تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه باغ ارم کاشان

نام نویسنده: امید انصری
فرش 700 شانه باغ ارم کاشان

فرش 700 شانه باغ ارم بافت کاشان

استفاده از فرش سرمه ای 700 شانه در دکوراسیون

خرید فرش 700 شانه

فرش 700 شانه باغ ارم، یکی از فرش های سنتی است و از مدل های فرش خوب ماشینی است که دارای کیفیت بالایی هست. در طراحی این قالی سنتی کاشان، گل های ریز و شلوغ و گلدان های بسیار زیبایی به کار رفته است که به دلیل اینکه این محصول به صورت 700 شانه تراکم 2550 است گل های آن بسیار ریز نقش و ظریف هستند.

 

فرش 700 شانه باغ ارم بافت کاشان

جز طرح های شلوغ است. فرش مدل باغ ارم سرمه ای جز محصولات دستبافتگونه است که در کارخانه فرش کاشان به صورت فرش 700 شانه سرمه ای بافته می شود. توصیه می شود که طرح باغ ارم را با مبل و پرده مان ساده تر ست کنند چون این مدل جز طرح های شلوغ و پر پیچ و خم است.
جنس نخ به کار رفته در این فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550، نخ آکریلیک هیت ست شده است که از مقاومت و لطافت بسیار بالایی برخوردار است. فرش های آکریلیک هیت ست شده 700 شانه با دستگاه HCPX2 بافته می شود و به دلیل هیت ست شدن الیاف، بدون پرز و ضد حساسیت است و در برابر پاخور شدن، سنگینی اجسام منزل، نور خورشید و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم است. بعد از شست و شو نیز ثبات رنگ دارد و به هیچ عنوان ماهیت خود را از دست نمی دهد.
این مدل، به صورت فرش 700 شانه 8 رنگ تولید می شود که قیمت آن از 10 رنگ پایین تر است.
تمامی فرش های 700 شانه دستباف گونه کاشان، با نخ 18 سه لا و 21 تولید می شوند. بافت محصولات با این نخ منجر به تولید فرش های با ضخامت در حدود 10±1 میلیمتر می شود. این محصولات برای مکان های نشیمن و فضاهایی که کمتر از مبل استفاده می شود مناسب است.
رنگ های تیره تر از قبیل سرمه ای پرزدهی را بیشتر نمایان می دهند از این رو توصیه می شود که به هیچ عنوان قالی سرمه ای و یا رنگ های تیره را الیاف پلی پروپیلن و یا پلی استر که پرزدهی بالایی دارند خریداری نکنید. قالی آکریلیک از بهترین محصولات است که الیاف آکریلیک قبل از بافت به مرحله هیت ست می رود و پرزهایش گرفته می شود. پرزدهی محصولات آکریلیک در حد صفر است از این رو جلوه و زیبایی طرح آن بالاتر است.

استفاده از فرش سرمه ای 700 شانه در دکوراسیون

استفاده از رنگ تیره 700 شانه به این دلیل برای دکوارسیون عالی است چون کثیفی و آلودگی را کمتر به خود نشان می دهد و همچنین تراکم 2550، دارای فشردگی و تراکم زیاد است که سبب منسجم و توپری آن است و همچنین به دلیل ضخامت استاندارد، مناسب مکان های نشمین، راهروها و راه پله ها و مکان های پررفت و آمد است.
فرش سرمه ای باغ ارم جز رنگ های تیره و طرح های شلوغ است به همین دلیل توصیه می شود که این مدل از قالی را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب کرده تا مقداری از آن تا دیوار فاصله داشته باشد و رنگ کف پوش ها سفید یا کرم رنگ ساده باشد تا زیبایی طرح باغ ارم مشخص شود و جلوه بیشتری داشته باشد.
برای پذیرایی های بسیار بزرگ می توانید ابعاد بزرگتر از 12 متر از قبیل 24 متر یا بالاتر سفارش دهید. چون زیبایی یک تخته فرش در وسط پذیرایی بسیار جلوه بیشتری دارد تا اینکه چندین تخته قالی کنار هم قرار بگیرد.
قالی های سرمه ای را برای مکان های پررفت و آمد، فضاهای دلباز و بزرگ انتخاب کنید.

 

خرید فرش 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه در بازار کمی گرانتر از محصولات 700 شانه گروه تجاری فرش کاشان است چون این تولیدی فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهد و فرش 700 شانه زیبا با کیفیت فوق العاده و ضمانت نامه چندین ساله و گارانتی به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند.

طرح باغ ارم توسط گروه تجاری فرش کاشان در فروش اینترنتی به صورت رایگان ارسال می شود.
فرش 700 شانه 12 متری باغ ارم کاشان: 4 متر در 3 متر
فرش 700 شانه 9 متری مدل باغ ارم کاشان: 3.5 در 2.5
قالی هفتصد شانه 6 متری باغ ارم: 3 در 2
در وب سایت فرش کاشان پیدا کردن مدل و رنگ مورد نظر بسیار راحت و آسان است. کافی است وارد صفحه اصلی شوید و در نوار بالا نام طرح را جستجو کنید. برای مثال کلمه طرح باغ ارم را سرچ کنید. طرح باغ ارم در شانه و تراکم مختلف که در این کارخانه تولید شده است برای شما نشان داده می شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی