تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد فرش های 700 شانه سنگین

نام نویسنده: امیر مفیدی نژاد
همه چیز در مورد فرش های 700 شانه سنگین

ابعاد و وزن فرش
شانه و تراکم
الیاف فرش
ارتفاع نخ خاب فرش
بافت فرش
خرید فرش های 700 شانه

در مقالات متعددی در خصوص ویژگی انواع فرش های 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه صحبت کردیم و در هر مقاله ای در مورد تراکم، شانه، ضخامت، قیمت، زیبایی، جنس نخ خاب فرش، و مواد اولیه به کار رفته در بافت فرش مباحثی را عنوان کردیم. در این مقاله می‌خواهیم همه چیز در مورد فرش های 700 شانه سنگین را خدمت شما عزیزان شرح دهیم تا با اطلاعات بیشتری اقدام به خرید فرش های 700 شانه کنید.

 

ابعاد و وزن فرش

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در وزن فرش های ماشینی 700 شانه، ابعاد فرش است. هر چه میزان ابعاد فرش ماشینی 700 شانه کاشان بیشتر باشد طبعا فرش سنگین تر می شود. اگر به دنبال فرش برای منزل خود هستید و مدام در حال جابجایی و تغییر منزل و تغییر دکوراسیون هستید پیشنهاد می کنیم از فرش هایی با ابعاد کمتر استفاده کنید، چرا که هر چه ابعاد فرش کمتر باشد وزن فرش کمتر است و موقع جا به جایی لازم نیست سنگینی فرش را متحمل شوید. مثلا قالی 700 شانه 6 متری پیشنهاد خوبی برای این افراد است.

 

شانه و تراکم

شانه و تراکم فرش با وزن قالی های ماشینی رابطه مستقیمی دارد. افزایش شانه و تراکم که همان تعداد گره ای فرش است به طبع فشردگی و مقدار الیاف به کار رفته در فرش را نیز افزایش می دهد و این خود سبب سنگینی فرش می شود. تولید کننده گان برای کاهش وزن فرش های هفتصد شانه تراکم بالا از ارتفاع نخ خاب فرش می کاهند تا وزن فرش را متعادل نمایند.

 

الیاف فرش

استفاده از الیاف مختلفی از جمله نخ خاب اکرولیک و نخ خاب پلی استر در بافت فرش ماشینی می تواند تاثیر مستقیمی بر وزن فرش بگذارد. فرش های 700 شانه تمام آکرولیک به دلیل اینکه تار و پودشان از نخ پنبه است نسبت به فرش های ماشینی پلی استر 700 شانه که در ساختار آن از پلاستیک استفاده شده سنگین وزن تر هستند.

 

ارتفاع نخ خاب فرش

به نخی که به طور عمده در زمینه فرش استقاده شده و تمام سطح فرش را پوشانده است نخ خاب فرش می گویند. ارتفاع نخ خاب فرش با تراکم فرش رابطه معکوسی دارد. افزایش تراکم باعث کاهش ارتفاع نخ خاب فرش می شود ارتفاع نخ خاب فرش های 700 شانه ماشینی بر اساس استاندارد تعیین می شود و از 10میلی متر کمتر است.

 

بافت فرش

نوع بافت فرش های 700 شانه در سبکی و سنگینی فرش نیز قابل اهمیت است. برای مثال گلیم فرش نسبت به فرش های 700 شانه بافته شده با نخ پلی استر و اکرولیک از وزن کمتری برخوردار است. به همین جهت اکثر خانم ها برای آشپزخانه یا در راهرو و ورودی منزل و راه پله ها از گلیم استفاده می کنند تا جهت شستشو و جابجایی فرش با مشکل روبرو نشوند.

 

خرید فرش های 700 شانه

به طور کلی وزن قالی ماشینی یکی از شاخصه های اصلی در خرید فرش است. شرکت فرش کاشان با در نظر گرفتن تمامی استاندار های فرش ماشینی مثل قیمت فرش، زیبایی فرش، کیفیت فرش و حتی حجم و وزن فرش، بهترین فرش های ماشینی را تولید کرده است. این شرکت برای راحتی شما مشتریان گرامی، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را راه اندازی کرده است تا بتوانید با خرید مستقیم فرش از کارخانه و ارسال رایگان خریدهای بالای 10 میلیون تومان از خرید خوب لذت ببرید. با دیدن انواع مدل های فرش ماشینی کاشان در این مرکز علاوه بر لذت بصری می توانید شناخت بیشتری نسبت به فرش های ماشینی درجه یک پیدا کنید و انتخاب درست و دقیق تری در زمینه خرید انواع فرش های ماشینی به خصوص فرش 700 شانه داشته باشید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی