تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد چاپ تابلو فرش

خرید اینترنتی تابلو فرش چاپی

تابلو فرش ماشینی کاشان
یکی از زیر مجموعه های مربوط به فرش ماشینی کاشان، تابلو فرش ها هستند که در نوع تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش دستبافگونه تولید می شوند.
انواع تابلو فرش های ماشینی صرفا برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون خانه به کار می روند. تابلو فرش کاشان از برندهای معروف تابلو فرش ماشینی است که در سایزهای کوچک و زیبا طراحی و بافت می شود.
این محصولات با فرهنگ و اصالت فرش ایرانی به خانه های سبک کلاسیک اصالت و زیبایی خاصی می بخشد. تابلو فرش های ماشینی کاشان نوعی از قالی ماشینی هستند که توسط دستگاه های به روز و مدرن بافته می شوند و مشتریان بسیار زیادی دارند.
تابلو فرش ماشینی درجه یک کاشان به دو صورت تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش چاپی تولید می شود. البته تابلو فرش های چاپی نیز در انواع تابلو فرش ماشینی چاپی سابلیمیشن، تابلو فرش ماشینی چاپی کلاریس عرضه می شوند

چاپ تابلو فرش ماشینی از راه های سریع و ارزان برای تولید تابلو فرش است. چنانچه که به دنبال تابلو فرش با اصالت هستید می توانید تابلو فرش های بافت ماشینی کاشان را انتخاب کنید و در صورتی که به قیمت و دوام تابلو فرش اهمیت می دهید می توانید انواع تابلو فرش های چاپی را سفارش دهید.

در تابلو فرش های بافت ابتدا عکس پس از طی کردن مراحل طراحی به نقشه های مورد نظر تبدیل می شوند. تعداد رنگ در تابلو فرش های بافت محدود است و رنگ ها متناسب با عکس فرش انتخاب می شوند. ظرافت بالا در تابلو فرش های بافت مربوط به تابلو فرش 1200 شانه است که شباهت بسیار زیادی به تابلو فرش های دستباف دارد.

این تابلو ها بالاترین درجه کیفیت و ظرافت را دارند و از درجه کیفی یک برخوردار می باشند. این تابلو ها توانایی تولید با سرعت بالا را ندارند و همچنین نمی توانند به اندازه تابلو فرش چاپی نمایان گر جزییات تصویر باشند. در طراحی تابلو فرش ماشینی کاشان از هشت تا ده رنگ طبیعی استفاده می شود. 

تابلو فرش های چاپی و بافت در طرح های تابلو فرش مناظر، تابلو فرش گل و بوته، تابلو فرش حیوانات، تابلو فرش اشخاص مشهور ، تابلو فرش آیات قرانی و تابلو فرش های ترکیبی و سفارشی تولید می شوند.
نوع نخ خاب در تابلو فرش ها بسته به تعداد شانه و تراکم فرش از جنس اکریلیک و پلی استر است. تابلو فرش ها تمام اکریلیک از بهترین نوع تابلو فرش هستند.
این تابلو ها به مروز زمان تغییر رنگ و حالت ندارند و به هیچ وجه حساسیت ایجاد نمی کنند. الیاف اکریلیک تابلو فرش بافت همچون الیاف پشم تابلو فرش دستباف است و پرزدهی ندارد. کاربرد نخ اکریلیک هیت ست شده در بافت تابلو فرش علاوه بر برجسته کردن قسمتهای چهره، زیبایی تابلو فرش ماشینی را دوچندان می کند.

در تولید تابلو فرش های چاپی باید ابتدا فرش با ابعاد کوچک بافته شوند و سپس طرح فرش روی آن چاپ گردد. حال برای تولید تابلو فرش های سابلیمیشن، طرح فرش بر روی کاغذ مخصوص چاپی می شود و سپس با کمک دستگاه های مخصوص و حرارت دادن به وسیله تعداد رنگ محدود بر روی فرش چاپ می شوند.
در این تابلو فرش ها به دلیل این که طرح روی فرش چاپ می گردد سفیدی های فرش تابلو پیدا است. تابلو فرش های کلاریس برخلاف سابلیمیشن است. این تابلو فرش ها تماما سفید تولید می شوند و تصویر فرش به عمق ان تزریق می شود. تزریق رنگ به فرش باعث می شود که محصول زیبایی بیشتری داشته باشد و از عمر طولای برخوردار باشد. در این نوع تابلو فرش ها عکس به پشت و روی فرش چاپ می شود تا به نوع واقعی ان شبیه تر باشد. تزریق رنگ ها به عمق فرش به تابلو فرش چاپی کمک می کند تا واقعی تر به نظر رسد.

تابلو فرش های سفارشی و تابلو فرش ماشینی چهره از انواع تابلو فرش چاپی هستند که در دو نوع سابلیمیشن و چاپی به تولید می رسند. پایه و اصل تابلو فرش چاپی کاشان بر تزریق رنگ به بافت فرش است و فرش سفید ان ها از نخ اکرولیک و پلی استر بوده و با شانه مختلفی تولید می شود.
نوع تزریق رنگ تابلو فرش ماشینی بسیار مهم است زیرا سبب می شود تا فرش طول عمر بیشتری داشته باشد و کیفیت فرش تضمین شود. تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن بهترین گزینه برای تولید تابلو فرش چهره هستند زیرا در این روش ها طیف رنگی به کار گرفته شده به دلیل چاپ از محدودیت خاصی برخوردار نمی باشد و می توان از بی نهایت رنگ های زیبا برای طرح زدن در این محصولات استفاده نمود.

تابلو فرش های چاپی به دلیل سرعت بالای تولید و دوام و ماندگاری زیاد برای تولید تابلو فرش سفارشی به کار می رود. ابعاد تابلو فرش های ماشینی چاپی می توانند طبق خواسته مشتری باشند و ابعاد رایج تابلو فرش چاپی کاشان شامل: تابلو فرش چاپی  80*50 ،تابلو فرش چاپی 100*50 ، تابلو فرش چاپی 70 *100 و 5/1*1 ، 25/2 * 5/1 ، 3*2 است . 

قیمت تابلو فرش چاپی ماشینی
از نظر قیمت باید گفت که تابلو فرش های چاپی قیمت کمتری نسبت به تابلو فرش های بافت دارند. تابلو فرش های بافت با دو تخته پشت و رو بافته می شوند و بنابراین برای تابلو فرش های سفارشی پر هزینه هستند. الباف این فرش ها از جنس مرغوب است و برای بافت ان ها از تعداد گره های طولی و عرضی بیشتری استفاده می شود و همین دلایل می تواند باعث افزایش قیمت تابلو شود.
هنگام خرید انواع تابلو فرش های ماشینی چاپی و بافت باید به این نکاتت توجه داشت.
اطلاعات و مشخصات پشت تابلو فرش، ریز و یا درشت بودن نخ خاب فرش تابلو، بافت دقیق و بدون نقش تابلو فرش، اعتبار برند و بافنده تابلو فرش، نوع نخ خاب تابلو فرش، پرداخت تابلو فرش.
خرید آنلاین تابلو فرش جاپی کاشان
خرید تابلو فرش ماشینی چاپی می تواند به دو صورت خرید حضوری تابلو فرش چاپی و خرید غیر حضوری تابلو فرش چاپی صورت بگیرد.
امروزه به دلیل شلوغی بازار و اوضاع اقتصادیف خرید حضوری تابلو فرش های چاپی از کارخانه و یا نمایشگاه مقرون به صرفه نمی باشد. خرید غیر حضوری تابلو فرش های چاپی می تواند واسطه های فروش تابلو فرش را حذف کرده و تابلو فرش را با قیمت کارخانه عرضه دارد.

در خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی چاپی کاشان می توان انواع مدل های تابلو فرش را به صورت یکجا و همزمان مشاهده کرد و طرح دلخواه را از میان انبوهی از طرح ها انتخاب کرد. وجود تمامی طرح های تابلو فرش ماشینی به صورت یک جا در فروشگاه های فیزیکی امکان پذیر نبوده و خریدار دچار مشکل می شود.
در این روش می توان به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت مکانی به تمامی طرح های تابلو فرش چاپی با کیفیت کاشان به راحتی دسترسی پیدا کرد و انها را با ارسال رایگان و ضمانت نامه درب منزل تحویل گرفت.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی