سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ارزان را اینترنتی بخرید

فرش ارزان قیمت

امروزه یکی از ملاک ها و معیار های انتخاب فرش ماشینی ، خرید فرش ارزان قیمت می باشد . افراد به دنبال خرید فرش ارزان باکیفیت از فروشگاه های معتبر هستند . بسیاری از افراد بر این باورند که تمامی فرش های ارزان که توسط برخی از فروشگاه ها عرضه می شود ، بی کیفیت و درجه دو و یا درجه سه هستند . در صورتی که برخی از کارخانه ها و یا برخی از فروشگاه های فرش ماشینی ، با به کاگیری سیاست هایی در فروش ، قیمت محصولات باکیفیت را پایین می آورند و بدین ترتیب محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری می کنند . یکی از این سیاست های مهم در فروش فرش ، عرضه مستقیم فرش از کارخانه می باشد . برخی از تولید کنندگان محصولات تولید شده را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانند . این فروش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش می شود . در فروش حضوری ، خریدار پس از تماس با واحد پشتیبانی ، به کارخانه مراجعه می کند و از نزدیک با فرش های ماشینی آن کارخانه آشنا می شود و اقدام به خرید می کند . در این روش قیمت به صورت عمده و فرش به قیمت درب کارخانه به دست مشتری می رسد و خریدار می داند که فرش اصل را با قیمتی مناسب خریداری کرده است . در فروش حضوری صرف زمان و هزینه ، برای خریدار از معایب آن  محسوب می شود ولی با این حال برخی از خریداران ، خرید حضوری را ترجیح می دهند . در کنار فروش حضوری ، برخی از کارخانه های معتبر ، اقدام به فروش اینترنتی فرش می کنند که از مهمترین مزیت آن ارائه فرش ارزان می باشد .
مزیت خرید اینترنتی فرش
در عصر ارتباطات و تکنولوژی و بالا رفتن سطح آگاهی و علم افراد ، خرید و فروش های اینترنتی نیز زیاد شده است . همانطور که گفیتم یکی از دلایل بسیار مهم از اینکه بیشتر خریدارن به خریدهای اینترنتی فرش روی آوردند ، این است که قیمت فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . در این دوران بالارفتن قیمت ها ، افراد ترجیح می دهند که فرش ماشینی را بدون واسطه و به صورت مستقیم خریداری کنند . خرید حضوری و خرید اینترنتی دو خرید بی واسطه و مستقیم است که خرید اینترنتی فرش ماشینی از خرید حضوری ، دارای مزیت های بیشتری می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم .
1. خریدارن اینترنتی ، قدرت انتخاب بالایی دارند . امروزه توجه به طرح جدید و به روز برای خریدارن بیشتر از گذشته شده است و بیشتر خریداران به دنبال زیبایی و جدیدترین فرش ماشینی هستند . یکی از دلایلی که فروش اینترنتی فرش بالا رفته است این است که تولید کنندگان سعی می کنند که جدیدترین و به روز ترین طرح های فرش ماشینی را در وب سایت خود بگذارند تا خریداران از اقصی نقاط کشور ، این طرح های زیبا را ببینند و نسبت به خرید آن طرح زیبا از فروشگاه آنلاین ، اقدام کنند . طرحی که در فروشگا ه های شهر خریدار وجود ندارد .
2. خریدار در کمترین زمان ممکن بعد از ورود به وب سایت مربوطه تنها با چند کلیک ، می تواند اقدام به خرید کند . بدون آنکه دچار دغدغه های ترافیک و هزینه های رفت و آمد شود .
3. در خرید های اینترنتی ، فرش با قیمت ارزان عرضه می شود . فروش ، بدون واسطه است . خریدار به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط است و بدین صورت مشتری می داند که فرش خریداری شده با برند اصل است و تقلبی نیست . فروشنده به دلیل نداشتن فروشگاه فیزیکی و حذف هزینه های سربار از جمله اجاره مغازه ، دکوراسیون و قبض های پرداختی ، فرش را باقیمتی ارزانتر از بازار عرضه می کند . بدین ترتیب مشتری می تواند بهترین برند فرش را با قیمتی مناسب خریداری کند .
4. برای خریدار امکان مقایسه بین طرح ها و نقشه ها ورنگ ها وجود دارد .
با ذکر این مزایای گفته شده ، مشتری می تواند خرید اینترنتی فرش ارزان و باکیفیت را انجام دهد .
برای خرید فرش ارزان به صورت آنلاین کلیک کنید .
چه فرش ارزان قیمتی خریداری نکنیم ؟
شاید در بازار و در فروشگاه های فیزیکی با این عبارت فروش فرش ارزان قیمت مواجه شده اید . به خریداران توصیه می شود که هر محصول ارزان قیمتی را خریداری نکنند . چه بسا تولید کنندگانی هستند که با عرضه محصولات بی کیفیت و تقلبی و ارزان قیمت ، به دنبال جذب مشتری هستند .
1. محصولاتی که با الیاف پلی استر بافته می شوند
2. فرش های با شانه و تراکم پایین
3. محصولاتی که در بافت آن ها از تعداد رنگ کمتر در آن استفاده شده است .
4. محصولاتی که دارای طرح ها و نقشه های تکراری و یا از مد افتاده هستند .
5. محصولاتی که دارای عیوب و یا نقص فنی از جمله سوختگی ، پارگی و یا وصله باشد .
محصولاتی که دارای این خصوصیات می باشند فرش های ارزان قیمت بی کیفیت هستند که مشتری با خرید این محصولات ، مجبور به تعویض آن ها در سال های بعد می شود .
در هنگام خرید ، توجه به برچسب پشت فرش که اطلاعات فرش را به طور کامل نوشته است ، امری ضروری است .


واحد فروش و مشاوره کارخانه فرش کاشان : 09133602885 - 09120265539 - 03155443195 - 03155443197


با تشکر - واحد تحقیق و توسعه گروه تجاری فرش کاشان

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان