تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی بدون گل وسط طرح افشان

فرش بدون گل وسط | فرش مدل افشان

طرح های فرش های ماشینی اقتباس گرفته از طرح های قالی های دستباف است . در گذشته محبوب ترین طرح های قالی ، طرح های ترنج دار بود که در مدل های مختلف بیضی ، گرد و در اندازه های مختلف طراحی می شد .
فرش های بدون گل وسط  یا بدون ترنج همان فرش های طرح افشان هستند که در سبک ها و طرح های مختلف و در شانه و تراکم های گوناگون بافته می شوند .
فرش های طرح افشان فاقد هرگونه لچک و ترنجی می باشند و طراحی این طرح اصیل ایرانی بدین گونه است که گل ها و بوته ها در سراسر فرش پراکنده شده اند . فرش های طرح ختایی نیز جزء فرش های بدون گل وسط هستند منتها به جای گل در سراسر قالی ، طراح از ساقه های منحنی همراه با بوته ، گل و برگ های زیبا استفاده کرده است و شاخ و برگ های پر پیچ و خم را نشان می دهد . طراحی فرش های بدون ترنج به گونه ای است که طراح ، از ابتدا تا انتهای طرح ، قلم خود را دست گرفته است و گل های زیبا و برگ ها را در سراسر قالی کشیده است بدون آنکه قلم خود را از روی کاغذ بردارد  .
در قالی طرح افشان ، عدم قرینگی بین طرح ها و گل ها و برگ ها وجود دارد و همین باعث زیبایی مضاعف آن شده است .
جایگاه فرش ماشینی بدون گل وسط طرح افشان در دکوراسیون منزل شما
این طرح های اصیل ایرانی نوعی خطای دید را به وجود می آورد و فضای دکوراسیون را از آنجه هستند بزرگتر نشان می دهد . به همین دلیل است که طراحان به افرادی که دارای خانه های آپارتمانی هستند فرش های بدون ترنج را پیشنهاد می دهند .
از طرفی دیگر حذف ترنج از میان قالی سبب شده است تا طرح این قالی زیبا به طرح های مدرن نزدیک شود . در حقیقت طرح های بدون گل وسط و بدون محراب تلفیقی از طرح های سنتی و طرح های مدرن هستند و می توان از این طرح های زیبا در دکوارسیون های مدرن نیز استفاده کرد . حدف ترنج و شباهت این مدل از فرش به طرح های مدرن سبب شده است تا قشر جوانان و نوعروسان برای دکوراسیون خود از فرش مدل افشان بهره ببرند .
از طرفی دیگر به دلیل نبود ترنج در مرکز قالی ، شما در چیدمان مبلمان منزل ، نگران فاصیه میان مبلمان تا ترنج نیستید و هر کجای فرش که بخواهید می توانید مبلمان خود را روی آن بچینید .
قالی 1500 شانه لوکس طرح افشان
اگر ظرافت ، زیبایی و ریز نقشی قالی های دستباف را دوست دارید به شما پیشنهاد می شود فرش های طرح افشان 1500 شانه را خریداری کنید . ضخامت این فرش خاص ماشینی در حدود 6 میلی متر است و در مدل های مختلف طرح افشان تولید می شود . کیفیت محصولات 1500 شانه وقتی عالی است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . محصولات 1500 شانه به صورت افشان درباری ، افشان سلطنتی و .. تولید می شود .
فرش بدون گل وسط 1200 شانه
طرح زیبای افشان از یک طرف ، شانه 1200 ( تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش ) و تراکم 3000 ( تعداد 3000 گره در یک متر از طول قالی ) از طرف دیگر سبب شده است تا محصولات 1200 شانه طرح افشان جزء بی نظیرترین فرش های لوکس تلقی شوند . فرش مدل افشان 1200 شانه به صورت گل برجسته و ساده با بالاترین کیفیت تولید می شود .
فرش مدل افشان 1000 شانه
محصولاتی که از 1000 گره در یک متر از عرض فرش و 3000 گره در یک متر از طول فرش تشکیل شده اند . این طرح زیبای بدون ترنج دارای ظرافت ، زیبایی ، منسجم بودن و کیفیت بالاست .
فرش طرح افشان 700 شانه
محصولات 700 شانه دارای ضخامتی بین 10 میلیمتر است از این رو برخی از افراد بر این عقیده هستند که باید برای منازل خود از این فرش های استاندارد با کیفیت عالی بهره گیرند . درست است که ظرافت و زیبایی 700 شانه کمتر از 1000 شانه و 1200 شانه است ولی دارای کیفیت بی نظیری است و همچنین قیمت متعادل تری دارد .
فرش های طرح افشان 700 شانه آکریلیک را خریداری کنید و از طرح های افشانی که با الیاف پلی استر و پلی پروپلین بافته می شوند خریداری نکنید چون کیفیت پایینی دارند .
فرش بدون گل وسط کاشان
اولین قالی ماشینی در دهه 50 در کارخانه راوند کاشان تولید شد . محصولات 350 شانه ای که با طرح های ترنج دار مرکزی و با رنگ لاکی وارد بازار می شد . با بالارفتن شانه و تراکم به دلیل استفاده از دستگاه های بافندگی شونهر آلمان و وندویل بلژیک ، طرح های افشان در شانه و تراکم بالا در کارخانه های کاشان تولید شدند . طرح هایی که به محض تولید مورد استقبال بی نظیری مواجه شد . قالی های مدل افشان در کارخانه های فرش کاشان به صورت 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه با بهترین الیافی که این الیاف در کارخانه های ریسندگی کاشان تولید می شود بافته می شوند .
گروه تجاری فرش کاشان توانسته است طرح های قالی های کاشان را به صورت اینترنتی و حضوری به فروش برساند .
برای ثبت سفارش و انتخاب نوع خرید ، هموطنان عزیز می توانند با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی