تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

نام نویسنده: امید انصاری
فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 در اندازه های مختلف 

فرش ماشینی 700 شانه متراژ 18 متری

خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان یکی از بهترین محصولات است که در طرح های مختلف و در مدل های متنوع و در رنگبندی متفاوت تولید می شود. منظور از فرش 700 شانه چیست؟ محصولی که در یک متر از عرض آن 700 گره و در یک متر از طول آن 2550 گره باشد. گره هایی که به صورت U شکل دور نخ تار پیچیده شده اند. تراکم فرش 700 شانه چند است؟ قالی هفتصد شانه در تراکم های مختلف 2100 تا 2550 تولید می شود که فرش 700 شانه خوب، به صورت تراکم 2550 است که بهترین نوع آن است و ضخامتی در حدود 10 میلیمتر دارد و با نمره نخ 18 سه لا و 21 بافته می‌شود. قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه 2550 بیشتر از محصولات 700 شانه با تراکم پایین تر است و دارای کیفیت و زیبایی بیشتر نیز هست.


فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

از جمله دسته بندی های رایج در مورد فرش های ماشینی هفتصد شانه کاشان، دسته بندی بر اساس سایز و ابعاد است. فرش ها از بعد سایز و اندازه در انواع مختلف و گوناگونی تولید می شوند و به دلیل داشتن سایز های خاص از پیش تعریف شده برای دستگاه های بافت فرش ماشینی، ما با انواع مختلفی روبرو هستیم. ابعاد رایجی که تحت عنوان فرش ماشینی استاندارد قابل تهیه هستند شامل فرش های ماشینی 700 شانه 24 متری، فرش های ماشینی 12 متری، فرش های ماشینی 700 شانه 9 متری و فرش های ماشینی 700 شانه 6 متری هستند و هر اندازه ای خارج از ابعاد نام برده در دسته محصولات غیراستاندارد طبقه بندی می شوند. این دسته هم تنوع زیادی دارند و نکته جالب انکه در کنار تمامی اندازه های استاندارد و غیر استاندارد خریداران می توانند اندازه مورد نظر خود را سفارش داده و با ثبت سایز و اندازه مد نظر محصولی باب میل و مطابق با نیاز خود داشته باشند. چنین ثبت سفارشی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان انجام می پذیرد و امکان خرید با هر اندازه ای از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است.

خرید فرش ماشینی 700 شانه دستبافتگونه کاشان در اندازه های مختلف علاوه بر ابعاد رایج در سایز هایی که شکل خاصی هم دارند صورت می گیرد. اندازه های فرعی یا همان هایی که تحت نام اندازه های غیراستاندارد شناخته می شوند همانند: فرش 700 شانه گرد، پادری، رو پشتی، قالیچه و.... با اندازه های خاص برای مکان های خاصی از خانه تقاضا می‌شود.فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 در اندازه های مختلف

تقاضا برای قالی ماشینی هفتصد شانه در اندازه های مشخص و استاندارد بسیار بیشتر از محصولات 700 شانه با اندازه های غیراستاندارد و غیر اصلی است. شاید دلیل قرار گرفتن برخی از اندازه ها در دسته اندازه های استاندارد هم همین تقاضا و در واقع سبک معماری خانه هاست که صاحب خانه ها را به سمت خرید فرش های ماشینی در اندازه های استاندارد سوق داده است.
فرش 6 متری 700 شانه با ابعاد 2*3، فرش 9 متری با ابعاد 2.5 * 3.5 و فرش 12 متری 700 شانه با ابعاد 3 * 4 و 24 متر در ابعاد 6*4 دسته محصولات 700 در اندازه های استاندارد را شکل می دهند. این محصولات در هر تراکمی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قابل تهیه هستند. در حال حاضر فرش های 9 متر 700 شانه سهم زیادی از عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داده اند. از دیگر دسته ها می توان به فرش های 500 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه اشاره نمود.
گاها ممکن است ما فرش یا کف پوش مناسبی برای قسمتی از خانه بخواهیم که یا مطابق با اندازه های استاندار فرش های ماشینی طراحی نشده اند و یا عواملی مانند زیبایی دکوراسیون دخیل بوده و منجر به تقاضای محصولاتی شوند که حد و حدود استاندارد را رعایت نمی کند. در اینحاست که محصولات نیز به سایز های فرعی تولید می شوند. حتی فرش های بزرگ پارچه، فرش های سجاده ای و... هم در همین دسته قرار می‌گیرند.


قالیچه های 700 شانه

قالیچه ها اغلب در مقیاس های مشخصی کوچک تر از اندازه های فرش با سایز های اصلی تولید می شوند. قالیچه ها که زیبا ساز فضا بوده و حتی در اندازه های کوچک تر هم به عنوان تابلو فرش مورد استفاده قرار می گیرند، کاربرد زیادی در پذیرایی و... دارند. هرچند نام این دسته فرش های ماشینی با اندازه های غیراستاندارد است اما همین محصولات هم با سایز ها و اندازه های از پیش تعیین شده بافته می شوند و این مورد باعث مشخص بودن ابعاد قالیچه ها شده است. برای نمونه ابعاد قالیچه ها 2.5 * 1.5 ازرایج ترین نوع قالیچه ها است.


کناره های 700 شانه

کناره ها نوع خاصی از اندازه را دارند. در این نوع از فرش های ماشینی طول کناره بسیار بیشتر از عرض آن بوده و در واقع فرش هایی هستند که برای حاشیه خانه و یا راه پله ها و مواردی از این دست استفاده می شوند. ابعاد فرش های کناره هم مانند قالیچه ها مشخص است و در ابعاد رایج 4 * 1، 3 * 1، 1* 2 بیشتری میزان عرضه و تقاضا را دارند. بیشترین مورد استفاده از فرش کناره، راهرو ها و ورودی هتل ها و رستوران ها هستند که در واقع تعیین کننده مسیر رفت و آمد هستند. به کناره ها فرش هرو هم گفته می‌شود.


پادری های 700 شانه

نوع دیگری از محصولات تولید شده 700 شانه، بدون داشتن اندازه های استاندارد، فرش هایی هستند که با نام پادری شناخته می شوند. فرش 700 شانه پادری در ابعاد کوچک و طرح های خاص تولید می شوند. از این نوع محصولات به عنوان رو پشتی هم کمک گرفته می شود. رایج ترین و پر طرفدار ترین اندازه در پاردی ها ۰.۵‎*۰.۸۵ است. همانطور که گفته شد، فرش های ماشینی در انواع مختلفی تولید می شوند که شاخه ای از این انواع را اندازه ها تشکیل می‌دهند. دسته هایی شامل فرش های گرد 700 شانه، بیضی، دایره ای و... که در کنار فرش های مربعی و کناره ها در زیبایی خانه و پوشاندن کف مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
هر دستگاهی توان تولید فرشی را دارد با ابعاد از پیش تعیین شده و دستگاه از هر قالی دو عدد با رده خاب متفاوت تولید می‌کند. حال انکه پیشرفت دستگاه ها و تکنولوژی توانسته است انواع مختلفی از محصولات را به ارمغان آورد که در داشتن اندازه و ابعاد محدودیتی دارند. هرچند تا کنون بیشتر محصولات کوچک تر از 6 متر را در غالب فرش های ماشینی با اندازه های غیراستاندارد مثال زده ایم اما فرش های بزرگ پارچه و یا بزرگ قواره ای هم هستند که در این دسته قرار گرفته و مورد تقاضای اماکن عمومی هستند. برای نمونه محصولات در اندازه های 18 متر از جمله همین فرش ها ست.


فرش ماشینی 700 شانه متراژ 18 متری

قالی 18 متری یکی از اندازه های بزرگ است که در مکان های بزرگ پهن می شود. در چنین مکان هایی می توان بجای چندین تخته قالی کوچک یک تخته بزرگ پهن کرده که تمامی فضای خانه را بپوشاند. هرچند ممکن است با استفاده از فرش ابعاد بزرگ محیط خانه یکدست و زیباتر به نظر برسد اما سنگینی این محصولات و حجم زیاد آن ها صاحب خانه ها را از خرید چنین فرش هایی برای محیط خانه منصرف می کند. ابعاد فرش ماشینی 700 شانه 18 متری، ۵*۳٫۵ است.

خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

خرید محصولات 700 شانه در اندازه های مختلف از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است:

  • فرش 700 شانه 10 رنگ کاشان
  • فرش 700 شانه 8 رنگ
  • فرش 700 شانه گل برجسته
  • بافت ویژه

تمامی این محصولات دارای ضمانت نامه و گارانتی است که به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسد. برای خرید محصول 700 شانه در هر اندازه ای که تمایل دارید می توانید پس از اتصال به اینترنتی وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شده و در دسته محصولات به دنبال طرح مورد نظر خود باشید. هرچند در بین محصولات متنوع 700 شانه فروشگاه فرش کاشان خواهید توانست محصول مد نظر خود را پیدا کنید اما به خاطر داشته باشید که امکان سفارش در ابعاد و اندازه های مد نظر نیز وجود دارد. قیمت فرش 700 شانه در شهر فرش کاشان کمتر از دیگر شهرها است چون برخی از کارخانه های این شهر از قبیل گروه تجاری فرش کاشان می تواند فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام دهد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی