تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ارزان را اینترنتی بخرید

نام نویسنده: الهه شاهمیری
فرش ارزان را اینترنتی بخرید

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

چه فرش ارزان قیمتی را خریداری نکنیم؟

نکات مهم جهت اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی فرش ارزان

خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت از فروشگاه معتبر

امروزه با افزایش قیمت‌ها در بازار فرش، یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها و معیارهای انتخاب فرش ماشینی، خرید فرش ارزان قیمت می‌باشد که به همراه آن افراد به دنبال خریدی باکیفیت از فروشگاه‌های معتبر نیز هستند. بسیاری از افراد بر این باورند که تمامی فرش های ارزان که توسط برخی از فروشگاه‌ها عرضه می‌شود، بی کیفیت، درجه دو و یا درجه سه هستند. در صورتی که برخی از کارخانه‌ها و یا برخی از فروشگاه های فرش ماشینی، با به کارگیری از سیاست‌هایی در فروش، قیمت محصولات باکیفیت را پایین آورده و بدین ترتیب محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب ارائه می‌دهند. یکی از این سیاست‌های مهم در فروش، عرضه مستقیم فرش از کارخانه می‌باشد. برخی از تولیدکنندگان محصولات تولید شده را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می‌رسانند. این روش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش می‌شود.

در فروش حضوری، خریدار پس از تماس با واحد پشتیبانی، به کارخانه مراجعه می‌کند و از نزدیک با فرش های ماشینی آن کارخانه آشنا می‌شود و اقدام به خرید می‌نماید. در این روش قیمت به صورت عمده و فرش به قیمت درب کارخانه به دست مشتری می‌رسد و خریدار می‌داند که فرش اصل را با قیمتی مناسب خریداری کرده است. صرف زمان و هزینه، برای خریدار از معایب فروش حضوری محسوب می‌شود ولی با این حال برخی از خریداران، خرید حضوری را ترجیح می‌دهند. هم چنین در کنار فروش حضوری، برخی از کارخانه‌های معتبر اقدام به فروش اینترنتی فرش می‌کنند که از مهم‌ترین مزیت آن ارائه فرش ارزان می‌باشد. پس از مطالعه این نوشتار خواهید توانست با اطمینان و آگاهی بیشتری فرش ارزان را اینترنتی بخرید. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

در عصر ارتباطات و تکنولوژی با افزایش سطح آگاهی و علم افراد، بستر برای خرید و فروش‌های اینترنتی و غیرحضوری بدون محدودیت زمانی و مکانی در سراسر دنیا فراهم شده است. همان‌طور که گفتیم یکی از دلایل بسیار مهم این که بیشتر افراد به خریدهای آنلاین روی آوردند، این است که محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می‌شود. در این برهه افزایش قیمت‌ها در بازار فرش، افراد ترجیح می‌دهند که فرش ماشینی را بدون واسطه و به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری کنند. خرید حضوری و خرید اینترنتی دو شیوه خرید بی واسطه و مستقیم است که قطعا روش اینترنتی از خرید حضوری بسیار بهتر است و در ذیل مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی را توضیح داده‌ایم. مشتری با مطالعه این موارد و اقدام به صورت غیرحضوری خواهد توانست از مزیت‌های خوب خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت از کارخانه و باکیفیت نیز بهره‌مند گردد.

تنوع بالای محصولی

خریدارن اینترنتی، قدرت انتخاب بیشتری دارند. امروزه توجه به طرح جدید و به روز برای خریدارن بیشتر از گذشته شده است و بیشتر خریداران به دنبال زیبایی و جدیدترین فرش ماشینی هستند. یکی از دلایلی که فروش اینترنتی فرش بالا رفته است این است که تولید کنندگان سعی می‌کنند که جدیدترین و به روزترین طرح‌های فرش ماشینی را در وب سایت خود بگذارند تا خریداران از اقصی نقاط دنیا، این طرح‌های زیبا را ببینند و نسبت به خرید آن از طریق فروشگاه آنلاین وب سایت خود، اقدام کنند و از تنوع بالای محصولی شهر فرش کاشان که در فروشگاه های شهر خریدار وجود ندارد، بهره‌مند گردند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

خریدار در کمترین زمان ممکن بعد از ورود به وب سایت مربوطه تنها با چند کلیک، بدون آنکه دچار دغدغه‌های ترافیک و هزینه‌های رفت و آمد شود، می‌تواند اقدام به خرید نماید. با استفاده از این روش خرید فرش ماشینی که به نوعی روشی است برای صرفه جویی در زمان و هزینه می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن از محصول مورد نظر خود بهره‌مند گردید.

خرید مستقیم از کارخانه

در خریدهای اینترنتی، فرش با قیمت ارزان عرضه می‌شود، زیرا فروش، بدون واسطه است. خریدار به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط است و بدین صورت مشتری می‌داند که فرش خریداری شده با برند اصل است و تقلبی نیست. فروشنده به دلیل نداشتن مکان فیزیکی و حذف هزینه‌های سربار و اضافی از جمله اجاره مغازه، دکوراسیون و قبض‌های پرداختی، فرش را با قیمتی ارزان‌تر از بازار عرضه می کند و امکان خرید مستقیم از کارخانه را برای خریداران فراهم می‌سازد. بدین ترتیب مشتری می‌تواند بهترین برند فرش را با قیمتی مناسب خریداری کند.

امکان مقایسه طرح و رنگ

در این روش برای خریدار امکان مقایسه طرح و رنگ و نقشه ها و مدل‌های مختلف وجود دارد تا بر این اساس بتوانند در بین مدل‌های مختلف جستجو نموده و طرح‌های انتخابی و مورد پسند خود را جهت انتخاب بهترین طرح و رنگ فرش متناسب با دکوراسیون منزلشان مورد مقایسه قرار دهند. هم‌چنین امکان مقایسه قیمت نیز بین فروشگاه‌های مختلف برای بهره‌مندی از مناسب‌ترین قیمت‌ها نیز با این روش به راحتی امکان‌پذیر است.

 

چه فرش ارزان قیمتی را خریداری نکنیم؟

شاید در بازار و در فروشگاه‌های فیزیکی با این عبارت فروش فرش ارزان قیمت مواجه شده‌اید. به خریداران توصیه می‌شود که هر محصول ارزان قیمتی را خریداری نکنند. چه بسا سودجویان و کلاهبردارانی هستند که با عرضه محصولات بی کیفیت و تقلبی و ارزان قیمت، به دنبال جذب مشتری و سود بالا هستند. پس برای دستیابی به پاسخ این سؤال بسیاری از مشتریان که می‌پرسند چه فرش ارزان قیمتی را خریداری نکنیم، موارد زیر را حتما مطالعه نمایید.

  • محصولاتی که با الیاف نامرغوب و غیرمتداول بافته می شوند.
  • فرش های با شانه و تراکم بسیار پایین که دیگر تولید نمی‌شوند و از دوام و مقاومت خوبی در برابر پاخور زیاد برخوردار نیست.
  • محصولاتی که در بافت آن‌ها از تعداد رنگ کمتر در قسمت مشخص شده لیبل فرش استفاده شده است.
  • بافته‌هایی که دارای طرح‌ها و نقشه‌های تکراری و یا از مد افتاده به اصطلاح استوک و یا ته انباری هستند.
  • محصولاتی که از عیوب و یا نقص فنی از جمله سوختگی، پارگی و یا وصله و تکرار طرح و دو رنگی در متن فرش برخوردار باشد.
  • قالی‌هایی که دارای خصوصیاتی چون پرزدهی زیاد، شکستگی فرش، عدم مقاومت کافی می‌باشند فرش های ارزان قیمت بی کیفیت هستند که مشتری با خرید این محصولات، مجبور به تعویض آن ها در سال‌های بعد به علت عدم برخورداری از کیفیت و دوام لازم می‌شود.
  • در هنگام خرید توجه به برچسب پشت فرش که اطلاعات و خصوصیات محصول را به طور کامل دربر دارد و بررسی صحت آن توسط کارشناس مربوطه امری ضروری است.

 

نکات مهم جهت اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی فرش ارزان

کارخانه فرش کاشان، فروش مستقیم فرش ماشینی را قرار داده تا افراد بتوانند با خرید اینترنتی، فرش ارزان و باکیفیت را خریداری کنند. اما موردی که در این جا بسیار حائز اهمیت و قابل ذکر است، توجه به نکات مهم جهت اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی فرش ارزان به منظور خریدی آگاهانه و مورد اطمینان است. چرا که با وجود افزایش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی و وجود کلاهبرداران در این بازار پرسود، اعتماد کردن به یک فروشگاه برای افراد معمولی بسیار سخت است که در این رابطه نیز نکاتی را در زیر یادآور شده‌ایم. اولین نکته توجه به نماد اعتماد الکترونیکی است که هر فروشگاه اینترنتی معتبر باید برای فعالیت رسمی خود از آن برخوردار باشد. در کنار آن برخورداری از نمادهای ضمانت پرداخت و ستاد ساماندهی نیز می‌تواند در جلب اعتماد مشتریان بسیار مؤثر باشد.

نکته بعدی در اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی، برخورداری آن از آدرس و شماره تلفن‌های معتبر و حقیقی است که بر روی وب سایت فروشگاهی حک شده باشد. فروشگاه‌های اینترنتی معتبری که از آدرس واقعی فروشگاه مرکزی و یا کارخانه برخوردار هستند و تلفن‌های خود را همیشه پاسخ گو هستند را می‌توان به عنوان فروشگاه‌های معتبر معرفی نمود که در خریدی مطمئن برای مشتریان قابل اعتماد است. از طرفی چنین فروشگاه‌هایی با وجود برخورداری از شرکت تولیدی و ارتباط قوی با تولیدکننده‌های مختلف شهر فرش کاشان، از تنوع بالای محصولی نیز بر روی سایت خود برخوردارند که بر این اساس می‌توان آن را معتبر و قابل اطمینان معرفی نمود.

 

خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت از فروشگاه معتبر

به منظور معرفی فروشگاهی معتبر که از تمامی موارد گفته شده برخوردار است و می‌تواند شما را در امر خرید مطمئن و متناسب با نوع نیاز و کاربری خود یاری سازد، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بهترین و معتبرترین مرکز آنلاین فرش در کاشان است که می‌توانید در این زمینه بدان مراجعه نمایید و به واسطه امکان خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت از فروشگاه معتبر فرش کاشان در عین برخورداری از قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید از تنوع طرح و رنگ و سایز به همراه گارانتی معتبر کالا نیز بهره‌مند شوید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی