تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

4 دلیل برای خرید فرش 1200 شانه ماشینی

خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600

امروزه بر خلاف گذشته تنوع در فرش ماشینی بسیار است و محصولاتی با شانه و تراکم بالا در بازار فرش وجود دارند که خریداران را در خرید سردرگم می کنند . در گذشته فرش های 350 شانه با دستگاه های قدیمی ماکویی تولید می شدند ولی با واردات دستگاه های پیشرفته و مجهز ، شانه و تراکم فرش بالا رفت و فرش های دستبافتگونه و دستبافتما وارد بازار شدند که همانند قالی های دستباف از ظرافت و زیبایی برخوردار بود . از میان محصولات با شانه و تراکم بالا ، فرش های 1200 شانه تراکم 3600 جز پرفروش ترین فرش های ماشینی است .
4 دلیل برای خرید فرش 1200 شانه ماشینی
از میان فرش های کاشان ، فرش های هزار و دویست شانه ، جز محصولاتی هستند که بیشترین تقاضا را دارند .
1 . اولین سوالی که خریدار از فروشنده در هنگام خرید می کند این است آیا این فرش پرزدهی دارد یا نه ؟ پردزهی فرش های ماشینی رابطه عکس با شانه و تراکم دارند در حقیقت هر اندازه شانه و تراکم بالاتر رود ، پرزدهی کمتر می شود . چون کیفیت آهار فرش های با شانه و تراکم بالا و همچنین نوع الیاف و نوع دستگاه بافت عالی است و این عوامل پرزدهی قالی را کم می کند پس می توان گفت که فرش های 1200 شانه جز فرش های بدون پرز هستند .
2 . تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش که شانه محسوب می شود و تعداد 3600 گره در یک متر از طول فرش که تراکم به حساب می آید ، سبب می شود تا محصول دارای ظرافت ، زیبایی زیبا شود و منسجم و متراکم شود .
چرا هرچه تعداد گره در فرش های ماشینی بیشتر شود محصول باکیفیت تر می شود ؟ در حقیقت بر خلاف قالی های دستباف ، ریشه های فرش های ماشینی گره نیستند و نخ هایی هستند U شکل که دور نخ  تار پیچیده می شود و آنچه این گره را محکم نگه می دارد آهار فرش است . در واقع هر اندازه تعداد گره ها در فرش ماشینی بیشتر باشد امکان باز شدن این گره ها کمتر است و در فرش های 1200 شانه تراکم 3600 به دلیل بالا بودن تعداد گره ها ، باید آهار فرش به اصولی زده شود . پس می توان گفت که آهار فرش های 1200 شانه ماشینی ، استاندارد و به اصولی است .
تراکم بالای فرش سبب می شود تا فرش ، توپر و منسجم شود . شانه بالا ، زیبایی و ظرافت را برای محصول پدید می آورد .
3 . فرش های 1200 شانه را نمی توان با الیاف نامرغوب و بی کیفیت بافت و این مورد هم به خاطر چند دلیل است :
- این محصولات زیبا با بهترین دستگاه های HCIX2 وندویل بلژیک بافته می شوند و از آنجایی که سرعت این دستگاه ها بالاست باید برای بافت فرش های هزار و دویست شانه ، از مستحکم ترین الیاف ها بهره برد به همین دلیل است الیاف آکریلیکی که قبل از بافت هیت ست شده است و مقاوم شده اند می تواند بهترین الیاف برای بافت محصولات 1200 شانه باشد .
- تعداد بالای گره در فرش های هزار و دویست شانه مستلزم این است که الیاف نازک و ظریف را به کار برد . الیاف پلی پروپلین ، پلی استر الیاف ظریف نیستند و نخ های آکریلیکی که قبل از بافت هیت ست می شوند ظریف و نازک برای بافت می باشند و در عین حال مستحکم هستند .
با توجه به اینکه قالی های 1200 شانه را باید با الیاف مرغوب و باکیفیت بافت پس می توان این محصولات را جز بهترین فرش های ماشینی دانست  .
مقاله مربوطه : فرش 1200 شانه ماشینی آکریلیک
4 . از زیبایی طرح و نگاره های فرش های 1200 شانه غافل نشوید . این محصولات را می توان در ظریف ترین طرح ها و زیباترین نگاره ها تولید کرد و به دلیل طرح ها و رنگ های متعدد و زیبا متناسب با دکوراسیون های مختلف می باشد . این فرش های کلاسیک در طرح های افشان ، ترنج دار ، خشتی ، اسلیمی و .. بافته می شود .
درست است که طرح های فرش های 1200 شانه ماشینی تراکم 3600 جز طرح های کلاسیک می باشد ولی برخی از طرح های آن از جمله فرش 1200 شانه طرح افشان متناسب برای دکوارسیون های مدرنیته نیز می باشد . طرح اصفهان فرش 1200 شانه برای فضاهایس لوکس ، سنتی و مجلل مناسب است .
خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 با کمترین قیمت
وقتی می گوییم کمترین قیمت منظور ما کیفیت پایین نیست . گروه تجاری فرش کاشان توانسته است زیباترین فرش های 1200 شانه را با کیفیت بالا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه به کمترین قیمت بازار ارائه دهد و فرش های 1200 شانه را به قیمت عمده و درب کارخانه عرضه کند . وب سایت فرش کاشان که کاری از گروه تجاری فرش کاشان است آلبومی از فرش های 1200 شانه را به نمایش گذاشته است و تمامی مدل ها و طرح ها را در رنگ های مختلف نشان می دهد . خریداران می توانند بعد از دیدم دنیایی از طرح و رنگ با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 – 03155443195 مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس گرفته و به صورت حضوری و یا آنلاین خرید خود را انجام دهند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی