تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کاشان و خدمات پس از فروش

خرید فرش از بهترین کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش های ماشینی کالاهایی هستند که برای هر خانه ای ضروری بوده و بنا بر نیاز و کاربرد صاحب خانه انتخاب می شود . برای داشتن یک تخته فرش رضایت بخش لازم است قبل از خرید اطلاعاتی در رابطه با مسائل مختلف از جمله چرایی خرید فرش انتخابی ، نیاز و کاربرد فضا و ویژگی های فرش کسب نماییم . برای خرید هر محصولی باید آگاهانه گام برداشت و در مورد فرش های ماشینی اندکی این لزوم شدید تر است چراکه فرش کالایی است چندین ساله که تعویض آن به این راحتی نیست .
خرید فرش کاشان و خدمات پس از فروش
ویژگی های مختلفی وجود دارد که فرش ماشینی کاشان را معروف کرده است و خدمات ارائه شده تا حد زیادی می تواند در شهرت و محبوبیت فرش های ماشینی کاشان تأثیر گذار باشد . کمتر کارخانه ای هست که فروش فرش کاشان را بدون ضمانت نامه و خدمات پس از فروش اتجام دهد . ضمانت نامه فرش یعنی اینکه تا قرار مقرر شده در قرارداد ، اگر فرش خریداری شده مورد عیب یا نقصی قرار گرفت بتوان آن را ارجاع داد . داشتن گارانتی فرش برای خریدار یک سند محکم است چه در خرید حضوری فرش کاشان و چه در خرید اینترنتی فرش کاشان .
یکی از مهمترین دلایلی که همه کارخانه های کاشان را برای خرید انتخاب می کنند این است که تمامی کارخانه ها خدمات پس از فروش فرش را از مهمترین اهداف خود در فروش می دانند .
اگر بخواهیم خدمات پس از فروش گروه تجاری فرش کاشان را در یک نگاه بگوییم باید گفت :
- داشتن ضمانت نامه 5 ساله
- ارجاع محصول در صورتی که رنگ ، طرح ، نوع شانه و تراکم اشتباها فرستاده شده باشد .
- تحویل فرش درب منزل مشتری و اطمینان از دادن محصول به دست مشتری
- تخفیف ویژه برای خریداران عمده فرش کاشان
اینها تسهیلات و خدماتی است که برای خرید فرش از بهترین کارخانه فرش ماشینی کاشان گذاشته شده است .
از مهم ترین خدمات و ویژگی هایی که برای کارخانه فرش کاشان به عنوان بهترین تولید کننده در سراسر کشور مطرح می شود ، می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1- دارای سابقه ای طولانی در عرضه فرش با کیفیت :
سابقه شهر کاشان در تولیدات فرش های ماشینی ، بسیار درخشان است . کاشان با داشتن قدمت زیاد توانسته است محصولاتی بی نظیر تولید کرده و با رعایت تمامی اصول و فنون تولید به استاندارد های جهانی دست یابد . کیفیت فرش های ماشینی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان حتی به طرح و نقشه هم رخنه کرده و بهترین فرش های ماشینی با کیفیت بالا و زیبایی فوق العاده به فروش می رسد . دیگر دلیل کیفیت بالای محصولات به کار گیری مواد اولیه بی نظیر و با کیفیت است . بهتری الیاف شناخته شده جهت تولید فرش های ماشینی ، در کارخانه فرش کاشان مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو کیفیت  ودوام محصولات بسیار بالا ست .
2- دارای تنوع بالا برای سلیقه های مختلف
خدمتی که از کارخانه فرش کاشان عرضه شده است ، تنوع بسیار بالا و پوشش تمامی سلیقه ها ست . فرش های ماشینی کاشان بنا بر داشتن تنوع در تمامی زمینه ها از تنوع تراکم و شانه گرفته تا تنوع طرح و رنگ و نگاره زبانزد خاص و عام هستند . در محصولات فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توان فرش با هر رنگ و طرحی از شانه 500 تا شانه 1500 تهیه نمود . بی شک اگر فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را به عنوان بهترین مکان برای خرید فرش انتخاب کنید ، خواهید توانست محصولی ناب و با کیفیت برای خانه خود خریداری نمایید .
3- فروشگاه اینترنتی
خدمت جدید و بسیار مهمی که در سال های اخیر از سوی کارخانه فرش کاشان و بسیاری از کارخانه های دیگر در این شهر ارائه شده است ، فروشگاه های اینترنتی هستند و فروشگاه های اینترنتی با در هم شکستن معنای فواصل مکانی و زمانی توانسته اند محصولاتی بی نظیر و درجه یک را به تمام دنیا ارائه دهند . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان هیچ نیازی به صرف زمان و طی کردن بعد مسافت نداشته و دیگر خریداران نگرانی دوری از فروشگاه و کارخانه تولید کننده نخواهند بود . هرچند کارخانه ها با راه اندازی سیستم خرید و فروش درب کارخانه گامی موثر و مثبت در زمینه مبادله مستقیم و بی واسطه فرش های ماشینی برداشته اند اما فروشگاه های اینترنتی بیشترین مزیت و خدمت را در بین تمامی روش های خرید به خود اختصاص داده اند .
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، فرش های خریداری شده از سوی مشتریان را با ارسال رایگان درب منزل تحویل داده و این خدمت به دلیل حمل و نقل دشوار فرش بسیار قابل توجه می باشد .
خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان با خدمات پس از فروش
خرید به روش آنلاین از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مانند هر نوع روش خرید دیگری ، خدمتی مفید و به صرفه به شمار می رود . مزیت های خرید اینترنتی بسیار بیشتر از هر روش دیگری است . در واقع هر عیب ، کوتاهی و دشواری که در روش های خرید قبل وجود داشته است ، در روش خرید اینترنتی و آنلاین رفع شده است . ما در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که ناچار به رشد با تکنولوژی و فناوری هستیم . در امر خرید نیز همن موضوع برقرار است و ما باید با علم روز هماهنگ شویم .
جایی که همه چیز به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شود ، خرید فرش به روش اینترنتی هم بهترین گزینه ممکن است .
در خرید اینترنتی راحتی ، آسایش ، قیمت ارزان ، کیفیت بالا ، امکان خرید و ارتباط مستقیم با تولید کننده و ... بیشترین حد ممکن است .

در فروشگاه اینترنتی محصول هیچ گاه تمامی نمی شود . ممکن است برای مدتی محصول در انبار موجود نباشد اما به محض دریافت سفارش سریعا جایگزین شده و محصول در کم ترین زمان ممکن به دست خریداران می رسد . در هیچ فروشگاه فیزیکی نمی توانید تمامی طرح ها و مدل های مختلف از فرش های ماشینی را همزمان داشته باشید در حالی که فروشگاه اینترنتی می تواند در زمانی اندک تمامی محصولات را به نمایش در آورده و حتی امکان ثبت سفارش برای خریداران نیز فراهم است .
قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، مورد مهمی است که به عنوان یکی از شاخص های خرید از فروشگاه اینترنتی به شمار می رود . واسطه ها در امر خرید و فروش قیمت را تا حد زیادی بالا می برند ، از این رو خرید های مستقیم خدمتی در ارزان تر تمام شدن خرید از سوی خریداران می باشد .
اصالت ، تضمین بودن کیفیت ، ضمانت نامه و گارانتی ، داشتن طرح و نقشه و ... خدمتی است که از فروشگاه های فیزیکی بر نمی آید و فقط می توان از فروشگاه های اینترنتی انتظار داشت . برای انتخاب کف پوش مناسب به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نموده و در دسته محصولات با خرید فرشی مناسب محیط از خدمات ارائه شده در این روش استفاده نمایید . در کنار خرید ، مقالات علمی ، تاریخچه کارخانه ، تصاویر و ... هم از خدمات عرضه هستند .
نخستین تولید کننده فرش ماشینی
یکی از دلایل اهمیت و خاص بودن فرش های ماشینی کاشان این است که شهر کاشان اولین تولید کننده فرش های ماشینی در سراسر دنیا می باشد . بافت فرش ماشینی و فرش دستبافت برای اولین با در شهر کاشان اتفاق افتاد و هر نوع خلاقیت و زیبایی نیز از دل کارخانه های فرش بافی کاشان نمود می کند . شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی در جهان شناخته شده است و این نام گیری اتفاقی نبوده است. نام گرفتن شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی در جهان حاصل سال ها تلاش تولید کنندگان و البته خلاقیتی است که در تولید فرش های ماشینی به کار رفته است .
نزدیک به 500 سال قبل آن هنگام که برای نخستین بار در تاریخ ایران زمین صنعت نساجی در شهر کاشان و به واسطه شخص ارباب تفضلی پا گرفت و در واقع وارد این شهر شد ، نقطه شروع تحولی عظیم و اساسی رقم خورد . رفته رفته هنرمندان خوش ذوق کاشانی زمینه تغییرات و تحولات را فراهم آورده و امروزه شاهد بازاری بزرگ و گسترده هستیم که از دل شهر کاشان خارج شده است .
اولین تولید کننده فرش های ماشینی
شهر کاشان شهری صنعتی است که از گذشته به دلیل داشتن شهرک های صنعتی و کارخانه های بزرگ و فعال مشهور بوده است . تولید فرش ماشینی نیز از همین کارخانه ها شروع شده و اولین بار فرش ماشینی در کارخانه فرش بافی در راوند کاشان صورت گرفت . امروزه شهر تاریخی کاشان که دستی در هنر دارد با وجود شهرک های صنعتی بزرگ و پر بازده در آران وبیدگل ، راوند ، نوش آباد و ... توانسته است تولیدات فراوان و البته متنوعی داشته باشد .
هر خریداری به خوبی می داند بهترین فرش ماشینی از لحاظ کیفیت ، زیبایی ، قیمت و ... را از کارخانه های فرش کاشان خصوصا برند فرش کاشان خریداری نماید . برای تهیه بهترین کف پوش به خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان   توجه به کیفیت مطلوب را در کاشان پیدا کنید . مزیت فروشگاه اینترنتی این است که می توان در هر کجا و در هر زمان اقدام به خرید نمود . در فروشگاه اینترنتی قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین نیست و همانطور که بیان خواهد شد ، دلیل قیمت ارزان کالاهای فروشگاه اینترنتی فرش کاشان حذف واسطه ها ، بازدهی بالای دستگاه ها و نیروی کار و ... می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی