تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک

قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته

با پیشرفت و گسترش یافتن صنایع فرش کاشان در کارخانجات این شهر فرش، محصولات جدیدی به نام فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک تولید و روانه بازار شد که بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفت. ماشین آلات پیشرفته صنعتی که قابلیت تولید فرش در شانه تراکم بالا را داشته و به همین دلیل ظرافت و زیبایی بیش تری برای تولید محصولات جدید رقم زده که استقبال از آن را افزایش داده است. قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته در مقایسه با محصولات شانه تراکم پایین تر، بسیار مناسب بوده و پیشنهاد می شود افرادی که تنها به دنبال ظرافت و زیبایی صرف نظر از قیمت آن هستند، ادامه این مطلب را مطالعه نمایند تا با آگاهی بیش تری از مشخصات و کارآیی این محصول به خرید آن بپردازند.

فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک

تولید فرش های ماشینی با تراکم بالا اصولا با استفاده از دستگاه های بافنده جدید صورت می پذیرد که از قابلیت تولید فرش در تراکم بالای گره برخوردار می باشد. تراکم های بالای فرش به دلیل برخورداری از فشردگی و تراکم گره ها در کنار هم که با استفاده از الیاف نازک اکریلیک تولید شده، بسیار زیبا و ظریف هستند و به همین دلیل مورد پسند خریداران قرار می گیرد.
اما تولید کنندگان با ایجاد تغییراتی در این مدل از فرش های ماشینی پر تراکم توانستند به تولید فرش ماشینی برجسته دست یابند. آن ها با به کارگیری از الیاف بافت هایبالک در کنار الیاف اکریلیک فرش گل برجسته را تولید نمودند، بدین جهت که این الیاف دارای خاصیت شکل پذیری بسیار خوبی بوده و در فرآیند حرارت دهی نهایی، قسمت های بافته شده در فرش توسط این الیاف حالت جمع شدگی به خود می گیرد و فرو رفته می شود. با جمع شدن الیاف بافت هایبالک در فرش قسمت هایی که با استفاده از الیاف اکریلیک هیت ست بافته شده، به شکل برجسته در می آید و بدین صورت فرش گل برجسته تولید می گردد.
اصولا فرش های ماشینی گل برجسته در تراکم های بالا تولید می شود، به این دلیل که تراکم بالای گره موجب یکدست شدن فرش و نمایان شدن بهتر برجستگی نقوش در فرش ماشینی می شود. به همین منظور تولید کنندگان فرش کاشان محصولی زیبا و جدید به نام فرش 1200 شانه گل برجسته را نیز علاوه بر دیگر محصولات پر تراکم تولید و عرضه نمودند.
فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 گره در طول تولید می گردد، این تراکم گره در عرض سبب افزایش زیبایی و ظرافت بافت فرش می شود و در طول سبب افزایش استحکام و انسجام فرش می شود که می توان گفت این محصول در عین برخورداری از ظرافت و زیبایی نقش و بافت، از کیفیت بسیار خوبی هم برخوردار می باشد که به عنوان فرش درجه یک در بازار فرش ماشینی در بین خریداران از جایگاه بسیار خوبی در بین تراکم های بالای فرش برخوردار شده است.
کیفیت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته با به کارگیری از الیاف بافت جنس مقاوم اکریلیک در کنار تراکم بالا، نیز افزایش یافته است، چرا که این الیاف به دلیل برخورداری از نرمی و لطافت و وزن سبک، دارای خاصیت ارتجاعی و یا همان بازگشت پذیری است که موجب تخته شدن فرش با قرار گیری وسایل سنگین روی آن نمی شود. هم چنین این الیاف به دلیل هیت ست شدن از لحاظ پرزدهی، بسیار مناسب خرید فرش ضد حساسیت برای خانه افرادی متقاضی چنین محصولاتی گشته که می توان گفت یکی از دلایل پر فروش بودن این فرش پر تراکم همین است.
خریداران فرش ماشینی 1200 شانه برجسته، عموما ترجیح می دهند این محصولات را به عنوان فرش پذیرایی که از لحاظ رفت و آمد کم تردد تر نسبت به سایر قسمت های یک خانه می باشد، خریداری نمایند تا بدین صورت ظرافت و زیبایی بافت و طرح فرش گل برجسته حفظ گردد و بتوان آن را به عنوان فرش لوکس به مدت زمان طولانی مورد استفاده مثل روز اول قرار داد.

قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته

همان طور که در قسمت ابتدایی این نوشتار اشاره شد، فرش های ماشینی 1200 شانه به دلیل برخورداری از تراکم بالا و مقدار الیاف مصرفی بیش تر نسبت به محصولات شانه تراکم پایین تر، از قیمت بالاتری هم برخوردار می باشد و علاوه بر آن به کارگیری از نوع الیاف هایبالک در تولید فرش 1200 شانه برجسته و انجام عملیات اضافه تر به منظور برجسته نمودن محصول ، سبب افزایش قیمت فرش 1200 شانه شده است که به همین دلیل در هنگام خرید، فروشندگان به مشتریانی که قیمت برایشان چندان اهمیتی ندارد، خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته کاشان را پیشنهاد می دهند. اما شرکت فرش کاشان در راستای کاهش قیمت فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته، محصول را بدون واسطه و به صورت مستقیم صرف نظر از هزینه های اضافی شامل فروشگاهی و سود واسطه ها ارائه نموده است که به همین سبب متقاضیان این محصول زیبا می توانند از خرید فرش 1200 شانه با قیمت درب کارخانه همراه با تحویل رایگان فرش درب منزل به صورت غیر حضوری با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و سفارش محصول بهره مند گردند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی