جدیدترین فرش کاشان

قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان

قیمت فرش ماشینی 700 شانه

برای دیدن انواع قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان با تراکم 2550 کلیک کنید.
یکی از شاخه های پرفروش قالی های کاشان که نسبت به دیگر محصولات بیشترین تولیدات را دارد فرش ماشینی 700 شانه می باشد. محصولات 700 شانه نیز انواعی دارد که بنابر نوع و جنس و طرح آن، قیمت آن ها متفاوت است. از این رو است که هر تولید کننده ای قیمت قالی 700 شانه اش با تولیدی دیگر متفاوت است.

بررسی قیمت فرش 700 شانه
- برخی از شهرها تولید کننده هستند و کارخانه های بسیاری وجود دارند که به تولید محصولات ماشینی می پردازند . قیمت فرش 700 شانه در شهر فرش کاشان به دلیل وجود کارخانه های تولیدی الیاف و فرش های ماشینی بسیار کمتر از دیگر شهرهاست . قیمت فرش 700 شانه کاشان قابل مقایسه با دیگر شهرها نیست. چون الیاف در این شهر تولید می شود و صاحبان کارخانه فرش برای خرید الیاف هزینه بالایی نمی پردازند و بدین صورت می توانند تمامی محصولات را با قیمتی کمتر از بازار دیگر شهرها عرضه کنند.
- منظور از یک محصول 700 شانه این است که در یک متر از عرض آن 700 گره زده شده باشد. تراکم که تعداد گره های زده شده در طول است در این محصولات متفاوت است که هراندازه تراکم بیشتر باشد فشردگی قالی بیشتر و به طبع آن قیمت آن افزایش می یابد . قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 بسیار بالاتر از محصول 700 شانه با تراکم 1500 یا 2250 می باشد. در کاشان، فرش های 700 شانه با تراکم 2700 نیز تولید می شوندکه بسیار زیباتر و منسجم تر هستند و قیمت این محصولات کمی بالاتر از دیگر محصولات است.
- جنس یک محصول 700 شانه نیز در تعیین قیمت آن نقش بسزایی دارد . قیمت فرش 700 شانه اکریلیک ، بسیار بالاتر از 700 شانه پلی استر و پلی پروپیلن است . محصول 700 آکریلیک شاید قیمتی بالاتر داشته باشد ولی استحکام ، زیبایی ، عمر بالا و بدون پرز بودن آن قابل مقایسه با دیگر محصولات نیست.
- تعداد رنگ نیز در قیمت قالی هفتصد شانه نقش مهمی دارد. قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ بسیار بالاتر از 8 رنگ است و 12 رنگ نیز بالاتر از این دو نوع است . منظور از تعداد رنگ به کار برده شده در محصول ، تعداد رنگ هایی است که در زمینه فرش به کار رفته شده است که به محصول زیبایی و جذابیت خاص می دهد. از آنجایی که شانه و تراکم بالا سبب ظرافت و زیبایی طرح و نگاره و شلوغ شدن آن می شود پس باید در فرش های با شانه و تراکم بالا از تعداد رنگ بیشتری استفاده شود .
- برخلاف دیگر محصولات ، 700 شانه ها محصولاتی هستند که به سه نوع تولید می شوند. فرش های ماشینی 700 شانه واقعی محصولاتی هستند که با دستگاه HCIX بافته می شوند و دارای تراکم طولی 2100 تا 3000 هستند . این نوع از فرش های ماشینی 700 شانه دستبافتگونه هستند و دارای قیمتی بالاتر می باشند. کیفیت این محصولات ایده آل است و ضخامتی در حدود 10 میلیمتر دارند . محصولات 700 شانه را بیشتر کارخانه ها با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کنند . از دیگر نوع 700 شانه ها ، 700 شانه تبدیلی است که این محصولات با دستگاه های 500 شانه بافته می شود و تغییراتی در ماشین ایجاد می شود . قیمت فرش هفتصد شانه تبدیلی پایین تر از واقعی است و با 7 رنگ و در طرح های ساده تر و زیبایی کمتر از واقعی تولید می شوند  و محصولات طرح 700 شانه محصولاتی هستند 500 شانه ولی طرح های قالی هفتصد در آن ها به کار رفته است. قیمت فرش طرح 700 شانه بسیار کمتر از واقعی و زیبایی کمتر و کیفیت پایین تر دارد . در هنگام خرید فرش های 700 شانه به برچسب پشت محصول دقت کنید تا 700 شانه واقعی را خریداری کنید و فروشنده 700 شانه تبدیلی یا طرح 700 را به عنوان واقعی به شما نفروشد.
- قیمت طرح های جدید فرش 700 شانه بالاتر از قیمت طرح های قدیمی و از مد افتاده است . برخی از طرح ها ی از مدافتاده جز فرش های تخفیفی 700 شانه هستند که برای مکان های عمومی از جمله حسینیه ها ، مساجد مناسب است. طرح های جدید باید با تعداد رنگ بالاتری بافته شود . برخی از طرح های جدید دارای قیمت بالاتری می باشد. قیمت فرش 700 شانه طرح هالیدی و یا طرح افشان که از پروفروش ترین طرح های 700 می باشد مسلما بالاتر از طرح های قدیمی می باشد .
- هیت شدن الیاف نیز در قیمت آن تاثیر دارد. قیمت قالی هفتصد شانه هیت ست شده بالاتر است. مرحله هیت ست که بیشتر روی الیاف آکریلیک انجام می دهند بدین صورت است که  الیاف را قبل از بافت از تونل بخار آب و گرما عبور می دهند تا نخ مقاومتر و یکدست تر شود و پرزهایش گرفته شود. این مرحله برای تولید کننده هزینه بر است ولی کیفیت قالی را بالا می برد.

خرید فرش 700 شانه کاشان با قیمت تولیدی از کارخانه
خرید اینترنتی فرش 700 شانه توسط گروه تجاری فرش کاشان در کنار خرید حضوری امکان پذیر است. این گروه تجاری زمینه فروش اینترنتی زیباترین طرح های کاشان را با کیفیت عالی فراهم کرده است. فروش مستقیم سبب پایین آمدن قیمت محصولات ارائه شده توسط این شرکت شده است و تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می شود.
محصولات 700 شانه این کارخانه ، آکریلیک با طرح های جدید و با تراکم 2550 و 2700 است و با 10 رنگ اصلی و 12 رنگ بافته شده است.

فرش ماشینی کاشان