تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برای خرید فرش ماشینی چقدر بودجه لازم است؟

خرید فرش ماشینی کاشان

خرید وسایل منزل از جمله فرش به دلیل تنوع بسیار زیاد در طرح و کیفیت امری زمان بر است . برای خرید درست و بهینه متناسب با نیازتان در نظر گرفتن هزینه قبل از خرید امری مهم و اساسی است .

در بین انواع مختلف فرش ماشینی تنوع در کیفیت و ظاهر در امر قیمت بسیار تاثیر گذار است که البته این حجم از تنوع شرایط خوبی را برای مشتریان به همراه دارد زیرا مشتری میتواند با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته بتواند خرید مناسبی داشته باشد .
یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی جنس و طرح فرش می باشد . در برخی موارد فرش های با طرحی یکسان به دلیل تفاوت در شانه و تراکم دارای اختلاف قیمت هستند .

فرش ماشینی کلاسیک در اکثر موارد با نخ مرغوب و اکرولیک بافته می شود که طی فرآیندی به کمک حرارت در برابر کشش و ساییدگی مقاوم می شود و دارای ثبات رنگ است . یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی شانه و تراکم فرش است که با توجه به سلیقه شما در انتخاب فرش ماشینی باید جهت در نظر گرفتن بودجه مناسب برای خرید فرش ماشینی به این نکته توجه نمایید .

تاثیر شانه فرش ماشینی بر قیمت فرش :
بیشترین شانه فرش ماشینی تا به حال بافته شده است فرش های با 1500 شانه و 4500 تراکم می باشد که ظریف و ریز بافت می باشند . فرش 1500 شانه به دلیل ریزبافت بودن بسیار به فرش دستباف شبیه است و از رو به فرش دستبافگونه نیز معروف است .
اگر شما به فرش های دستباف به دلیل ریز بودن نوع بافت علاقه مند هستید ولی به دلیل نداشتن بودجه کافی از خرید این فرش منصرف شده اید می توانید فرش های 1500 شانه را انتخاب نمایید .
فرش های 1200 شانه هم از جمله فرش های ریزبافت و ظریف هستند که نسبت به فرش 1500 شانه دارای قیمت کمتری است و فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه نیز به دلیل کمتر بودن میزان شانه دارای قیمت پایین تری است .

تاثیر تراکم فرش ماشینی بر قیمت فرش :
مقدار ضخامت و انسجام فرش به تراکم آن بستگی دارد . فرش 700 شانه در مقایسه با فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه دارای ضخامت بیشتری است و الیاف فرش بلند تر است و از طرفی گرد و غبار راحت تر داخل فرش نفوذ میکند . در عین حال فرش 700 شانه به دلیل داشتن تراکم و شانه پایین تر نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی دارای قیمت پایین تری است .

بافت فرش 1500 شانه و فرش 1200 شانه به دلیل تراکم بیشتر گرد و غبار کمتر به داخل الیاف آن نفوذ میکند و به دلیل ظرافت در بین انواع فرش ماشینی کلاسیک گران تر است .

دلیل تفاوت قیمت بین فرش فانتزی و فرش مدرن
تنها تفاوت قیمت در خرید فرش ماشینی کلاسیک نیست بلکه تفاوت قیمت در فرش ماشینی مدرن ، فرش فانتزی و ... نیز وجود دارد .
نخ اکرولیک در بین انواع نخ های مناسب برای بافت فرش ماشینی گران تر است ، به همین دلیل فرش های بافته شده با نخ اکرولیک نسبت به فرش هایی که با نخ های ارزان تر بافت می شود گران تر هستند .

انواع مختلف فرش فانتزی و فرش مدرن معمولا با تراکم 1000 و 1500 و شانه 320 و 500 بافت می شوند .
در بافت این نوع فرش ها از الیاف پلی‌استر، فیلامنت ،‌ پلی پروپیلن ،‌ BCF استفاده می شود .
این فرش ها دارای قیمت مناسبی هستند و به همین علت بیشتر در فضای آشپزخانه ، ‌اتاق خواب ، پادری ، اتاق کودک و ... مورد استفاده قرار گیرند .

خرید اینترنتی فرش ارزان
یک راهکار مناسب برای خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب و کاهش هزینه های خرید فرش ، خرید فرش ماشینی از فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی است .
فروشگاه های آنلاین فرش نسبت به فروشگاه های فیزیکی هزینه های کمتری دارند و فرش را مستقیم از کارخانه به شما ارائه می کنند و این امر باعث می شود شما فرش با قیمت مناسب خریداری نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی