تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد فرش های بدون حاشیه

فرش ماشینی بدون حاشیه کاشان

فرش های ماشینی کاشان نوعی از فرش است که به وسیله الیاف مصنوعی و دستگاه های پیشرفته بافته می شوند. فرش کاشان از برندهای معروف در صنعت نساجی جهان است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و نیمی از صادرات کشور را به خود اختصاص داده است.
قالی های دستبافگونه ماشینی کاشان یکی از مهمترین صنایع ملی کشور پس از فرش دستباف هستند که در کل دنیا مشهور بوده و به عنوان پرفروش ترین کالا از آن ها نام برده می شود.
در فرش ماشینی از اصطلاحاتی چون: ترنج فرش، حاشیه فرش، لچک فرش و کلاله یا شمسه فرش استفاده می شود. ترنج از اجزای مهم در نقشه فرش ماشینی می باشد که در مرکز فرش قرار دارد. انواع ترنج فرش های ماشینی ترنج بیضوی ، ترنج دایروی و ترنج نواری است.
ترنج در برخی از فرش های ماشینی حذف شده و در انواع طرح های اسلیمی، شکار گاه، افشان و خشتی بافته می شود. قالی های ماشینی طرح افشان از زیباترین فرش های بدون ترنج هستند که با شانه های مختلفی چون فرش 700 شانه طرح افشان، فرش 1000 شانه طرح افشان و فرش 1200 شانه طرح افشان است.

حاشیه فرش ماشینی
حاشیه فرش مانند چهار چوب در اطراف فرش قرار دارد و با گل و بوته های فراوان پوشانده می شود. حاشیه قالی های ماشینی یکی از قسمت های مهم و اصلی فرش است.
مدل حاشیه در برخی از قالی های ماشینی با هم فرق دارد و حدود سی یا چها در صد از فرش را تشکیل داده است. معمولاً از نقش و نگارهای شاه عباسی، کتیبه و لوزی ها در حاشیه فرش های ماشینی استفاده می شود. بافت حاشیه بسیار مهم است زیرا اگر به صورت دقیق نباشد فرش حالت اصلی خود را از دست می دهد.
حاشیه انواع قالی ماشینی نیز به صورت های حاشیه کناری فرش، حاشیه میانی فرش، حاشیه مداخل قالی و حاشیه ایلی فرش است. حاشیه در فرش باعث می شود که متن فرش به خوبی جلوه کند و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. رنگ آمیزی فرش های بدون حاشیه از مهمترین موضوعات مورد بحث در آن ها است و باید به صورتی باشد که به چشم مشتری بیاید.
حاشیه جزیی دیگر از فرش ماشینی است که آن نیز همانند ترنج در برخی از فرش ها حذف می شود. انواع مختلفی از فرش های ماشینی بدون حاشیه وجود دارد که از نظر شانه و تراکم و اندازه باهم فرق دارند.

انواع فرش ماشینی بدون حاشیه
فرش ماشینی  700 شانه تراکم 2550 بدون حاشیه
فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 بدون حاشیه
فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 بدون حاشیه


انواع مدل های فرش ماشینی بدون حاشیه
فرش های ماشینی 1000 شانه
از فرش های زیبا و پرفروش کاشان است که با طرح های مختلف به صورت فرش 1000 شانه بدون حاشیه و فرش 1000 شانه بدون ترنج بافته می شود.
طرح های بدون حاشیه فرش 1000 شانه کاشان شامل: فرش بدون حاشیه هزار شانه طرح آیلار، فرش 1000 شانه بدون حاشیه ترنج گل برجسته، فرش هزار شانه بدون حاشیه طرح سیمرغ، فرش طرح کمند هزار شانه بدون حاشیه، فرش طرح کهکشان بدون حاشیه هزارشانه و طرح نارسیس است.

قالی ماشینی هزار شانه بدون حاشیه طرح آیلار
از نمونه فرش های ماشینی با کیفیت است که بدون حاشیه با تراکم 3000 بافته می شود. این قالی ماشینی دستبافگونه بدون حاشیه کاشان با نخ تمام اکریلیک و الیاف تار و پود صد در صد پنبه بافته شده و درجه کیفی بسیار بالایی دارد.
فرش ماشینی طرح ترنج گل برجسته هزار شانه با تراکم 3000 نیز نوعی دیگر از فرش های لوکس بدون ترنج ماشینی کاشان که طرفداران خاص خود را دارد. در این فرش ها علاوه بر نخ اکرولیک از نخ هایبالک نیز استفاده می شود تا گل و بوته های فرش به صورت برجسته نمایان گردند.
در طراحی قالی نقش برجسته درجه یک هزار شانه کاشان ده رنگ واقعی به کار رفته است و زیبایی فوق العاده ای در ان وجود دارد. ابعاد این محصول زیبا سایز های استاندارد فرش ماشینی است و ارتفاع نخ خاب فرش در حدود هشت میلی متر می باشد.

فرش های ارزان و با کیفیت هفتصد شانه ماشینی کاشان بالاترین میزان طرح و نقشه را در فرش های ماشینی دارند. در این قالی های درجه یک ماشینی انواع طرح های بدون حاشیه و بدون ترنج وجود داشته و علاقمندان بسیار زیادی دارند.
قالی ماشینی طرح روهام هفتصد شانه، قالی ماشینی طرح چیچک هفتصد شانه، طرح ارکیده بدون حاشیه 700 شانه و قالی طرح پارادایس هفتصد شانه از زیباترین مدل های فرش دستبافگونه هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان هستند.

طرح کهکشان از مدل های فرش 700 شانه بدون حاشیه است که در دسته فرش های هزار شانه بدون حاشیه نیز قرار دارد. این فرش ماشینی زیبا یکی از بهترین گزینه ها در انتخاب فرش ماشینی مدرن و اصیل می باشد. طرح میانی قالی بدون حاشیه کهکشان با ترکیب ترنج فانتزی و ترکیب اسلیمی هماهنگ شده و در آن از گل های ریز و ظریف استفاده شده است. این محصول هشت رنگ بوده و با الیاف ضد حساسیت اکریلیک بافته می شود.

قالی ماشینی درجه یک هفتصد شانه طرح تیراژه یکی از انواع فرش های 700 شانه تراکم 2550 بدون حاشیه کاشان است. از جمله ویژگی های این محصول می توان به بافت فرش با نخ اکریلیک درجه یک، بافت فرش با تراکم طولی بالا، دستگاه بافندگی پیشرفته و بدون پرز و ضد حساسیت بودن ان اشاره کرد. تمامی مدل های فرش ماشینی هفتصد شانه بدون حاشیه کاشان از لطافت و نرمی بالایی برخوردارند و دوام و مقاومت زیادی در برابر حرارت های غیر مستقیم دارند.

فرش ماشینی ممتاز و دستبافگونه بدون حاشیه باغ معلق از نقشه های فرش 1200 شانه لوکس کاشان است که به نوعی بدون حاشیه معرفی می شود. در حاشیه این قالی ماشینی خبری از نوار های پهن نمی باشد و اطراف فرش را گل و بوته های زیبا پوشانده اند.
این قالی ماشینی زیبا و دستبافگونه با تراکم 3600 بافته شده و شباهت زیادی به فرش های دستباف ایرانی دارد. شانه و تراکم بالا در فرش ماشینی بدون حاشیه باغ معلق باعث شده تا فرش بسیار ریز بافت و ظریف باشد.
قالی بی حاشیه طرح باغ معلق 1200 شانه با رنگ های کرم و بژ تولید و بافت می شود و بهترین انتخاب برای فرش پذیرایی است. رنگ بژ قالی دستبافگونه باغ معلق از رنگ های خاص و جدید فرش ماشینی کاشان است که در دسته بندی رنگ های روشن قالی کاشان قرار دارد.

خرید فرش ماشینی بدون حاشیه کاشان
قیمت فرش های بدون حاشیه کاشان در فاکتورهای شانه و تراکم، جنس الیاف، گل برجسته بودن فرش، ابعاد فرش و برند فرش با هم تفاوت دارند.
امروزه با پیدایش خریدهای اینترنتی دیگر نیاز به طی کردن مسافت های طولانی و پرس و جو در بازار های فیزیکی نیست. شما می توانید برای خرید هر یک از طرح های فرش های ماشینی دستبافگونه بدون حاشیه کاشان به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه کرده و با کیفیت ترین قالی ماشینی بدون حاشیه را با قیمت کارخانه تهیه نمایید. حذف واسطه ها فروش فرش و ارسال رایگان فرش از خدمات این فروشگاه فروش آنلاین فرش است. .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی