تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کاشان طرح افشان 1200 شانه تراکم 3600

فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان

تولیدات فرش های ماشینی در سبک و نقشه های متنوع امروزه به سبب برطرف ساختن تمامی نیاز سلیقه ایی هموطنان یکی از اصلی ترین عامل در بحث تولید فرش های ماشینی می باشد . استفاده از طرح و نقشه های کلاسیک برای دکوراسیون های سنتی یا حتی استفاده از طرح و نقشه های فرش مدرن و فانتزی برای نوع دکوراسیون های مدرن یا به کار بردن طرح های اصیل و ایرانی برای تولید فرش هایی مشابه با نوع فرش های دستبافت را می توان از عامل مهم تولید این محصولات بیان نمود .
در راستای این نیاز و در نظر داشتن این ارکان در تولید فرش های ماشینی با توجه به سبک و سیاق نقشه های فرش ماشینی با دارا بودن ترنج و لچک و گل و بوته های ریز و درشت که طراحی های متنوع را ایجاد می نماید یکی از تولیدات جدید در این زمینه بدون ترنج و لچک که به نوعی قالی بدون گل وسط شناخته می شود را می توان فرش طرح افشان معرفی نمود که توانسته با توجه به امکان هماهنگی آن با هر نوع دکوراسیون و شباهت بی نظیر آن به دسته فرش های دستبافت مورد استقبال قرار گیرد .
این تولید و طراحی جدید را می توان در شهر فرش کاشان با دارا بودن تیم طراحی خبره در زمینه رفع نیاز بازار و خریداران در دسته بندی های مختلف فرش از فرش 700 شانه گرفته تا فرش های 1500 شانه مطابق با مکان استفاده از فرش تهیه نمایید . که در این دسته بندی ها یکی از پر تقاضا ترین شاخه را می توان فرش کاشان طرح افشان 1200 شانه تراکم 3600 معرفی نمود که به عنوان یک فرش دستبافت نما توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید .
به کار بردن تنوع طرح و نقشه های گوناگون در فرش های بدون گل وسط طرح افشان سبب تولید طرح های فرش افشان با نامی دیگر هم چون فرش افشان سلطنتی ، افشان حلما و ... شده است که انتخاب آن بر اساس سلیقه و نوع دکوراسیون ساده یا شلوغ در انتخاب طرح فرش با گل و بوته های ریز و درشت و تنوع رنگ بندی زمینه ایی می تواند دست شما در زمینه انتخاب فرش برای منازل را باز نگه دارد .
فرش کاشان طرح افشان 1200 شانه تراکم 3600 
انتخاب فرش های دستبافت نما با طرح های جدید فرش کاشان با نام فرش طرح افشان بافته شده با تعداد شانه برابر با 1200 که ظرافت بالای فرش را در پی دارد با تراکم 3600 بافته می شود که مقاومت و انسجام را برای فرش پدید می آورد و سبب می شود تا یک فرش دستبافت گونه در اختیار خریداران با قیمت مناسب تر از نوع دستبافت آن قرار گیرد .
تولید این نمونه از محصولات با طیف رنگ بندی 8 رنگ در جهت ارتقای زیبایی فرش به کار برده می شود که سبب شده تا در کنار طراحی منحصر به فرد خود در بزرگ تر نمایان سازی فضای منازل کاربرد فراوانی داشته باشد . زیرا نبود ترنج و لچک و محصور شدن گل و بوته های قرینه در فرش در بین چارچوب حاشیه از مزایای این طرح در راستای بزرگ تر نشان دادن فضا می باشد .
از رنگ بندی های زمینه ای جدید و متنوع فرش طرح افشان از رنگ فرش افشان پسته ایی گرفته تا لاکی ، طلایی و ... می توان پر طرفدار ترین رنگ بندی این طرح فرش کاشان را فرش افشان سرمه ای و فرش طرح افشان کرم معرفی نمود .
به کار بردن این ویژگی ها با این تعداد شانه و تراکم با ارتفاع نخ خاب حدود 6 میلی توسط به روز ترین تکنولوژی روز دنیا یعنی دستگاه فرش بافی HCI محصول شرکت وندویل بلژیک مورد بافت قرار می گیرد که نمایش ظرافت و ریز بافتی فرش را به همراه دارد و سبب می شود تا یک فرش بدون عیب و نقص یا به عبارتی یک فرش درجه یک به خریداران عرضه گردد .
در میان این ویژگی های بیان شده در فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان مهم ترین ویژگی در باب کیفیت و درجه بندی فرش را می توان جنس فرش طرح افشان بیان نمود .
جنس فرش طرح افشان
جنس یک فرش را می توان به نوع الیاف های بافت آن مرتبط دانست .
در بافت یک فرش ماشینی به نوعی از دو نوع نخ خاب و نخ پود استفاده می نمایند که نخ خاب که از آن به عنوان نخ رویی فرش نام می برند و مشاهده آن برای ما امکان پذیر است را با بهترین نوع الیاف درجه یک آکریلیک که طی فرآیند تثبیت گرمادهی به صورت هیت ست در می آید مورد بافت قرار می دهند تا یک فرش مقاوم به حرارت و گرما  در حین نداشتن پرز و ضد آلرژی بودن را برای خریداران فراهم آورد .
در بحث جنس نخ پود به کار رفته در فرش های ماشینی به ویژه جنس فرش طرح افشان می توان استفاده از الیاف پنبه را بیان نمود که برای ایجاد حس نرمی و پاخور مناسب بر روی فرش استفاده می شود .
پس با این تفاسیر می توان جنس فرش طرح افشان که از کیفیت بالا برخوردار باشد و در درجه بندی فرش های درجه یک قرار بگیرد را باید از جنس الیاف آکریلیک هیت ست شده و پنبه انتخاب نمود .
خرید فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان
در میان تنوع بالای طرح های فرش ماشینی در شهر فرش کاشان که توانسته به عنوان پایتخت فرش جهان معرفی گردد در زمینه خرید فرش 1200 شانه کاشان طرح افشان می توانید به فروشگاه های این شهر فرش مراجعه نمایید و به خرید محصول دلخواه خود دست یابید .
فروشگاه فرش کاشان به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در این شهر توانسته با تولید محصولات درجه یک با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به سبب عرضه مستقیم بدون حضور واسطه و دلالان را یکی از فروشندگان فرش طرح افشان یا به نوعی فرش های بدون گل وسط معرفی نمود که توانسته با تنوع رنگ بندی متنوع از طیف رنگی فرش روشن گرفته تا فرش های تیره نظر بسیاری را به سمت خود جلب نماید .
امکان خرید فرش کاشان طرح افشان در این فروشگاه در دسته بندی های مختلف فرش از تعداد شانه و تراکم پایین گرفته تا تعداد شانه و تراکم بالا به صورت حضوری و آنلاین مهیا گشته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی