تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش ماشینی گردویی

فرش ماشینی گردویی

امروزه با گسترش یافتن سلیقه ها در خرید فرش های ماشینی با رنگ بندی های مختلف جهت مطابقت دادن رنگ فرش با دکوراسیون به لحاظ هارمونی رنگ ها، انواع مختلفی از رنگ بندی فرش ماشینی در کارخانجات فرش بافی به علت پاسخ گویی به نیاز افراد با سلیقه های متفاوت، تولید و عرضه شده است. از سری رنگ های پر فروش می توان فرش ماشینی گردویی را نام برد که از هارمونی بسیار خوبی با انواع دکوراسیون ها برخوردار می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع فرش ماشینی گردویی که با نقشه های مختلف طراحی شده است و ویژگی ها و کاربرد این رنگ بندی فرش در دکوراسیون های مختلف، بپردازیم تا شما خریداران محترم بتوانید در خرید فرش گردویی کاشان متناسب با دکوراسیون خانه خود بهره مند گردید.

انواع فرش ماشینی گردویی
در تولیدات فرش کاشان به جهت تقاضا و سلیقه های مختلف افراد انواع رنگ بندی فرش از جمله فرش گردویی رنگ در طرح های مختلف ارائه شده که می توان برای انواع دکوراسیون ها در نظر گرفت. از انواع فرش گردویی پر فروش کاشان، می توان طرح های زیر را نام برد که با بهترین مواد و متریال خام و به روزترین ماشین آلات بافندگی در شانه تراکم های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است:
-    فرش گردویی گل ریز: منظور از فرش گل ریز طرح هایی است که دارای زمینه ای با نقوش ریز و کوچک می باشد که از پر طرفدار ترین آن ها می توان به فرش طرح افشان گلریز اشاره داشت که از طرح های اصیل تبریز بوده و به جهت استفاده در دکوراسیون های اصیل ایرانی بسیار مناسب است. هم چنین جهت انتخاب فرش گردویی جدید با ظرافت و گل ریز نقشی بیش تر می توانید از بین شانه تراکم های بالا مانند فرش هزار شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه به انتخاب طرح فرش گلریز بپردازید.
-    فرش ماشینی ماهی گردویی: طرح فرش ماهی نیز از دسته طرح های اصیل تبریز است که ترنجی به شکل ماهی دارد که زیبایی فرش را دو چندان نموده است. از بین رنگ بندی های این طرح پر طرفدار، فرش ماشینی شاه ماهی گردویی بسیار مورد استقبال واقع شده است، چرا که به خوبی می توان در دکوراسیون های مختلف مورد کاربری قرار داد. استفاده از این طرح به دلیل برخورداری از زمینه نسبتا ساده و با نظمی خاص در دکوراسیون های با چیدمانی شلوغ بسیار مناسب است که سبب هارمونی بسیار خوبی بین اجزا می گردد.
-    فرش ماشینی چیچک گردویی: اگر به دنبال فرش گردویی روشن با طرحی زیبا و جذاب هستید، فرش ماشینی طرح چیچک گردویی می تواند گزینه انتخابی بسیار خوبی برای سلیقه و نیاز شما باشد. این طرح فرش دارای ترنجی مرکزی است که با نقوشی زیبا و جذاب احاطه شده و زیبایی طرح فرش چیچک را چندین برابر نموده که به همین علت مورد پسند بسیاری واقع شده است. به کار گرفتن این طرح فرش گردویی زیبا در دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار مناسب خواهد بود چرا که طرح فرش تلفیقی از سبک سنتی فرش با طرح های مدرن امروزی است .

قیمت فرش ماشینی گردویی
در بین محصولات فرش کاشان تراکم های مختلفی از فرش دیده می شود که به جهت پاسخ گویی به نیاز مختلف افراد تولید و عرضه می گردد. هم چنین هر تراکم از فرش نیز دارای انواع طرح و رنگ بندی به ویژه پر فروش ترین آن ها می باشد تا افراد بتوانند محصول مورد نظر خود را در شانه و تراکم دلخواه خود تهیه و خریداری نمایند. فرش ماشینی زمینه گردویی از دسته رنگ بندی های پر طرفدار است که کارخانه فرش کاشان این رنگ فرش را در انواع تراکم و طرح تولید و ارائه نموده است. همان طور که همگان می دانند افزایش تراکم گره در فرش منجر به افزایش الیاف مصرفی و در نهایت افزایش قیمت فرش ماشینی نیز می گردد. در همین راستا شرکت فرش کاشان با تمهیداتی که اندیشیده، امکان خرید فرش گردویی در تراکم های مختلف را برای افراد با توان مالی مختلف فراهم آورده است.

خرید فرش ماشینی گردویی
فروشگاه فرش کاشان از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی است که در راستای رفع نیاز مشتریان به جهت خرید انواع فرش ماشینی در شانه تراکم، طرح و رنگ بندی مختلف به صورت غیر حضوری توسط شرکت فرش کاشان ارائه شده است. این فروشگاه اینترنتی فرش دارای محصولات با تنوع بسیار زیادی است و افرادی که در اولویت خریدشان رنگ فرش برایشان اهمیت دارد، جهت دسترسی سریع به محصول مورد نظر خود با رنگ بندی دلخواه در بین تنوع بالای محصولات فرش کاشان، می توانند با انتخاب گزینه جست و جو بر اساس رنگ بندی فرش، بسیار سریع و راحت به محصول مورد نظر خود دست یابند. خرید فرش گردویی به عنوان رنگی پر طرفدار در بین رنگ بندی های دیگر بسیار بیش تر است و به همین علت شرکت فرش کاشان فرش رنگ گردویی را با قیمت درب کارخانه به صورت مستقیم و غیر حضوری ارائه نموده است تا متقاضیان این رنگ فرش پر فروش بتوانند خرید فرش گردویی با قیمت تولیدی را در تراکم های مختلف از محصولات فرش کاشان داشته باشند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی