تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی

نام نویسنده: امیر مفیدی نژاد
خرید فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی

جزئیات فرش 700 شانه طرح هالیدی
چگونگی تهیه و خرید فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی

فرش 700 شانه زیبا طرح هالیدی یکی از نقشه های با اصالت ایرانی است که نشان دهنده بخشی از فرهنگ ایرانی است که جز فرش های با طرح سنتی است که به صورت شانه و تراکم های مختلف ارائه می شود که پرفروش ترین آن فرش 700 شانه تراکم 2550 است که به صورت 10 رنگ و 8 رنگ تولید می شود. این طرح سنتی که به صورت 700 شانه دستبافگونه ارائه می شود متناسب با دکوارسیون خانه های ایرانی است و فضایی گرم و دلربا را ایجاد می کند.

 

جزئیات فرش 700 شانه طرح هالیدی

فرش های هالیدی جزء فرش های با طرح ساده است که در رنگ‌های سرمه‌ای، ترمه‌ای، آبی کاربنی، آبی فیروزه‌ای و کرم ارائه می‌شود. فرش 700 شانه سرمه ای طرح هالیدی برای مکان‌هایی که بیشتر در معرض رفت و آمد هستند و برای فضاهای بزرگتر و دلبازتر مناسب است. فرش 700 شانه کرم این طرح برای فضاهای کوچکتر و مکان‌های کم تردد مناسب است. فرش 700 شانه آبی طرح هالیدی به فضا آرامش می‌بخشد. رنگ ترمه ای فرش 700 شانه دستبافگونه طرح هالیدی برای آن کسانی مناسب است که فضای کوچک و کم نور دارند ولی در عین حال برای این فضا رنگ کرم نمی‌خواهند چون در معرض رفت و آمد و آلودگی است و اگر رنگ تیره را هم انتخاب کنند فضا را کوچکتر نشان می دهد. به این افراد فرش ترمه ای پیشنهاد می‌شود که رنگی تیره تر از کرم دارد و آلودگی را در خود نشان نمی‌دهد.
این طرح ساده به دلیل ساده بودن و نداشتن گل های زیبا و با ترنج ساده زیبایی که در وسط دارد برای دکوارسیون های مدرن نیز مناسب است. طرح هالیدی را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب کنید و به دلیل داشتن ترنج باید آن را در مرکز اتاق قرار دهید تا ترنج مرکزی در وسط فضا باشد. همچنین لازم به ذکر است که طرح ساده هالیدی را می توانید با مبلمان و پرده های با طرح های شلوغ و پر نیز ست کنید؛ چون این طرح ساده قدرت تطابق با هر دکوارسیونی را دارد.
این طرح زیبای فرش کاشان در تراکم های مختلف بافته می شود و هراندازه تراکم بالاتر رود، آن محصول منسجم تر و توپر تر می شود. شانه 700 ظرافت و زیبایی قالی را بالا می برد و این شانه می تواند با تراکم 2550 و یا 2700 تولید شود. طرح هالیدی به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 و 2700 تولید می شود.
فرش 700 شانه ماشینی 10 رنگ طرح هالیدی با نخ خاب صد درصد آکریلیک بافته شده است. این نخ که شبیه پشم طبیعی است بسیار مقاوم و مستحکم است و زیبایی و درخشانی بسیار دارد. فرش های 700 شانه آکریلیک، بدون پرز هستند و همین بدون پرز بودن ظاهر طرح را بیشتر کرده است. فرش 700 شانه ده رنگ طرح هالیدی با نخ 18 سه لا بافته می شود چون تعداد 700 گره در یک متر از عرض و تعداد 2550 یا 2700 گره در یک متر از طول آن سبب شده است تا نخ به کار برده شده نازک و مستحکم باشد.

دلیل نازک بودن نخ به خاطر تعداد گره های بالا در طول و عرض و دلیل مستحکم بودن آن به خاطر این است که سرعت دستگاه های بافندگی محصولات 700 شانه که HCPX2 وندویل بلژیک است بالاست و اگر نخ از مقاومت کافی برخوردار نباشد ممکن است در حین بافت، نخ پاره شود و محصول 700 شانه، عیب دار شود. ارتفاع قالی های هفتصد شانه در حدود 10 میلیمتر است. محصولات آکریلیک هیت ست شده، گرد و غبار کمتری را به خود جذب می کنند و بعد از شست و شو تغییر شکل و ماهیت نمی دهند. مقاومت بالایی در برابر تست گرما دارند. این طرح زیبا در ابعاد مختلف 6 متری، 9 متری، 12 متری و 24 متری بافته می شود. برای پذیرایی های بزرگ می توانید از فرش 24 متری استفاده کنید و آن را در وسط پذیرایی پهن کنید و مبلمان را در اطراف قالی بچینید.

 

چگونگی تهیه و خرید فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی

فروشگاه گروه تجاری فرش کاشان تلاش می کند تا فرش های زیبای کاشان با طرح های سنتی و مدرن را ارائه دهد تا بتواند هر سلیقه ای و درخواستی را پوشش دهد. طرح های پرفروش و پر طرفدار از قبیل فرش مدل هالیدی، باغ ارم، حوض نقره، طرح افشان و... در شانه و تراکم های مختلف بافته می شوند. کارخانه تولیدی گروه تجاری فرش کاشان، ارسال رایگان فرش کاشان را برای خریداران اینترنتی و آنلاین قرار داده است و کسانی که قصد خرید حضوری دارند می توانند کیفیت و رنگ بندی و طرح را از نزدیک ببینند و سفارش خود را به صورت حضوری انجام دهند.
با خرید مستقیم از کارخانه چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی، محصولات با قیمت تولیدی و قیمت کارخانه و بدون هزینه های اضافی تقدیم خریداران عزیز می شود. فرش های 700 شانه دستبافگونه کاشان که توسط این گروه تجاری تولید می شود در طرح های جدید و به روز ودر رنگ بندی جدید تولید می شوند و دست خریدار در انتخاب طرح و رنگ باز است و می تواند با قدرت بیشتری به انتخاب طرح و رنگ بپردازد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی