تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

عوامل تعیین قیمت فرش ماشینی

قیمت انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ها از نظر شانه و تراکم و جنس نخ خاب با هم تفاوت هایی دارند که همین تفاوت ها سبب تعیین قیمت فرش ماشینی می شود . برای مثال قیمت فرش 700 شانه 6 متری با قیمت فرش 1000 شانه 6 متری تفاوت دارد . البته عواملی که قیمت فرش ماشینی را تعیین می کنند بسیار اند که در ادامه بدان می پردازیم :
عوامل تعیین قیمت فرش فرش ماشینی
1 . شانه و تراکم : یکی از مهمترین عواملی که بر روی قیمت قالی های ماشینی تاثیر می گذارد شانه و تراکم است . شانه و تراکم در حقیقت همان تعداد گره های موجود در عرض و طول قالی است و هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد قیمت آن محصول بیشتر می شود ؟ چرا شانه و تراکم نقش مهمی در قیمت دارد ؟چون فرش های دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا را نمی توان با دستگاه های قدیمی و بی کیفیت بافت . فرش های 700 شانه به بالا را باید با دستگاه HCI وندویل بلژیک تولید کرد و از طرفی محصولات بر حسب شانه و تراکمشان با نخ مشخصی بافته می شوند . برای مثال ، قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بالاتر است چون باید با نخ نمره 40 بافته شود که خرید این نخ برای تولید کننده گرانتر از نخ فرش 700 شانه است که با نمره 18 بافته می شود . در حقیقت هراندازه شانه و تراکم یک محصول بالاتر رود ، نخ بافته شده نازکتر می شود و قیمت اش گرانتر می شود .
2 . جنس نخ خاب نیز یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت است . محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند گرانتر از محصولات پلی استر هستند . پلی استر نسبت به آکریلیک عمر کوتاه تری دارد و مقاومت بالایی در برابر گرما و حرارت ندارد ، از این رو برای مکان های پررفت و آمد توصیه نمی شود . شاید در نگاه اول پرزدهی کمتری نسبت به فرش های آکریلیک داشته باشد ولی به مرور زمان دچار آبرفتگی می شود و ماهیت خود را از دست می دهد . محصولات بی سی اف که ارزانترین محصولات هستند جز فرش های  ماشینی بی کیفیت هستند که به کشورهای دیگر عراق و افغانستان صادر می شوند .
3 . ابعاد فرش نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است و قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه از قیمت فرش 6 متری 1200 شانه بالاتر است . فرش های بزرگ پارچه گرانتر می باشند چون تنظمات دستگاه بافندگی باید بر حسب ابعاد مشتری انجام شود و این کار مستلزم صرف هزینه برای مشتری است .
4 . تعداد رنگ به کار رفته در فرش ماشینی : فرش 700 شانه 10 رنگ دارای قیمت بیشتری نسبت به فرش 700 شانه 8 رنگ می باشد . بالا بودن تعداد رنگ در محصولات به کیفیت ربطی ندارد و تنها و زیبایی و هارمونی فرش را با دیگر وسایل بیشتر می کند .
خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب
چه کار کنیم تا فرش را با قیمت مناسب خریداری کنیم ؟ اگر شما با فرش های باکیفیت آشنایی دارید و می دانید که فرش باکیفیت کدام است و قصد خرید ان را دارید و از طرفی نمی توانید فرش گران بخرید بهتر است نوع کارخانه خود را انتخاب کنید و بهترین محصولات خود را از کارخانه هایی بخرید که فروش مستقیم را انجام می دهند . کارخانه هایی که فروش مستقیم انجام می دهند می توانند انواع فرش های ماشینی را در ابعاد مختلف و با بهترین جنس به قیمت درب کارخانه و تولیدی به فروش برسانند . فروش مستقیم یعنی شما ازتولید کننده خریداری کنید و خرید خود را از فروشگاه های در سطح شهر که در حقیقت نوعی واسطه گر هستند انجام ندهید . گروه تجاری فرش کاشان یک تولید کننده ای است که انواع فرش های ماشینی کاشان را به صورت مستقیم ، حضوری و اینترنتی به فروش می رساند . قیمت انواع فرش ماشینی کاشان در وب سایت فروشگاه فرش کاشان به قیمت تولیدی و عمده و درب کارخانه می باشد و افراد می توانند این محصولات را با بالاترین کیفیت خریداری کنند .
راهنمایی در خرید انواع فرش ماشینی بر حسب قیمت
اگر قیمت فرش ماشینی جز آیتم های برتر شما در انتخاب می باشد و از طرفی دیگر به دنبال محصولی هستید که کیفیت بالا داشته باشد و از زیبایی طرح و نگاره برخوردار باشد ، بهتر است محصولات 700 شانه را خریدار کنید . فرش های 700 شانه تراکم 2550 هم از کیفیت بالا برخوردار است و هم اینکه قیمت متعادل تری نسبت به 1200 و 1000 دارد .
در تعیین ابعاد فرش نیز کمی ذکاوت به خرج دهید . اگر فضای منزل شما کوچک است می توانید از یک فرش ماشینی 6 متری بهره ببرید . بدین صورت که در وسط آن اتاق پهن کنید و اطراف آن را خالی بگذارید . بدین صورت هم زیبایی اتاقتان را بیشتر کرده اید و هم اینکه توانسته اید فرش ماشینی ارزانتر خریداری کنید .
اگر فضای منزل شما بسیار بزرگ است به جای پهن کردن چندین فرش 12 متری می توانید از یک بزرگ پارچه استفاده کنید و بدین صورت در هزینه نیز صرفه جویی کرده اید .
اگر به دنبال جدیدترین طرح های فرش ماشینی هستید و طرح های مدرن را نیز پسند دارید می توانید از فرش های فانتزی و مدرن استفاده کنید که این محصولات به دلیل شانه و تراکم پایین قیمت بسیار کمتری نسبت به فرش های سنتی دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا دارند . فرش های زیبا لایت ترک ، فرش های فانتزی و مدرن از محصولات ارزان قیمت بسیار زیبای امروزی می باشد .
اگر قصد خرید اینترنتی دارید از فروشگاهی خرید کنید که یر نظر مستقیم تولید کننده اداره می شود . فروشگاه های آنلاینی که با واسطه فرش می فروشند محصولات را نمی توانند به قیمت کارخانه و تولیدی ارائه دهند

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی