تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش 700 شانه کاشان

نام نویسنده: امید انصاری
فروش فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه بخریم یا نه؟

خرید فرش ماشینی 700 شانه از کارخانه با ضمانت نامه و قیمت تولیدی

در حدود 15 سال پیش، فرش های ماشینی 700 شانه با تراکم های 1200 و 1400 تولید شدند تا اینکه با وارد کردن دستگاه های پیشرفته HCIX2 وندویل بلژیک، فرش های 700 شانه تراکم 2550 پا به عرصه صنعت فرش نهادند که جز محصولات پرفروش شدند. تولید این محصولات پرفروش بدین صورت است که تولید کننده 8 یا 10 و یا 12 رنگ را به دستگاه می دهد و در یک متر از عرض آن 700 گره U شکل و در یک متر از طول آن 2550 گره زده می شود و در مرحله تکمیل این گره های فشرده با آهار (چسب زنی پشت فرش) مستحکم می شوند. این فرش های ماشینی را به دلیل تراکم بالا می توان جزء فرش های توپر و مسنجم و باکیفیت دانست. محصولاتی که امکان باز شدن گره ها در آن ها صفر درصد است.

 

فرش 700 شانه بخریم یا نه؟

به دلیل اینکه این محصولات با نخ 18 سه لا بافته می شوند پر بارتر و گوشت دار تر از محصولات 1200 و1000 است و بهترین فرش برای مکان هایی است که کمتر از مبل استفاده می شود و از قالی برای استراحت و نشستن استفاده می کنند. ضخامت این محصولات در حدود 10 میلیمتر است و همین موضوع سبب شده تا انتقال کمتر دمای زمین ایجاد شود. از طرفی دیگر هر اندازه این ارتفاع بیشتر باشد از زیبایی و ظرافت قالی کم می شود. برای همین محصولات 500 شانه و طرح 700 شانه ظرافت و زیبایی را ندارند ولی محصولات 700 شانه جز محصولات استاندارد هستند که هم از نظر ضخامت و هم از نظر زیبایی نرمال هستند.

شانه بالا ظرافت را در محصول و تراکم بالا فشردگی و توپری را ایجاد می کند و هر اندازه شانه و تراکم بالاتر رود به همان میزان که محصول ظریف می شود از ضخامت آن کم می شود. ولی فرش های 700 شانه با تراکم 2550 جز محصولات استاندارد هستند که هم ظرافت را دارند و هم ضخامت و کیفیت بالا را. از میان محصولات 700 شانه بهترین نوع آن، فرش 700 شانه آکریلیک است. محصولات 700 در سه نوع پلی استر، آکریلیک، پلی استر فیلامنت تولید می شوند. خصوصیات این سه نوع با هم متفاوت است.
فرش 700 شانه آکریلیک دارای عمر طولانی، پرزدهی کمتر، مقاوم در برابر پاخور شدن، شست وشو و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم هست. پرزدهی اولیه محصولات آکریلیک بر خلاف محصولات پلی استر با جارو کردن از بین می رود از طرفی دیگر الیاف آکریلیک نسبت به دیگر الیاف ظریف تر هستند و اگر شما یک محصول 700 شانه آکریلیک را با 700 شانه پلی استر مقایسه کنید می بینید که 700 شانه آکریلیک از ظرافت بیشتری برخوردار است و زیبایی بیشتری دارد. محصولات 700 شانه پلی استر فیلامنت بسیار آسیب پذیر هستند و شبیه ابریشم ظریف هستند و مراقبت زیادی را نیاز دارند. قیمت محصولات 700 شانه پلی استر که بیشتر برای مکان های پرررفت و آمد عمومی از قبیل مسجد استفاده می شود بسیار پایین تر از آکریلیک 700 شانه است.

پس بهتر است قالی 700 شانه آکریلیک را خریداری کنید تا از کیفیت بالا بهره مند شوید و از تعویض قالی در سال های بعد در امان باشید. فرش های 700 شانه ماشینی کاشان با 8 رنگ، 10 رنگ و 12 رنگ بافته می شوند و هر اندازه تعداد رنگ ها بالاتر باشد زیبایی بیشتر می شود و گرنه کیفیت این سه نوع یکی است. شاید در بازار فرش اسم فرش 14 رنگ به گوشتان خورده باشد ولی واقعیت این امر آن است که تعداد رنگ در محصولات ماشینی از 500 شانه تا 1500 شانه بیشتر از 12 رنگ نیست و عنوان 14 رنگ برای محصولات غیر واقعی است. قیمت فرش 700 شانه نسبت به دیگر محصولات پایین تر است و از طرفی دیگر وقتی ما با خرید فرش 700 شانه ما می توانیم از ظرافت، زیبایی و تراکم بالا بهره مند شویم چرا پس به سراغ محصولات 1200 و یا 1000 شانه برویم؟ پس می توانیم با کمی سیاست و درایت از این محصولات بی نظیر خرید کنیم و قیمت مناسبی بیپردازیم.

 

خرید فرش ماشینی 700 شانه از کارخانه با ضمانت نامه و قیمت تولیدی

جدیدترین طرح ها و به روزترین نگاره ها در کاشان تولید می شود. طرح هایی که زیباترین نقش ها را در خود دارد. این طرح ها وقتی زیباتر می شوند که با بهترین الیاف و شانه و تراکم بالا تولید شوند. دنیایی از طرح ها را می توانید در گروه تجاری فرش کاشان ببینید. طرح هایی که توسط طراحان خبره و زبر دست کاشانی تولید شده اند و به صورت ترنج دار، افشان، اسلیمی، خشتی، شکارگاه و... ارائه می شوند.

چرا کیفیت فرش های کاشان بالاست چون بهترین کارخانه های تولیدی الیاف در این شهر هستند. خرید از محصولات این شهر برای همه میسر نیست. از این رو خرید اینترنتی فرش کاشان را بزرگترین کارخانه های تولیدی فراهم کرده اند تا افرادی که در دیگر شهرها زندگی می کنند بتوانند از بهترین محصولات با زیبایی طرح و نگاره بهره مند شوند. فروش فرش 700 شانه کاشان که توسط گروه تجاری فرش کاشان انجام می شود بدون عیب و نقص و در بسته بندی های استاندارد ارائه می شوند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی