند سال استفاده ، به دلیل کیفیت بسیار پایین غیر قابل استفاده می شوند . به همین دلیل است که به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید فرش های ماشینی ، به آیتم کیفیت توجه بالایی کنند و فرش های اعلی و درجه یک را خریداری کنند . فرش های استاندارد ماشینی محصولاتی هستند که علاوه بر ظاهری زیبا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تا چند سال متمادی قابل استفاده می باشند . حال از کجا بفهمیم که فرشی باکیفبیت و اعلی هست یا نه؟
فرش اعلی کاشان | فرش با اصالت کاشان
فرش های ماشینی بر خلاف قالی های دستباف با دستگاه بافندگی بافته می شوند و رمز باکیفیت بودن قالی های ماشینی در درجه اول ، دستگاه های استاندارد و باکیفیت عالی است . امروزه بر خلاف گذشته که از دستگاه های ماکویی استفاده می کردند ، دستگاه های HCPX2 و دستگاه های HCP برای بافت فرش های دستبافتگونه استفاده می شود . مزیت این دستگاه ها این است که خطا در آن به ندرت اتفاق می افتد و از آنجایی که سرعت آن ها بالاست باید از الیاف خیلی محکم و مستحکم استفاده کرد چون اگر تولید کننده ای از الیاف نامرغوب استفاده کند ممکن است در حین بافت ، نخ پاره شود و فرش عیب دار شود و بدین صورت محصول درجه دو و سوم تلقی می شود . این دستگاه ها می توانند با 8 طیف رنگی و یا بیشتر به تولید فرش بپردازند و در نتیجه زیبایی فرش را بالا می برد . این دستگاه ها بر خلاف دستگاه های قدیمی قادر هستند که با استفاده از تعداد رنگ بالا ، به تولید فرش ماشینی بپردازند و در نتیجه زیبایی فرش را بالا می برند .
فرش های درجه یک و اعلی با بهترین الیاف مصنوعی آکریلیک که مداوم و مستحکم هستند بافته می شوند . اصالت فرش را می توان از روی برچسب پشت فرش متوجه شد . محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند بهترین اصالت را دارند . اگر بخواهیم خصوصیات فرش های آکریلیک را بیان کنیم باید بگوییم این محصولات با دوام ، با عمر بالا ، دارای انعطاف پذیری بالا ، درخشان ، بدون پرز و ضد آلرژی و مقاوم در برابر حرارت ، آسیب های اجسام ، شست و شو و پاخور شدن هستند . این محصولات پرزدهی کمی دارند و سالیان متمادی خریدار می تواند از آن استفاده کند بدون آن که تغییری در ماهیت آن رخ بدهد . پس می توان فرش های آکریلیک هیت ست شده را جز فرش های اعلی و درجه یک قلمداد کرد .
- فرش های اصیل ، محصولاتی هستند که دارای برچسب پشت فرش می باشند . برچسب پشت فرش یا اتیکت ، نشان دهنده اصالت محصول است و در واقع شناسنامه محصول می باشد . مشخصات کامل محصول روی آن نوشته شده است . پس اگر محصولی زیبا دیدید و فروشنده از کیفیت بالای آن تعریف کرد اگر فاقد اتیکت بود از خرید آن خودداری کنید .
- اگر بگوییم این محصول ، 700 شانه است یعنی در یک متر از عرض آن 700 گره و در یک متر از طول آن 2550 گره باشد . اگر تعداد گره ها کمتر از این تعداد باشد ، آن فرش اصل نیست و تقلبی است . در مورد دیگر محصولات نیز به همین منوال است . یک تخته فرش 1200 شانه تراکم 3600 یعنی در یک متر از عرض خود 1200 گره و در یک متر از طول خود 3600 گره داشته باشد .
فروشگاه فرش کاشان سعی کرده است تا در تولید فرش های ماشینی کاشان هم به کیفیت اهمیت دهد و هم به ظاهر و قیمت .
ما باید از کارخانه ای خرید کنیم که فرش های اعلی و درجه یک را با قیمت عمده و با ظاهری زیبا به فروش می رسانند .
خرید فرش اعلی کاشان | فرش با اصالت کاشان به قیمت عمده
مجموعه های بزرگ فرش و قالی و فروشگاه هایی که تولید کننده و عرضه کننده مستقیم فرش ماشینی هستند فرش های با کیفیت و با دوام را در قیمت عمده به فروش می رسانند . خرید فرش کاشان که از مطلوبیت های هر خریداری است به قیمت عمده امکان پذیر است به شرط آنکه از روش های مستقیم جهت خرید استفاده نمایید . برای خرید فرش کاشان به قیمت عمده کافی است از فروشگاه های وابسته و تحت نظارت مستقیم کارخانه های تولید فرش کاشان مطلع باشید تا بتوانید تمامی محصولات و فرش های خود را مستقیما به قیمت ارزان از کارخانه فرش کاشان تهیه نمایید .
تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان جهت آسودگی در خرید و فروش که هم برای تولید کنندگان و هم برای خریداران مطلوبیت زا ست ، انواع مختلفی از روش های مبادله به روش مستقیم را روی کار آورده اند و مورد استفاده قرار داده اند . نکته ای که در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، قیمت عمده در این روش ها ست . مقرون به صرفه بودن خرید به روش مستقیم که در آن تولید کننده نقش فروشنده را به خود می گیرد جذابیت خرید را چند برابر کرده است .
برای خرید فرش ماشینی کاشان می توانید به وب سایت فروش فرش ، درب کارخانه ، نمایشگاه های بین المللی و نمایندگی های عرضه مستقیم مراجعه نمایید . هرچند در هر روش دشواری ها و سهولت های به خصوصی برقرار است اما در نهایت این بین تمامی روش های خرید فرش ماشینی ، خرید از فروشگاه اینترنتی بهترین و راحت ترین روشی است که توصیه می شود .
در ادامه با ما همراه شوید تا در مورد روش خرید فرش کاشان به قیمت عمده صحبت نماییم.
خرید فرش اعلی برای منزل
خانه هیچ ایرانی بدون داشتم فرش ماشینی قابل سکونت نبوده و روزانه شاهد حضور تعداد زیادی از افرادی هستیم که به قصد خرید فرش ماشینی کاشان وارد بازار شده و گاه از تعدد و تنوع بالای این محصولات انگشت به دهان می مانند . افرادی که قصد خرید فرش ماشینی برای منزل ، محل کار ، به عنوان زینت بخش فضا و ... را دارند و به دنبال بهترین و مرغوب ترین فرش ماشینی دلخواه سراغ فرش های ماشینی کاشان را می گیرند . این خریداران به جای حضور فیزیکی می توانند با ورود به وب سایت برند های نامی و خوش اوازه ، محصول باب میل خود را انتخاب و بر اساس راهنمای منتشر شده در وب سایت و یا کمک گرفتن از مشاورین حاضر و متخصص در فروشگاه اینترنتی دست به خرید محصولی با کیفیت ، زیبا و در عین حال ارزان قیمت بزنند .
خرید از فروشگاه های آنلاین مزایای فراوانی دارد که از جمله جذاب ترین این مزیت ها از دیدگاه خریداران قیمت ارزان و ارسال رایگان درب منزل می باشد . بعد از ثبت سفارش فرش ماشینی مورد نظر در فروشگاه آنلاین ، کارشناسان فروش فرش محصول سفارش داده شده از سوی شما را از ابعاد مختلفی از جمله کیفیت و دوام ، تعداد رنگ و زیبایی ، تراکم و شانه فرش درخواستی ، ابعاد و سایز و ... بررسی کرده و محصول به آدرسی که در هنگام خرید داده اید ارسال می شود . در بسیاری از تبلیغات و متون نوشته شده در رابطه با خرید اینترنتی و خرید مستقیم فرش های ماشینی عبارت خرید به قیمت عمده به چشم می خورد ، حال جای آن است که عنوان قیمت عمده را واکاوی نموده و بیان نماییم چطور می توان فرش تکی را به قیمت عمده خرید .
خرید عمده فرش ماشینی
همواره نام عمده برای خرید هایی بکار می رود که در حجم زیاد مورد مبادله قرار می گیرند و عمدتا خرید عمده توسط مغازه داران و تاجران صورت می گیرد . در مورد فرش های ماشینی بیان خرید فرش ماشینی به قیمت عمده صرفا به ارزان بودن قیمت و برابری با قیمت عمده فروشی اشاره دارد . فروشگاه های آنلاینی که تحت نظر تولید کننده اداره می شوند ، با بوجود آوردن این امکان که علاوه بر تعداد زیادی فرش و به اصطلاح عمده توان فروش فرش های تکی به قیمت عمده را هم دارند ، نشان داده اند که می توان فرش با کیفیت و درجه یک را به قیمت مناسب خرید .
 چرا فرش به قیمت عمده عرضه می شود ؟
شاید دلیل آنکه فرش های ماشینی در فروشگاه های اینترنتی به قیمت عمده عرضه می شوند ، برای برخی غیر ملموس باشد چون همواره این باور وجود داشته است که اجناس ارزان قیمت بی کیفیت و اجناس گران قیمت با کیفیت و مرغوب می باشند . دلیل قیمت عمده در فروشگاه های اینترنتی فارغ از کیفیت و مواد اولیه به نوع عرضه مربوط می شود . حذف واسطه ها و قیمت گذاری بر اساس تحلیل هزینه فایده اقتصادی مورد مهمی است که موجبات ارزان قیمت بودن را فراهم آورده است.
تنوع چشم گیری در محصولات کارخانه های کاشان به چشم می خورد . انواع و اقسام کف پوش های ماشینی که صنعت نساجی را تحت شعاع قرار داده و هیچ خریداری را دست خالی باقی نمی گذارد . تصور نمایید این تنوع و تعدد با قیمت ارزان و کیفیت بی نظیر همراه شده و نیاز خریداران به کف پوش را رفع می کند . از جمله کف پوش های عرضه شده در فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان می توان به : فرش 500 شانه به قیمت عمده ، فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی ، واقعی و طرح 700 شانه به قیمت عمده ، فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ به قیمت عمده ، فرش ماشینی 1200 شانه دستبافت نما به قیمت عمده و فرش 1500 شانه دستبافت نما به قیمت عمده اشاره کرد .
همچنین در این فروشگاه ها می توان فرش اتاق کودک ، فرش مناسب برای آشپزخانه و انواع مختلفی از فرش های فانتزی را به قیمت ارزان تهیه نمود . تابلو فرش ها نیز از دیگر محصولات بی نظیری هستند که به تنهایی می توانند زیبایی کل فضا را تأمین نمایند ، تابلو فرش ها نیز به قیمت عمده قابل تهیه می باشند .
خرید فرش ماشینی به قیمت عمده
از جمله رایج ترین محصولات فرش ماشینی کاشان که به قیمت عمده در فروشگاه های اینترنتی عرضه می شوند ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش 700 شانه واقعی هشت رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه ده رنگ ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ و فرش های 1500 شانه هستند .
کیفیت بالا در این محصولات به علت کاربرد بهترین مواد اولیه و نیروی کار متخصص در کنار دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا می باشد . صاحب خانه در هنگام خرید المان ها و مواردی مختلفی را مد نظر قرار می دهد از جمله خوش اوازه بودن برند ، گارانتی و ضمانت پس از فروش ، سهولت و دسترسی به فروشگاه و مکان خرید ، کیفیت و دوام ، زیبایی و هم خوان بودن طرح و نگاره با سبک و سیاق خانه و فضا و ... و فرش های ماشینی کاشان در تمامی این زمینه ها به حدی خوب عمل کرده اند که توانسته اند به شهرت جهانی برسند .
خرید فرش به قیمت عمده می تواند به دو صورت خرید اینترنتی فرش به قیمت عمده و خرید حضوری فرش به قیمت عمده انجام شود . حتی خریداران فرش ماشینی به صورت عمده نیز می توانند از این روش ها استفاده نمایند . از مهمترین تفاوت های فروش عمده فرش و فروش تکی فرش ماشینی ، قیمت فرش است . در خرید عمده فرش ماشینی به دلیل حجم بالای محصولات ، قیمت فرش بسیار پایین تر و مناسب تر می باشد . فرش های ماشینی کاشان که به صورت عمده و یا قیمت عمده به فروش می رسند تنوع بالایی در طرح و رنگ داشته و هر کس می تواند بسته به سلیقه و بودجه خود اقدام به خرید کند .محصولاتی که از برندهای معروف می باشند توانسته اند در طول سال های قبل رضایت خاطر خریداران را جلب کرده و سهم بسزایی از بازار را در سراسر جهان به خود اختصاص دهند .
خرید اینترنتی فرش ماشینی اعلی کاشان
همانطور که گفته شد دلیل فروش فرش های ماشینی کاشان به قیمت عمده ، مستقیم بودن روش عرضه است که شامل روش های مختلفی از جمله خرید از درب کارخانه ، خرید از نمایشگاه ها و خرید از فروشگاه اینترنتی است . در بین تمامی روش ها خرید از فروشگاه اینترنتی اولویت تمام خریدارانی است که برای خرید خود ارزش قائل بوده و بدنبال بهترین ها هستند . مزایای خرید از فروشگاه های اینترنتی که در فروشگاه های فیزیکی به چشم نمی آید شامل موارد زیر است :
صرفه جویی در وقت و هزینه بعلت عدم نیاز به تردد در بازار های فیزیکی و امکان ذخیره زمان و انرژی
امکان مقایسه فرش ماشینی به قیمت عمده در فروشگاه های مختلف اینترنتی ، نکته جالب آنکه این امکان مقایسه سریع و آسان موجب شده تا فروشندگان تا حد امکان قیمت را در پایین ترین حد ممکن تعیین کرده و قیمت فرش های ماشینی در فروشگاه های اینترنتی برند های نامی بسیار به یکدیگر نزدیک است .
تنوع بالای فرش های ماشینی
امکان ارسال رایگان فرش ماشینی همراه با گارانتی درب منزل
امکان استفاده از مشاورین رایگان
دسترسی 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی و مکانی به فرش های ماشینی که به قیمت عمده عرضه می شوند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی