تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه طرح باغ گل

فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی

کاشان به عنوان یکی از مراکز اصلی تولید و عرضه انواع فرش از دستبافت گرفته تا فرش های ماشینی توانسته به عنوان شهر فرش و پایتخت فرش لقب بگیرد و دلیل این موضوع را می توان تولید اولین قالی های دستبافت و فرش های ماشینی دستبافتگونه بیان نمود که توانسته همسان با فرش های دستبافت در بازار خود نمایی نماید. وجود بهترین برند های فرش در این شهر نیز به همین موضوع مرتبط می باشد که در معرفی یکی از برند های نامی این شهر فرش می توان گروه تجاری فرش کاشان را بیان نمود که از برترین تولید کنندگان شهر کاشان شناخته شده است.
در معرفی یکی از پر فروش ترین و جدید ترین طرح های فرش ماشینی دستبافت نما در این فروشگاه که توانسته هر سلیقه و فرهنگی را پوشش دهد را می توان فرش 1200 شانه طرح باغ گل معرفی نمود که استقبال از آن به حدی رسیده که این فروشگاه تولید این طرح فرش را در طیف های رنگی گسترده فراهم نموده است.
فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی یکی از این رنگ بندی ها می باشد که با طیف رنگی خود امکان ست نمودن با طیف وسیعی از هارمونیک رنگی را فراهم می نماید و همین موضوع تقاضا برای خرید فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان با این طرح و رنگ بندی را افزایش داده است.

فرش 1200 شانه طرح باغ گل
بافت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته به سبب شباهت با فرش های دستبافت نما با تعداد تراکم گره ایی تشکیل دهنده بالا تولید می گردد که استفاده از تعداد تراکم 1200 در راستای عرضی فرش در واحد یک متر مربع با نام شانه و تعداد 3600 گره در راستای طولی در یک متر مربع از فرش بیان کننده این موضوع می باشد. اما در این میان استفاده از تکنیک گل برجستگی در بافت فرش را در کنار استفاده از تعداد شانه و تراکم بالای فرش می توان به سبب ایجاد جذابیت بیشتر و دسترسی به یک فرش لوکس بیان نمود.
فرش 1200 شانه طرح باغ گل با هر دو ویژگی های بیان شده در بالا از جدید ترین قالی های گل برجسته به حساب می آید که با طیف های رنگی فرش فیلی، کرم، دلفینی و نسکافه ای در ابعاد فرش 1200 شانه 12متری، فرش 9 متری و 6 متری تولید می گردد. که متقاضیان بسته به سایز مکان مورد استفاده از فرش به انتخاب ابعاد استاندارد تولیدی این محصول می پردازند.
نکته : برای انتخاب فرش با ابعاد استاندارد برای مکان دلخواه خود باید در انتخاب سایز فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان به رعایت فاصله بین لبه فرش تا دیوار در حدود 30 تا 50 سانت توجه نمایید تا در صورت پهن نمودن فرش خریداری شده هم زیبایی منزل و هم نمایش طرح فرش به خوبی صورت پذیرد.
اما در کنار مطالب بیان شده در بالا از طرح و رنگ فرش گرفته تا ابعاد آن موضوعی که توانسته این دسته از فرش را در کنار این المان ها خاص تر نماید استفاده از نوع الیاف بافت فرش ماشینی می باشد. استفاده از الیاف مصنوعی آکریلیک به جای پشم طبیعی در تولید قالی های گل برجسته کاشان به سبب براقیت و درخشندگی که به همراه دارند سبب می شود تا فرش تولیدی با این نوع از الیاف که به عنوان نخ خاب در فرش به کار می رود یک فرش همسان با فرش های دستبافت باشد.
قبل از به کار گیری این نوع از الیاف در تولید قالی ماشینی 1200 شانه گل برجسته کاشان این نوع از الیاف در طی مرحله ای دچار گرمادهی می گردد تا الیاف بافت فرش به شکلی مقاوم با ضخامت پایین در آید. البته استفاده از این مرحله گرمادهی که سبب می شود تا الیاف آکریلیک به عنوان آکریلیک هیت ست شده معرفی گردد نیز از مواردی است که پرزدهی این نوع الیاف را کاهش می دهد و در نتیجه فرش بدون پرز گل برجسته را به خریداران عرضه می دارد.
فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک علاوه بر این نوع الیاف با الیاف دیگری به نام هایبالک که از الیاف های شکل پذیر می باشد نیز مورد بافت قرار می گیرد و این نوع الیاف بعد از بافت در طی مرحله آهار و قرار گرفتن در برابر حرارت به صورت پفکی در آمده و جمع می شود و این موضوع  سبب نمایان سازی قسمت های برجسته فرش که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند، می گردد. با توجه به این موضوع جنس فرش می تواند از المان های مهم در بحث انتخاب یک محصول باشد.
فرش 1200 شانه باغ گل نیز از این ویژگی برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا این نوع از فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل در بحث کیفیت در رده بندی فرش های درجه یک و ممتاز قرار گیرد.
در کنار بحث ویژگی های بیان شده در باب فرش برجسته 1200 شانه باغ گل بررسی قیمت این دسته از محصولات نیز از اهمیت برخوردار می باشد که در ادامه می توانید در باب قیمت این دسته از فرش های ماشینی کاشان اطلاعاتی را کسب نمایید.

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته
فرش 1200 شانه گل برجسته به نسبت دیگر فرش های ماشینی به سبب به کار بردن الیاف هایبالک در جهت استفاده از تکنیک گل برجستگی و همچنین بافت آن با تعداد شانه و تراکم بالا سبب گشته تا از لحاظ قیمت، این محصول نسبت به فرش های ماشینی در تعداد شانه و تراکم پایین بالاتر باشد. اما نسبت این قیمت به قالی های دستبافت کمتر بوده و همین امر کسانی را که علاقه مند به خرید قالی های دستبافت هستند اما به سبب هزینه های بالای آن از این امکان برخوردار نیستند پیشنهاد خربد این دسته از فرش های ماشینی که به صورت دستبافت نما می باشد و با تکنیک گل برجستگی به عنوان فرش لاکچری معرفی می گردد، صورت می گیرد.
البته عرضه فرش های ماشینی کاشان به ویژه این دسته از محصولات در فروشگاه فرش کاشان به سبب نبود حضور واسطه و دلالان که تعامل مستقیم خریدار و فروشنده را به همراه دارد سبب شده تا عرضه این محصولات با قیمت درب کارخانه صورت پذیرد. در نتیجه قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته در این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه ها با کمی اختلاف قیمت با قیمتی نازل تر به خریداران عرضه می گردد.

فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی
با توجه به بحث و معرفی این نوع از جدید ترین فرش های ماشینی برجسته در فروشگاه فرش کاشان یکی از پر تقاضا ترین نوع رنگ زمینه ایی این نوع از محصول را می توان فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی بیان نمود. دلیل این موضوع را همان طور که در بالا بیان شده است می توان مرتبط به خنثی بودن این رنگ فرش و امکان هماهنگی آن با هر نوع هارمونیک رنگی بیان کرد.
رنگ خنثی فیلی امکان انتخاب رنگ گرم یا حتی سرد را برای اجزای دکوراسیون فراهم می آورد و همین مطلب دست خریدار در انتخاب سایر اجزا در دکوراسیون را باز نگه می دارد و همین مطلب می باشد که منجر شده تا در کنار طرح جدید فرش گل برجسته باغ گل توجه به رنگ فرش نیز در انتخاب آن حائز اهمیت باشد.

خرید فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی
فروشگاه فرش کاشان با دارا بودن مجوز های اعتبار و اعتماد از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت علاوه بر فروش حضوری امکان فروش به صورت آنلاین را نیز مهیا می نماید تا متقاضیان خرید فرش برجسته 1200 شانه طرح باغ گل فیلی به راحتی بتوانند به این قالی جدید کاشان دست یابند. با خرید از این مجموعه علاوه بر کیفیت بالا با قیمت مناسب می توانید از به روز ترین فرش های تولیدی این فروشگاه بهره مند گردید که فرش طرح باغ گل یکی از این نمونه طرح ها به شمار می رود.
در نظر گرفتن امتیازاتی از جمله امکان ارسال سریع و رایگان فرش در این فروشگاه به سبب کاهش هزینه های مصرفی خریدار و جلب اعتماد و رضایت آنان صورت می پذیرد.
طرح باغ گل به سبب طراحی خاص خود در صورت بافت با تعداد شانه و تراکم بالا می باشد که زیبایی بیشتری را به همراه دارد و این موضوع بافت این طرح فرش را در دسته فرش 1200 شانه گل برجسته تراکم 3600 فراهم می آورد.
مشاهده عکس فرش جدید 1200 شانه در این فروشگاه با جدیدترین رنگ ها امکان پذیر می باشد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی