جدیدترین فرش کاشان

فرش 700 شانه سرمه ای در طرح های جدید

قیمت فرش 700 شانه سرمه ای

برای دیدن قیمت فرش 700 شانه سرمه ای کلیک کنید .
خرید فرش های 700 شانه ماشینی با تراکم 2550 به دلیل کیفیت بالا ، ضخامت استاندارد و قیمت مناسب بیشتر شده است و به همین دلیل بیشتر کارخانه های تولیدی ، امروزه بیشترین تولیدات خود را صرف تولید فرش های 700 شانه می کنند .
تولید محصولات 700 شانه تراکم 2550 بدین صورت است که تولید کننده نخ 18 سه لای آکریلیک را به دستگاه HCPX2 می دهد و محصولی تولید می کند که در یک متر از عرض آن 700 گره و در یک متر از طول آن 2550 گره است .
فرش های 700 شانه دستبافتگونه دارای ضخامتی در حدود 10 میلیمتر است که این ضخامت ، استاندارد است .
قالی های هفتصد شانه ای بیشترین تقاضا را دارد که در طرح ها ی متنوع و جدید با رنگبندی متفاوت تولید شوند .
انتخاب طرح و رنگ هم بسان کیفیت برای خریداران اهمیت دارد و افراد به دنبال طرح و رنگ متناسب با دکوارسیون خود می باشند . در گذشته خرید فرش لاکی رواج بسیار داشت اما امروزه با تولید رنگ های مختلف افراد کمتر از رنگ لاکی و قرمز برای قالی استفاده می کنند . یکی از رنگ های پر مصرف در فرش ماشینی ، رنگ سرمه ای است که یکی از مهمترین مزایای آن این است که کثیفی و آلودگی را نشان نمی دهد و برای فضاهایی که رفت و آمد زیاد است مناسب است .
فرش کاشان هفتصد شانه ، از زیبایی طرح و نگاره و کیفیت بالا برخوردار است . طرح هایی که الهام گرفته از قالی های اصیل ایرانی است .

فرش 700 شانه سرمه ای در طرح های جدید
فرش نسترن سرمه ای 700 شانه
فرش های سرمه ای بیشتر از کرم و یا رنگ های روشن پرزدهی دارند و اگر قالی سرمه ای با الیاف نامرغوب با پرزدهی فراوان بافته شوند بسیار واضح و مشخص می شود و ظاهری زشت و زننده پیدا می کند و طرح قالی را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد .
به همین دلیل توصیه می شود که فرش های سرمه ای 700 شانه آکریلیک بدون پرز را خریداری کنید . محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند که این الیاف قبل از بافت ، هیت ست شوند  و در مرحله بخار آب و گرما ، پرزهایش گرفته می شود و مقاومت قالی بالاتر می رود . مرحله هیت ست برای فرش های ماشینی سرمه ای اهمیت بالایی دارد چون پرزدهی آن را به حداقل ممکن می رساند .
طرح نسترن یکی از طرح های شلوغ با نگاره های پر پیچ و خم است که در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری به رنگ سرمه ای تولید می شود . نرمی و لطافت این فرش ماشینی به این دلیل بالاست چون در بافت نخ تار و پود آن از الیاف پنبه خالص استفاده شده است . البته رنگ آبی طرح نسترن نیز تلفیقی از سرمه ای و آبی است و برای افرادی که رنگ روشن تر از سرمه ای می خواهند مناسب می باشد .
فرش 700 شانه افشان سرمه ای
طرح های افشان جز فرش های بدون ترنج و بدون گل مرکز است که برای دکوراسیون های کوچک و برای فضاهای تنگ مناسب است . همه می دانند که رنگ سرمه ای برای فضاهای دلباز و بزرگ است ولی در برخی از اوقات ، خریدار ، فرش رنگ سرمه ای را برای فضای کوچک که پررفت و آمد است می خواهد . از طرفی دیگر می داند که رنگ سرمه ای فضای کوچک را بسته تر نشان می دهد . به این افراد فرش 700 شانه طرح افشان سرمه ای پیشنهاد می شود . طرحی که مملو از گل های کرم رنگ یا رنگ های دیگر در سراسر قالی است .
زیبایی طرح های افشان فرش 700 شانه سرمه ای وقتی بیشتر می شود که به صورت گل برجسته و با الیاف هایبالک و آکریلیک هیت ست شده تولید شوند . تولید  فرش 700 شانه گل برجسته بدین صورت است که در قسمت های فرو رفته الیاف هایبالک و قسمت های برآمده با الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است .
فرش 700 شانه کاشان طرح باغ ارم سرمه ای
یکی دیگر از طرح های شلوغ  با نگاره های پر  پیچ و خم ، طرح باغ ارم است که جز فرش های 700 شانه تراکم 2550 است .
خرید فرش 700 شانه طرح چیچک سرمه ای
این طرح جز فرش های 700 شانه 10 رنگ زیبای کاشان است . تلفیق رنگ سرمه ای با کرم یا سفید در دکوراسیون غوغا می کند . اگر طرح چیچک را برای دکوارسیون انتخاب کرده اید سعی کنید از مبلمان و پرده با طرح های ساده تر استفاده کنید تا هماهنگی در فضای منزلتان ایجاد شود .
فرش 700 شانه طرح شاهرخ فردوس کاشان
اگر به دنبال قالی با زمینه سرمه ای با طرح های ساده هستید طرح شاهرخ پیشنهاد ما به شماست . ترنج زیبا در مرکز قالی و طرح های کم به اطراف آن زیبایی این فرش هفتصد کاشان را بیشتر کرده است . حاشیه این محصول کرم رنگ است و آن را از یکنواختی در آورده است .

خرید فرش 700 شانه کاشان
گروه تجاری فرش کاشان ، بهترین محصولات 700 شانه را به صورت فرش 700 شانه ده رنگ ، 8 رنگ و گل برجسته تولید کرده است . این محصولات با جدیدترین طرح ها و به روز ترین نگاره ها و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند و تمامی این محصولات با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شوند و ارسال برای خریداران اینترنتی رایگان می باشد .
قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 ، به قیمت عمده و کارخانه ارائه می شود چون این گروه تجاری ، هدف خود را در فروش مستقیم و بدون واسطه قرار داده است .

فرش سرمه ای در دکوارسیون
- رنگ سرمه ای با طرح های ساده برای دکوراسیون های شلوغ و رنگ سرمه ای با طرح های شلوغ برای دکوراسیون های شلوغ مناسب است .
- فرش سرمه ای طرح افشان برای فضاهای کوچک مناسب است .
- فرش 700 شانه سرمه ای هم کیفیت بالایی دارد و هم اینکه چرک تاپ است پس برای مکان های پررفت و آمد مناسب است .
- قالی سرمه ای را کوچکتر از فضا انتخاب کنید .
- رنگ کف پوش به رنگ کرم یا سفید باشد .

فرش ماشینی کاشان