تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چرا باید فرش 700 شانه بخریم؟

نام نویسنده: امید انصاری
چرا باید فرش 700 شانه بخریم؟

داشتن چه اطلاعاتی در خصوص خرید فرش لازم است؟

فرش 700 شانه ارزان قیمت

شانه و تراکم فرش

رنگ بندی و جنس فرش

امروزه با توجه به گستردگی انواع فرش ها از چند نظر از جمله قیمت، طرح، رنگ بندی، خاب، شانه و تراکم فرش، خرید فرش خوب و درعین حال با کیفیت کار نسبتا مشکلی است. ما می خواهیم در این مقاله با دادن اطلاعاتی در خصوص فرش های ماشینی 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه به شما در خرید فرش و انتخاب فرش مناسب کمک کنیم.


داشتن چه اطلاعاتی در خصوص خرید فرش لازم است؟

برای انتخاب فرش ماشینی باید بدانیم فرش ها از نظر رنگ بندی، جنس نخ الیاف فرش، خاب فرش، شانه و تراکم فرش در چه رده ای قرار دارند که به اختصار به همه این موارد اشاره کوتاهی می کنیم.


رنگ بندی و جنس فرش

فرش ماشینی از نظر رنگ به کار رفته در بافت خود عموما به سه دسته فرش 8 رنگ، فرش 10 رنگ و فرش 12 رنگ تقسیم بندی می شوند. جنس نخ به کار رفته در فرش ماشینی عموما باید با کیفیت باشد که در کارخانجات معتبر کاشان از نخ های اکرولیک جهت بافت فرش استفاده می شود که نخ اکرولیک بهترین نوع نخ در صنعت فرش ماشینی است.


شانه و تراکم فرش

شانه به تعداد گره هایی بافته شده در عرض فرش می گویند. فرش ها از نظر شانه به سه دسته فرش 700 شانه ماشینی، فرش 1000 شانه ماشینی و فرش ماشینی 1200 شانه، تقسیم می شوند. تراکم یعنی تعداد نخ های بکار رفته در طول فرش، که فرش 700 شانه با تراکم 2550 و فرش 1000 شانه با تراکم 3000 و فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شود. حال سوالی که در اینحا مطرح می شود این است که بهتر است به کدام دسته از فرش های نام برده رجوع کنیم؟ ما به عنوان تولید کننده ی فرش های ماشینی درجه یک 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه در کاشان به شما مشتری گرامی برای انتخاب و خرید فرش مناسب، فرش 700شانه ده رنگ را پیشهاد می کنیم.

همانطور که اشاره کردیم قالی های ماشینی 700شانه با تراکم 2550 بافته می شوند. هرچه تراکم فرش بیشتر باشد شانه فرش یعنی تعداد گره های بافته شده در فرش بیشتر شده و افزایش گره ها باعث سفتی فرش می شود. پس اگر به دنبال فرش ماشینی مناسب برای منزل خود هستید و می خواهید از فرش برای نشستن و استراحت کردن استفاده کنید و نرمی و سفتی فرش برایتان مهم است توصیه می کنیم فرش 700 شانه درجه یک کاشان را خریداری کنید. دومین مسئله در انتخاب قالی ماشینی، نوع نخ و نوع دستگاهی است که فرش را می‌بافد. امروزه اکثر فرش های 700 شانه را با نخ اکریلیلک و دستگاه های پیشرفته آلمانی می بافند که این نوع نخ ها باعث نرمی و لطافت و درنتیجه افزایش ضخامت فرش می شود و هر چه ضخامت فرش بیشتر باشد فرش از ماندگاری بالاتری برخوردار است. پس دومین مسئله در انتخاب قالی های دستباف گونه 700 شانه ضخامت و طو ل عمر بالای فرش نسبت به بقیه فرش هاست.

فرش 700 شانه ارزان قیمت

نکته بعدی که در خرید قالی درجه یک 700 شانه حایز اهمیت است قیمت فرش است، هر چه تراکم فرش کمتر باشد قیمت فرش پایین تر و مناسب تر است. فرش های 700 شانه با تراکم بالا بافته می‌شوند. در حالی که قالی های ماشینی شبه دستباف 1000 شانه و 1200 شانه به ترتیب با تراکم های 3000 و 3600 بافت می‌شوند. به عبارت دیگر هر چه مقدار نخ به کار رفته در فرش کمتر باشد قیمت فرش نیز کمتر می‌شود به همین دلیل است که فرش های 700 شانه از قیمت پایین تری برخوردار است طبیعی است که با اوضاع اقتصادی امروز جامعه برای خرید فرش به سراغ فرش های قیمت مناسب برویم که انتخاب فرش 700 شانه پیشنهاد ما به شماست.

فرش هفتصد شانه به دلیل فروش بالا و همچنین تراکم پایین تری که نسبت به فرش های دستباف گونه و لوکس کاشان دارند به طراحان انگیزه ای بیشتری در جهت تنوع طرح ها داده است بنابراین تنوع بالا در طرح و رنگ از دلایل انتخاب فرش 700 شانه است. اگر بخواهیم به تعدادی از طرح های پرفروش فرش 700 شانه متراکم کاشان اشاره کنیم می توانیم قالی ماشینی 700 شانه طرح پانیذ، طرح ریحان، طرح باغ ارم، طرح افسون سرمه ای، طرح افشان، طرح ارغوان، طرح ستایش، طرح ناردون، طرح هالیدی و حوض نقره را نام ببریم.

در این مقاله سعی کردیم شما را با مسایل جزئی و در عین حال مهم و کاربردی در مورد فرش های ماشینی پر فروش و محبوب هفتصد شانه درجه یک کاشان آشنا کنیم. امیدواریم با خرید فرش خوب و ممتاز هفتصد شانه از کارخانجات معتبر فرش کاشان لذت استفاده از یک فرش با دوام و زیبا را تجربه کنید. گروه تجاری فرش کاشان می‌تواند در این تجربه لذت بخش به شما کمک کند و بهترین و زیباترین فرش های دستباف گونه 700 شانه را با قیمت کارخانه به صورت غیر مستقیم به شما عرضه دارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی