تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه دستبافتگونه طرح ارکیده

فرش 700 شانه ارکیده

کارخانه های فرش کاشان، زیباترین طرح های فرش کاشان را تولید می کنند. طرح هایی که در دنیا زبانزد عام و خاص است. فرش 700 شانه دستبافتگونه طرح ارکیده یکی از نقشه های اصیل کاشان است که جز طرح های شلوغ سنتی است و به صورت فرش 700 شانه سرمه ای، آبی کاربنی و فرش 700 شانه کرم ارائه می شود.
تولیدات 700 شانه با تراکم 2550 در کارخانه های کاشان بیشتر است چون کیفیت این محصولات بیشتر است و همچنین از قیمت متعادل تری برخوردارمی باشد. البته هستند کارخانه هایی که این طرح های زیبا را با الیاف نامرغوب و خیلی ارزان تولید می کنند که یکی از نشانه های بی کیفیت بودن آن ها، پرزدهی بالاست.

فرش 700 شانه طرح ارکیده
طرح های شلوغ با رنگ های تیره از قبیل سرمه ای و کاربنی وقتی جلوه و زیبایی بالایی دارند که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند. فرش های 700 شانه وقتی با الیاف بی کیفیت بافته شوند به دلیل پرزدهی بالا و ضمخت بودن، زیبایی و درخشانی ندارند ولی الیاف آکریلیک هیت ست شده که جزء الیاف نازک و یکدست و مستحکم هستند وقتی در بافت قالی های هفتصد شانه به کار می روند فرش را زیباتر، درخشان تر و مقاومت تر می کنند . الیاف آکریلیک در مقایسه با دیگر الیاف، نازک، یکدست و مستحکم و مقاوم در برابر رطوبت، پاخور شدن، حرارت می باشد. فرش های 700 شانه آکریلیک جزء محصولات با ظرافت، زیبا، درخشان و مقاوم هستند که بهترین محصولات محسوب می شوند.
به هیچ عنوان محصولات 700 شانه پلی استر و یا الیاف نایلونی را نخرید چون ماهیت و شکل خو را از دست می دهند و به مرور زمان، تغییر شکل می دهند. پرزدهی بالا سبب از بین رفتن زیبایی آن ها می شود.
فرش ماشینی ارکیده 700 شانه، جزء فرش های 700 شانه 8 رنگ است که با تراکم 2550 تولید می شود. تولید این طرح بدین صورت است که 8 رنگ اصلی و باکیفیت به دستگاه HCI داده می شود و دستگاه،  700 گره را با الیاف اکریلیک هیت ست شده ( الیافی که قبل از بافت از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند ) در یک متر از عرض می زند و تعداد 2550 گره را در یک متر از طول می زند. ضخامت این فرش زیبای سنتی کاشان در حدود 10 میلیمتر است که از ضخامتی استاندارد برخوردار است و این طرح به صورت فرش 6 متری 700 شانه، 9 متری و 12 متری توسط کارخانه گروه تجاری فرش کاشان تولید می شود.
طرح ارکیده جز طرح های شلوغ و پر است از این رو توصیه می شود با مبلمان ساده تر و پرده های ساده تر ست شود.
ترنج زیبا و بزرگ طرح ارکیده، به فضای منزل و دکوراسیون حس زیبایی می دهد. کرم طرح ارکیده را می توان به عنوان فرش برای جهیزیه عروس در نظر گرفت و زیبایی پذیرایی عروس را دوچندان کرد.
استفاده از این طرح در مکان های پررفت و آمد توصیه می شود چون طرح ارکیده طرح پر با رنگ های تیره است که آلودگی را کمتر در خود نشان می دهد و از طرفی دیگر یک فرش هفتصد شانه است که کیفیت بالایی دارد و به دلیل ضخامت استاندارد، نرم و لطیف است و راه رفتن روی آن احساس خوشی می دهد.
وزن این فرش طرح دستباف 700 شانه با تراکم 2550 بدین صورت است :
- 6 متری : ۲۱.۶ کیلوگرم
- 9 متری : ۳۱.۵ کیلوگرم
- 12 متری : ۴۳.۲ کیلوگرم
البته این وزن برای محصولات 700 آکریلیک می باشد.
طرح ارکیده جزء قالی های هفتصد شانه واقعی است و جزء محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه که از کیفیت پایین برخوردار است نمی باشد.

قیمت فرش ارکیده 700 شانه
طرح ارکیده جز طرح های کاشان است و منحصر به این شهر است. کارخانه های برتر، این طرح را به تمامی نقاط ایران نیز ارسال می کنند. گروه تجاری فرش کاشان، محصولات 700 شانه را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند و سعی کرده است تا زیباترین طرح هایی که مورد علاقه ایرانیان است به صورت اینترنتی و آنلاین به فروش برساند.
این کارخانه، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهد و خریدار برای خرید از این مجموعه، یا باید به کارخانه مراجعه کند و یا اینکه به وب سایت فرش کاشان رفته و دنیای بی نظیر طرح های کاشان را ببیند و نسبت به سفارش آن اقدام کند. تمامی محصولات این مجموعه دارای :
- کارت گارانتی و ضمانت نامه اصل
- برچسب پشت محصولات
- ارسال رایگان
- ضمانت بازگشت کالا در صورت هر گونه عیب یا نقص
می باشند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی