تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های 700 شانه سرمه ای در طرح های جدید

نام نویسنده: امید انصاری
فرش های  700 شانه سرمه ای در طرح های جدید

فرش 700 شانه سرمه ای در طرح های جدید

فرش 700 شانه افشان سرمه ای

فرش 700 شانه کاشان طرح باغ ارم سرمه ای

خرید فرش 700 شانه کاشان

فرش سرمه ای در دکوارسیون

خرید فرش های 700 شانه ماشینی با تراکم 2550 به دلیل کیفیت بالا، ضخامت استاندارد و قیمت مناسب بیشتر شده است و به همین دلیل بیشتر کارخانه های تولیدی، امروزه بیشترین تولیدات خود را صرف تولید فرش های 700 شانه می کنند.
تولید محصولات 700 شانه تراکم 2550 بدین صورت است که تولید کننده نخ 18 سه لای آکریلیک را به دستگاه HCPX2 می دهد و محصولی تولید می کند که در یک متر از عرض آن 700 گره و در یک متر از طول آن 2550 گره است.
فرش های 700 شانه دستباف گونه دارای ضخامتی در حدود 10 میلیمتر است که این ضخامت، استاندارد است.
قالی های هفتصد شانه ای بیشترین تقاضا را دارد که در طرح ها ی متنوع و جدید با رنگبندی متفاوت تولید شوند.
انتخاب طرح و رنگ هم بسان کیفیت برای خریداران اهمیت دارد و افراد به دنبال طرح و رنگ متناسب با دکوارسیون خود می باشند. در گذشته خرید فرش لاکی رواج بسیار داشت اما امروزه با تولید رنگ های مختلف افراد کمتر از رنگ لاکی و قرمز برای قالی استفاده می کنند. یکی از رنگ های پر مصرف در فرش ماشینی، رنگ سرمه ای است که یکی از مهمترین مزایای آن این است که کثیفی و آلودگی را نشان نمی دهد و برای فضاهایی که رفت و آمد زیاد است مناسب است.
فرش کاشان هفتصد شانه، از زیبایی طرح و نگاره و کیفیت بالا برخوردار است. طرح هایی که الهام گرفته از قالی های اصیل ایرانی است.

 

فرش 700 شانه سرمه ای در طرح های جدید

فرش های سرمه ای بیشتر از کرم و یا رنگ های روشن پرزدهی دارند و اگر قالی سرمه ای با الیاف نامرغوب با پرزدهی فراوان بافته شوند بسیار واضح و مشخص می شود و ظاهری زشت و زننده پیدا می کند و طرح قالی را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد.
به همین دلیل توصیه می شود که فرش های سرمه ای 700 شانه آکریلیک بدون پرز را خریداری کنید. محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند که این الیاف قبل از بافت، هیت ست شوند  و در مرحله بخار آب و گرما، پرزهایش گرفته می شود و مقاومت قالی بالاتر می رود. مرحله هیت ست برای فرش های ماشینی سرمه ای اهمیت بالایی دارد چون پرزدهی آن را به حداقل ممکن می رساند.
طرح نسترن یکی از طرح های شلوغ با نگاره های پر پیچ و خم است که در ابعاد 6 متری، 9 متری و 12 متری به رنگ سرمه ای تولید می شود. نرمی و لطافت این فرش ماشینی به این دلیل بالاست چون در بافت نخ تار و پود آن از الیاف پنبه خالص استفاده شده است. البته رنگ آبی طرح نسترن نیز تلفیقی از سرمه ای و آبی است و برای افرادی که رنگ روشن تر از سرمه ای می خواهند مناسب می باشد.

 

فرش 700 شانه افشان سرمه ای

طرح های افشان جز فرش های بدون ترنج و بدون گل مرکز است که برای دکوراسیون های کوچک و برای فضاهای تنگ مناسب است. همه می دانند که رنگ سرمه ای برای فضاهای دلباز و بزرگ است ولی در برخی از اوقات، خریدار، فرش رنگ سرمه ای را برای فضای کوچک که پررفت و آمد است می خواهد. از طرفی دیگر می داند که رنگ سرمه ای فضای کوچک را بسته تر نشان می دهد. به این افراد فرش 700 شانه طرح افشان سرمه ای پیشنهاد می شود. طرحی که مملو از گل های کرم رنگ یا رنگ های دیگر در سراسر قالی است.
زیبایی طرح های افشان فرش 700 شانه سرمه ای وقتی بیشتر می شود که به صورت گل برجسته و با الیاف هایبالک و آکریلیک هیت ست شده تولید شوند. تولید  فرش 700 شانه گل برجسته بدین صورت است که در قسمت های فرو رفته الیاف هایبالک و قسمت های برآمده با الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است.

 

فرش 700 شانه کاشان طرح باغ ارم سرمه ای

یکی دیگر از طرح های شلوغ  با نگاره های پر  پیچ و خم، طرح باغ ارم است که جز فرش های 700 شانه تراکم 2550 است.
خرید فرش 700 شانه طرح چیچک سرمه ای
این طرح جز فرش های 700 شانه 10 رنگ زیبای کاشان است. تلفیق رنگ سرمه ای با کرم یا سفید در دکوراسیون غوغا می کند. اگر طرح چیچک را برای دکوارسیون انتخاب کرده اید سعی کنید از مبلمان و پرده با طرح های ساده تر استفاده کنید تا هماهنگی در فضای منزلتان ایجاد شود. اگر به دنبال قالی با زمینه سرمه ای با طرح های ساده هستید طرح شاهرخ پیشنهاد ما به شماست . ترنج زیبا در مرکز قالی و طرح های کم به اطراف آن زیبایی این فرش هفتصد کاشان را بیشتر کرده است . حاشیه این محصول کرم رنگ است و آن را از یکنواختی در آورده است.

 

خرید فرش 700 شانه کاشان

گروه تجاری فرش کاشان، بهترین محصولات 700 شانه را به صورت فرش 700 شانه ده رنگ، 8 رنگ و گل برجسته تولید کرده است. این محصولات با جدیدترین طرح ها و به روز ترین نگاره ها و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند و تمامی این محصولات با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شوند و ارسال برای خریداران اینترنتی رایگان می باشد.
قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550، به قیمت عمده و کارخانه ارائه می شود چون این گروه تجاری، هدف خود را در فروش مستقیم و بدون واسطه قرار داده است.

فرش سرمه ای در دکوارسیون

  • رنگ سرمه ای با طرح های ساده برای دکوراسیون های شلوغ و رنگ سرمه ای با طرح های شلوغ برای دکوراسیون های شلوغ مناسب است.
  • فرش سرمه ای طرح افشان برای فضاهای کوچک مناسب است.
  • فرش 700 شانه سرمه ای هم کیفیت بالایی دارد و هم اینکه چرک تاپ است پس برای مکان های پررفت و آمد مناسب است.
  • قالی سرمه ای را کوچکتر از فضا انتخاب کنید.
  • رنگ کف پوش به رنگ کرم یا سفید باشد.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی