جدیدترین فرش کاشان

راهنمای خرید فرش 1500 شانه کاشان از کارخانه

نام نویسنده : مهدیه زارع
راهنمای خرید فرش 1500 شانه کاشان از کارخانه

فرش ماشینی 1500 شانه
انواع روش های خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه
خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه
خرید اینترنتی فرش 1500 شانه
خرید فرش ماشینی 1500 شانه
قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500

روند تولید فرش های ماشینی کاشان بدین گونه بود در دهه 50 اولین محصولات ماشینی با شانه 320 روانه بازار شد و در طی سالیان با پیشرفت تکنولوژی، بر شانه و تراکم فرش ها افزوده شد و دستگاه های جدید از وندویل بلژیک و شونهر آلمان وارد ایران شدند و جایگزین دستگاه های قدیم ماکویی شدند و بدین صورت فرش های ماشینی با ظرافت و زیبایی بالایی تولید شدند و این تنوع محصولی بالا از لحاظ کیفیت و قیمت سبب آن شد که دست خریدار نیز برای انتخاب باز شود.

جدیدترین فرش ماشینی که ظرافت و زیبایی بسان قالی دستباف دارد فرش 1500 شانه کاشان گل برجسته است که از دسته بافته های ماشینی خاص فرش شیک پذیرایی برای منازل لوکس و خاص به شمار می روند. برندهای معتبر کاشانی توانستند اولین فرش ماشینی 1500 شانه با تراکم 4500 را تولید کنند. فرش قیطران و فرش خاطره کویر کاشان توانست در سال 1397، فرش های 1500 شانه را برای اولین بار در کاشان تولید و برای کاشان افتخاری بزرگ رقم بزند. که در ادامه می توانید راهنمای خرید فرش 1500 شانه کاشان از کارخانه را مشاهده کنید تا خریدی بدون واسطه داشته باشید و فرش های لوکس را ارزان تر خریداری کنید.

 

فرش ماشینی 1500 شانه

تعداد 1500 عدد گره در یک متر از عرض که سبب ظرافت و زیبایی بسیار و تعداد 4500 گره در یک متر از طول فرش 1500 سبب متراکم شدن و توپری فرش می شود و این شانه و تراکم بالا و بافت فشرده سبب افزایش استحکامف انسجام و فشردگی ریشه ها در کنار یکدیگر شده است. تعداد بالای گره و ریشه در فرش ماشینی 1500 شانه سبب ظرافت و زیبایی بسان قالی های دستباف شده است.

این فرش های لوکس زیبا که با دستگاه HCIX2 تولید می شوند باید با نخ های بسیار محکم و نازک بافته شوند. از این جهت باید مستحکم باشند چون سرعت این دستگاه ها بالاست و ممکن است در حین بافت پاره شود و از این جهت باید نازک باشند چون تعداد بالای گره در یک متر از عرض و طول فرش، مسبب آن است که نخ نازک به دستگاه 1500 شانه داده شود. نمره نخ فرش های 1500 شانه 50، 55، 60، 65 است در صورتی که در بافت فرش 700 شانه 18 دولا و یا 20 دولا است.

تمامی این خصوصیات و ویژگی های فرش ماشینی 1500 شانه سبب آن شده است تا به فرش ماشینی ریز بافت مشهور شوند و همچنین با توجه به ظرافت و بافت خاصی که دارند باید قبل از خرید، نقش فرش 1500 شانه تراکم 4500 را در دکوراسیون در نظر داشته باشید و با توجه به سبک زندگی که دارید به انتخاب این فرش ماشینی برجسته بپردازید. قبل از خرید فرش ماشینی 1500 شانه باید به قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 توجه داشته باشید چرا که جزء بافته های گران قیمت می باشند که تنها خرید بدون واسطه و از درب کارخانه سبب کاهش قیمت، خرید فرش 1500 شانه خواهد شد.

ویژگی فرش 1500 شانه

ضخامت فرش های 1500 شانه در حدود 6 میلی متر است و این ضخامت کم به دلیل داشتن شانه و تراکمی بالا می باشد که برخی از افراد فکر می کنند هرچه ضخامت قالی کمتر باشد، قالی نمی تواند عایق خوبی در برابر گرما و سرما باشد. در صورتی که این عایق بودن بستگی به جنس نخ خاب دارد. نخ خاب وقتی از آکریلیک هیت ست شده باشد می تواند یک عایق خوب باشد چون نخ آکریلیک طبیعت گرم دارد. پس یک محصول 500 شانه ای که دارای ضخامتی بسیار بالاتر از 1500 شانه است وقتی از جنس پلی استر باشد در برابر با فرش 1500 شانه ای که دارای ضخامت بسیار کمی است ولی از جنس آکریلیک هیت ست شده بافته شده است را با هم مقایسه کنیم فرش 1500 شانه آکریلیک عایق بهتری برای گرما و سرما می باشد.

یک قالی 1500 شانه می تواند ظرافتی 4 برابر بیشتر 700 شانه داشته باشد. نخی که بدون پرزدهی با ظرافتی بالا باشد، تنها نخ آکریلیک هیت ست شده است. قالی هزار و پانصد شانه ای که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود در حین زیبایی و ظرافت بسیار، دارای کیفیت و مقاومتی بسیار بالا می باشد. ظریف ترین طرح و نگاره های ایرانی را که فقط روی قالی های دستباف پیاده می کردند اما امروزه می توانند به صورت فرش های 1500 شانه دستباف گونه تولید کنند که بدین صورت طرفداران قالی های دستباف به سمت خرید فرش 1500 شانه روی آورده اند.

اگر بخواهیم به صورت کلی از ویژگی فرش 1500 شانه را بگوییم باید گفت ظرافت و زیبایی بسیار، نرمی و لطافتی بالا، وضوح طرح و رنگ، سبک بودن، بدون پرز و قیمتی بسیار کمتر از قالی دستباف را نام برد. لطافت این محصولات زیبا به سبب پفکی بودن الیاف نخ خاب آن هاست و حجم بالایی دارند. همانطور که می دانید فرش های 1500 شانه تنها به صورت گل برجسته تولید می شوند و در کنار نخ آکریلیک هیت ست شده، نخ هایبالک نیز سبب افزایش مقاومت، زیبایی و قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته نیز گشته است.

 

انواع روش های خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه

با توجه به اینکه قیمت فرش 1500 شانه از دیگر بافته هایی که دارای شانه و تراکمی می باشند گران تر هستند، باید توجه داشته باشید که یکی از بهترین روش هایی که باعث می شود تا شما این فرش لوکس و شیک را ارزان تر خریداری کنید، خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه می باشد چرا که با خرید فرش 1500 از درب کارخانه شما می توانید به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها بهترین بافته های خاص و لوکس را به صورت مستقیم از خود تولید کننده خریداری کنید و یا حتی به صورت اینترنتی و یا مستقیم از درب کارخانه فرش ماشینی با سبک و طرح مورد نظر خود را خریداری کنید.

توجه داشته باشید که خرید فرش از نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش سبب آن شده است تا قیمت ها با افزایش زیادی رو به رو شوند چرا که هزینه های اجاره، مالیات، دستمزد نیرو ها و دیگر عوامل بر افزایش قیمت فرش ها تاثیر می گذارند و به این صورت شما بافته ها را گران تر خریداری خواهید کرد. یکی از بهترین شیوه های خرید بدون واسطه و ارزان، خرید اینترنتی فرش 1500 شانه از درب کارخانه و همچنین خرید حضوری فرش های کاشان از درب کارخانه می باشد که هر کدام از این دو روش خرید بسته به نیاز مشتری دارای مزایا و معایبی می باشند که ما روش های خرید فرش 1500 شانه را در جهت آسان سازی کار شما، با توضیحات و روش های مختلف و جامع ذکر نموده ایم تا شرایط خریدی خوب را برایتان مهیا سازیم.

 

خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه

یکی از بهترین روش های خرید فرش، خرید مستقیم و از درب کارخانه می باشد که به دلیل خرید مستقیم فرش های ماشینی از درب کارخانه شما تمامی هزینه های اضافی اعم از اجاره، مالیات، هزینه های نمایشگاهی از قیمت بافته های ماشینی کسر می گردند و می توانید فرش های ماشینی را ارزان تر خریداری کنید. به همین دلیل یکی از روش های بی نظیر، خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه می باشد چرا که قیمت فرش کمتر در نظر گرفته می شود و دست شما نیز به این صورت برای خرید باز خواهد بود. خرید مستقیم فرش 1500 شانه از درب کارخانه این امر را برای شما مهیا می کند تا بافته را از نزدیک ببینید، لمس کنید تا بتوانید انتخابی درست نیز داشته باشید! جدا از مزیت خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه یکسری معایبی نیز وجود دارد که آن ها را نیز ذکر نموده ایم:

  • خرید مستقیم فرش ماشینی از درب کارخانه سبب آن شده تا کسانی که در خارج از شهر کاشان زندگی می کنند، مجبور شوند هزینه های زیادی را برای هر بار رفت و امد پرداخت کنند تا بتوانند محصول انتخابی و مورد نظر خود را خریداری کنند!
  • همانطور که می دانید خرید حضوری فرش ماشینی از درب کارخانه خستگی هایی را نیز در بر دارد و علاوه بر آن زمانی که در کارخانه حضور پیدا می کند شما نمی توانید تنوع بالای سبک و طرح های فرش 1500 شانه را مشاهده کنید و گاها شاید مجبور به انتخابی از سر عجول بودن انجام دهید و از خرید آن سبک و طرح و رنگ بافته ای که خریداری کرده اید، رضایت نداشته باشید.

 

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه

یکی از بهترین نحوه های خرید پر طرفدار که چند سالی است با استقبال زیادی نیز رو به رو شده است، خرید اینترنتی فرش 1500 شانه به صورت مستقیم از درب کارخانه می باشد چرا که شما با خرید اینترنتی فرش های ماشینی کاشان می توانید تنوع بالایی از طرح و سبک انواع فرش های ماشینی را با شانه و تراکم و همچنین رنگ بندی های مختلفی مشاهده کنید و اقدام به خرید بهترین فرش ماشینی 1500 شانه نمایید. با پیشرفت تکنولوژی خرید اینترنتی فرش دستباف گونه با استقبال زیادی نیز رو به رو شد چرا که امروزه تمامی تولید کنندگان محصولات فرش های ماشینی خود را در سایت و فروشگاه های اینترنتی خود قرار می دهند و کار انتخاب و خرید فرش ماشینی دستباف گونه را برای شما آسان ساخته اند.

  • با خرید اینترنتی فرش 1500 شانه شما این امکان را خواهید داشت تا در هر ساعت از شبانه روز انواع سبک و طرح این بافته را مشاهده کنید و اقدام به خرید غیر حضوری نمایید.
  • عکس فرش 1500 شانه با تنوع بالایی بدون هیچ ادیت و فیلتری در سایت فرش کاشان قرار داده شده اند و شما با دیدن عکس فرش های ماشینی می توانید تا عمق تار و پود و ظاهر این بافته ها را مشاهده کنید.
  • با خرید اینترنتی فرش 1500 شانه شما می توانید به راحتی تنوع بالایی از سبک و طرح و رنگ های زمینه را مشاهده کنید و با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید فرش مناسب منزل خود را حوصله انتخاب و خریداری کنید.
  • خرید اینترنتی و غیر حضوری فرش های ماشینی حذف واسطه ها و دلالان را در پی خواهد داشت که به این طریق شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، قیمت روز فرش ۱۵۰۰ شانه را از طریق سایت مشاهده کرده و با دیگر فروشگاه ها نیز این تفاوت قیمت ها را مقایسه کنید.
  • با خرید اینترنتی فرش 1500 شانه و دیگر بافته ها شما در وقت و هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کرده اید و همچنین در هر زمان و هر مکانی می توانید عکس فرش های ماشینی جدید را مشاهده کنید، از قیمت بافته ها مطلع شده و تمامی ویژگی آن ها را نیز مورد بررسی قرار دهید، اما خرید حضوری فرش 1500 سبب آن می شود تا شما دچار محدودیت هایی در زمان خرید شوید و نتوانید تعامل خوبی با فروشنده برقرار کنید.
  • با خرید اینترنتی انواع فرش های ماشینی شما می توانید خرید فرش به صورت اقساطی نیز انجام دهید که در فروشگاه فرش کاشان فروش اقساطی به صورت پرداخت 6، 9 و 12 ماهه صورت گرفته است.

 

خرید فرش ماشینی 1500 شانه

خرید فرش ماشینی 1500 شانه از کارخانجات فرش کاشان می تواند یکی از بهترین روش های خرید بافته های جدید و خاص باشد. گروه تولیدی فرش کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در کاشان می باشد که انواع فرش ماشینی 1500 شانه و دیگر بافته های خاص و لوکس را با تنوعی بالا تولید و به صورت مستقیم از درب کارخانه نیز به فروش می رساند که شما حتی اگر در محدوده شهر کاشان می باشید می توانید انواع سبک و طرح فرش ماشینی 1500 شانه جدید را از طریق سایت مشاهده کنید و از درب کارخانه فرش ماشینی مورد نظر و انتخابی خود را خریداری کنید.

اما ما برای رفاه حال تمامی مشتریان و همچنین به دلیل اینکه قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان بالا می باشد، خرید اینترنتی را به مشتریانی که در محدوده کاشان نمی باشند پیشنهاد می کنیم که برای پیدا کردن اعتماد و اطمینان می توانند تمامی مشخصات صاحب فروشگاه اینترنتی فرش را مشاهده کرده تا خریدی با اطمینان نیز انجام دهند.

 

قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500

کاشان یکی از قطب های اصلی تولید فرش های ماشینی می باشد که بیش از 1000 تولید کننده در شهرک صنعتی کاشان مشغول به تولید بافته های ماشینی هستند و در این میان رقابتی سالم بین تولید کنندگان به وجود آمده است که سبب افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها نیز شده است. همانطور که می دانید قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 از دیگر بافته ها گران تر می باشد و این عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش 1500 شانه، به این دلیل می باشد که متریال مصرفی بیشتری را برای بافته این فرش گل برجسته جدید به کار می برند که تولید و بافت آن ها نیازمند به کارگیری افراد متخصص و مجرب می باشد و به همین دلیل خرید بدون واسطه فرش های ماشینی تراکم بالا می تواند دست شما رابرای خرید باز بگذارد.

قیمت فرش 1500 شانه 12 متری و قیمت فرش 9 متری 1500 شانه کاشان از قیمت فرش 6 متری 1500 شانه بسیار گران تر می باشد و هر چه این سایز و ابعاد کاهش پیدا کند قیمت آن ها نیز کاهش پیدا خواهد کرد که ما خرید مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه و خرید اینترنتی را نیز در نظر گرفته ایم تا بتوانید بدون واسطه و با کمترین قیمت خرید خود را انجام دهید. در خرید اینترنتی فرش 1500 شانه کاشان و خرید حضوری حتما دقت کنید که محصول ضمانت نامه و گارانتی معتبر داشته باشد.

فرش ماشینی کاشان