تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

10 برند برتر فرش ماشینی

بهترین برند فرش ماشینی کاشان

در دهه 50 برای اولین بار ، فرش های ماشینی توسط ماشین های مخمل بافی و با الیاف براق مصنوعی که پرزهای نسبتا کوتاه و وزن سبک داشت بافته شد . کاشان جزء اولین شهرهای تولید کننده فرش های ماشینی و قالی های  دستباف است به همین سبب است که این شهر را پایتخت فرش می نامند البته این شهر به پایتخت گل و گلاب نیز معروف است و آن هم به دلیل برکت رویش گل های محمدی در مناطق کوهستانی این شهرستان است . در این شهرستان کارخانه های بسیاری وجود دارند که به دلیل تعداد بالای این تولیدی ها همه آن ها سعی دارتد تا بهترین کیفیت را ارائه دهند . برترین برندهای فرش ایرانی در کاشان است .

10 برند فرش کاشان
فرش خاطره کاشان ، فرش محتشم ، فرش قیطران ، فرش نگین مشهد ، فرش یلدای کویر کاشان ، فرش سورنا ، فرش نیاوران ، فرش عالی مقام ، فرش ستاره کویر یزد و فرش ساوین جز برندهای برتر در این شهرستان می باشند .
کارخانه هایی که می توانند متنوع ترین فرش های کاشان را از قبیل 700 شانه تا 1500 شانه ارائه دهند و بهترین کیفیت را با زیبایی طرح و نگاره های اصیل تولید کنند و در تولیدات خود استاندارد های بین المللی را رعایت کنند ، به راحتی می توانند تبدیل به برند شوند .
این برندهای معروف فرش های 700 شانه کاشان ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه را تولید می کنند و خریدار می تواند بر حسب بودجه خود و بر حسب نوع کاربرد ، آن ها را خریداری کند .

منظور از شانه و تراکم در بهترین فرش های کاشان چیست ؟
تعداد نخ خاب و یا به عبارتی تعداد گره هایی که در یک متر از طول زده می شود تراکم طولی و یا تراکم فرش می گویند . تعداد نخ خاب ویا تعداد گره هایی که در یک متر از عرض قالی قرار دارد شانه و یا تراکم عرضی می گویند . ظرافت ف زیبایی ، منسجم بودن و فشرده بودن قالی های ماشینی کاشان به دلیل بالا بودن شانه و تراکم آن هاست .
فرش های 700 شانه کاشان با تراکم 2550 ، 1000 شانه با تراکم 3000 ، 1200 شانه با تراکم 3600 و 1500 شانه با تراکم 4500 بافته می شوند .

ویژگی های بهترین مارک فرش ماشینی کاشان
تبدیل شدن برخی از مارک های فرش به برند چیست ؟
- داشتن شناسنامه فرش : شناسنامه محصول ، برچسبی است که بر پشت آن چسبیده می شود و این برچسب باید هولوگرامی و براق باشد و نام برند و مارک بدون هیچ پسوند و یا پیشوندی حک شده باشد .
- بهترین مارک های فرش ماشینی کاشان محصولاتی هستند که پرزدهی خیلی کمی دارند چون با بهترین الیاف مصنوعی آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند و مقاومت بالایی در برابر پاخور شدن ، سنگینی اجسام منزل ، حرارت و نور خورشید دارند .
- تولید فرش های کاشان در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد و ابعاد درخواستی مشتری
- تولید زیباترین طرح ها و نگاره های زیبای فرش کاشان
- بافت فرش های دستبافتگونه در شانه و تراکم های مختلف با بهترین دستگاه های بافندگی وندویل بلژیک و یا شونهر آلمان

ویژگی فرش های درجه یک کاشان
بهترین برندها و بهترین مارک های کاشان ، محصولات درجه یک را تولید می کنند ، فرش هایی که :
- از رنگ های شاد و براقی برخوردارند و پرزدهی  کمی دارند .
- بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهند .
- وقتی دست روی نخ خاب می کشید دست به راحتی روی آن سر می خورد و دست به سطح قالی نمی چسبد .
یکی از مهمترین عوامل  در بالا بردن کیفیت قالی های کاشان ، استفاده از نخ های باکیفیت آکریلیک در بافت نخ خاب است . در دهه 50 از الیاف پلی استر در بافت محصولات استفاده می کردند اما با گذشت زمان و پی بردن به معایب نخ های پلی استر ، کم کم جای خود را به نخ های آکریلیک مقاوم و بدون پرز دادند که دارای کیفیت رنگ بالایی بود .

خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان دارنده وب سایت فرش کاشان هستند که از سابقه چندین ساله برخوردار می باشند . زیباترین فرش های دستبافتگونه کاشان با کیفیت عالی در این وب سایت موجود است .
طراحان وب سایت فرش کاشان به گونه ای این فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را طراحی کرده اند که تمامی محصولات دسته بندی هستند و به کاربر این امکان را می دهد نه با صرف وقت کمتر به انتخاب فرش ماشینی مورد نظر بپردازند . این شرکت تولیدی با دادن ضمانت نامه و گارانتی گواهی می دهد که تمامی محصولات ارائه شده از درجه یک و ممتاز برخوردار هستند .
دنیایی از طرح های فرش کلاسیک ایرانی و طرح های مدرن در این وب سایت موجود است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی