جدیدترین فرش کاشان

چرا باید فرش 700 شانه بخریم؟

خرید فرش 700 شانه

امروزه با توجه به گستردگی انواع فرش ها از چند نظر از جمله قیمت، طرح، رنگ بندی، خاب، شانه و تراکم فرش، خرید فرش خوب و درعین حال با کیفیت کار نسبتا مشکلی است.

ما می خواهیم در این مقاله با دادن اطلاعاتی در خصوص فرش های ماشینی 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه به شما در خرید فرش و انتخاب فرش مناسب کمک کنیم.

داشتن چه اطلاعاتی در خصوص خرید فرش لازم است؟
برای انتخاب فرش ماشینی باید بدانیم فرش ها از نظر رنگ بندی، جنس نخ الیاف فرش، خاب فرش، شانه و تراکم فرش در چه رده ای قرار دارند که به اختصار به همه این موارد اشاره کوتاهی می کنیم.

1- رنگ فرش:
فرش ماشینی از نظر رنگ به کار رفته در بافت خود عموما به سه دسته فرش 8 رنگ، فرش 10 رنگ و فرش 12 رنگ تقسیم بندی می شوند.

2-
جنس نخ فرش:
جنس نخ به کار رفته در فرش ماشینی عموما باید با کیفیت باشد که در کارخانجات معتبر کاشان از نخ های اکرولیک جهت بافت فرش استفاده می شود که نخ اکرولیک بهترین نوع نخ در صنعت فرش ماشینی است.

3- شانه فرش:
شانه به  تعداد گره هایی بافته شده در عرض فرش می گویند.  فرش ها از نظر شانه  به سه دسته: فرش 700شانه ماشینی، فرش1000  شانه ماشینی و فرش ماشینی 1200 شانه تقسیم می شوند.

4- تراکم فرش:
تراکم یعنی تعداد نخهای بکار رفته در طول  فرش، که فرش 700 شانه با تراکم 2550، فرش1000شانه با تراکم 3000 و فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شود.

حال سوالی که در اینحا مطرح می شود این است که بهتر است به کدام دسته  از فرش های نام برده رجوع کنیم؟.

ما به عنوان تولید کننده ی فرش های ماشینی درجه یک 700 شانه، 1000شانه و 1200 شانه در کاشان به شما مشتری 
گرامی برای انتخاب و خرید فرش مناسب، فرش 700شانه ده رنگ را پیشهاد می کنیم.

همانطور که اشاره کردیم قالی های ماشینی 700شانه با تراکم 2550 بافته می شوند. هرچه تراکم فرش بیشتر باشد شانه فرش یعنی تعداد گره های بافته شده در فرش بیشتر شده و افزایش گره ها باعث سفتی فرش می شود.
پس اگر به دنبال فرش ماشینی مناسب برای منزل خود هستید و می خواهید از فرش برای نشستن و استراحت کردن استفاده کنید و نرمی و سفتی فرش برایتان مهم است توصیه می کنیم فرش 700شانه درجه یک کاشان را خریداری کنید.

دومین مسئله در انتخاب قالی ماشینی، نوع نخ و نوع دستگاهی است که فرش را می بافد. امروزه اکثر فرش های 700شانه را با نخ اکریلیلک و دستگاه های پیشرفته آلمانی می بافند که این نوع نخ ها باعث نرمی و لطافت و درنتیجه افزایش ضخامت فرش می شود و هر چه ضخامت فرش بیشتر باشد فرش از ماندگاری بالاتری برخوردار است. 
پس دومین مسئله در انتخاب قالی های دست بافت گونه 700 شانه ضخامت و طو ل عمر بالای فرش  نسبت به بقیه فرش هاست.

فرش 700 شانه ارزان قیمت
نکته بعدی که در خرید قالی درجه یک  700 شانه حایز اهمیت است قیمت فرش است، هر چه تراکم فرش کمتر باشد قیمت فرش پایین تر و مناسب تر می باشد.
فرش های 700شانه با تراکم بالا بافته می شوند. در حالی که قالی های ماشینی شبه دستباف  1000 شانه و 1200 شانه  به ترتیب با تراکم های 3000 و 3600 بافت می شوند.
بعبارت دیگر هر چه مقدار نخ به کار رفته در فرش کمتر باشد قیمت فرش نیز کمتر می شود به همین دلیل است که فرش های 700شانه از قیمت پایین تری برخوردار است طبیعی است که با اوضاع اقتصادی امروز جامعه برای خرید فرش به سراغ فرش های قیمت مناسب برویم که انتخاب  فرش 700شانه پیشنهاد ما به شماست.

فرش هفتصد شانه به دلیل فروش بالا و همچنین تراکم پایین تری که نسبت به فرش های دستباف گونه و لوکس کاشان دارند به
طراحان انگیزه ای بیشتری در جهت تنوع طرح ها داده است بنابراین تنوع بالا در طرح و رنگ از دلایل انتخاب فرش 700 شانه می باشد.
اگر بخواهیم به تعدادی از طرح های پرفروش فرش 700شانه متراکم کاشان اشاره کنیم می توانیم قالی ماشینی هفتصد شانه طرح پانیذ، فرش700شانه طرح ریحان، فرش700شانه باغ ارم، فرش700 شانه طرح افسون سرمه ای، فرش 700 شانه طرح افشان، فرش 700 شانه طرح ارغوان،فرش700 شانه طرح ستایش ، فرش 700 شانه طرح ناردون، فرش 700 شانه طرح هالیدی و فرش 700 شانه حوض نقره را نام ببریم.

در این مقاله سعی کردیم شما را با مسایل جزئی و در عین حال مهم و کاربردی در مورد فرش های ماشینی پر فروش و محبوب هفتصد شانه درجه یک کاشان آشنا کنیم.
امیدواریم با خرید فرش خوب و ممتاز هفتصد شانه از کارخانجات معتبر فرش کاشان  لذت استفاده از یک فرش با دوام و زیبا را تجربه کنید.
فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کاشان می تواند در این تجربه لذت بخش به شما کمک کند و بهترین  و زیباترین فرش های دستباف گونه 700شانه را با قیمت کارخانه به صورت غیر مستقیم به شما عرضه دارد.

فرش ماشینی کاشان