تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین فرش کناره

کناره فرش جدید

فرش کناره چیست ؟
امروزه با توجه به نیاز افراد به سایز های متفاوت فرش ماشینی انواع مختلفی از این محصولات با نام فرش کناره، فرش بزرگ پارچه و ... تولید و عرضه می شوند.
فرش کناره از سایز های رایج و پرفروش فرش ماشینی می باشد که به عنوان فرش راهرویی و یا فرش باریک معرفی شده است. کناره ها غالبا به صورت مستطیل شکل هستند. البته بافت این نوع قالی ماشینی در شکل های غیر معمول نیز وجود دارد و اغلب طول فرش چندین برابر عرض آن است.

ابعاد جدیدترین قالی های کناره ماشینی کاشان بین 70 تا 110 سانتی متر است و طول آن ابعاد بسیار متنوعی دارد. برخی از کناره های جدید ماشینی با شکل و طرح کامل بافته می شوند و طرح های آن ها همانند فرش کناره دستباف می باشد. طرح این کناره های ماشینی از یک جا شروع شده و در یک محل مشخص به پایان می رسد ولی برخی از این کناره های به صورت قرینه مرتب تکرار می شوند و قابلیت آن را دارند که طول فرش کناره کم و یا زیاد شود.

فرش های رولی کناره در قدیم به عنوان فرش فضاهای خالی خانه به کار میرفت ولی این روزها برای مفروش کردن راه پله و راهروها به کار گرفته می شود. ابعاد و سایز های قالی های کناره ماشینی بسیار متفاوت هستند و گاها ابعاد فرش کناره سفارشی است. هر یک از انواع قالی ماشینی کناره کاشان با توجه به تعداد شانه و تراکم، جنس الیاف و ابعاد کناره قیمت گذاری می شوند.

انواع فرش جدید ماشینی کناره
فرش ماشینی کناره راه پله
فرش ماشینی کناره اشپزخانه
فرش ماشینی کناره راهروهای باریک
فرش ماشینی کناره ورودی خانه
فرش ماشینی کناره اتاق خواب
فرش ماشینی کناره جلوی سینک
فرش ماشینی کناره تشریفات


سایز های کوچک فرش کناره ماشینی بیشتر برای ورودی ساختمان و ورودی سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند و سایز های بزرگ کناره برای فرش آشپزخانه و فرش اتاق خواب کاربرد دارند.
ابعاد رایج جدیدترین فرش های کناره
قالی کناره با سایز صد در پنجاه
قالی کناره با سایز یک و نیم در یک
قالی کناره با سایز دو در یک تا چهار در یک
قالی کناره با سایز 2.25*1.5


جدیدترین فرش کناره ماشینی
کناره های گرد
از جدیدترین فرش های ماشینی کناره هستند که ابعاد ان ها بر مبنای قطر فرش به صورت قطر یک تا سه متر است. تعداد نقشه های بافته شده در فرش های جدید کناره دایره زیاد نیست و اصولا از این قالی های خاص برای فاصله دو فرش اتاق پذیرایی و اتاق خواب استفاده می گردد.

جدیدترین و با کیفیت ترین قالی های ماشینی کناره در چندین طرح با تراکم های: فرش کناره 1000 شانه، فرش کناره 1200 شانه، فرش کناره 700 شانه و فرش کناره 500 بافت می شوند. افزایش میزان تراکم طولی و عرضی در کناره های ماشینی باعث می شود که کناره نرم تر و مستحکم تر شود و در ضمن قیمت آنها نیز بیشتر شود.

فرش های جدید 1200 شانه کناره کاشان بیشتر یک فرش تجملاتی به حساب می آیند و خیلی مناسب فرش کناره راهرو و فرش کناره راه پله نمی باشند. این نوع قالی ها با تراکم 3600 و تعداد هشت رنگ طبیعی بافت می شوند و دارای عرض 70 تا 3 متر هستند.
در میان خریداران عام ترین نوع کناره فرش کناره هفتصد شانه است. این کناره ها بیشترین میزان تنوع را در طرح و رنگ دارند و می توانند در مسیر های پرتردد بیشترین کاربرد را داشته باشند. قالی کناره 700 کاشان در تعداد رنگ هشت تا دوازده رنگ طبیعی بافت می شود و تراکم طولی 2550 دارد.
قالی ماشینی کناره پانصد شانه، بهترین نوع کناره برای فرش کناره راه پله می باشد و قیمت بسیار مناسب تری نسبت به کناره های تراکم بالا دارند.

معمولا نخ خاب فرش های جدید کناره از الیاف اکریلیک و پلی استرمی باشد. در صورتی که فرش کناره از الیاف اکریلیک ضد حساسیت هیت ست باشد قیمت بالاتری از فرش کناره پلی استر خواهد داشت. قالی جدید کناره اکریلیک بدون پرز می باشد و هیچ گونه تغییر حالت و رنگ ندارد. این کناره پاخور نرمی دارند و از براقیت و زیبایی فوق العاده ای برخوردار می باشند.
رنگ طرح کناره های ماشینی بسته به طرح فرش اصلی انتخاب می گردد و صرفا برای پرکردن فضاهای غیر استاندارد و خالی خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های بافنده این گونه جدید فرش ماشینی همان دستگاه های بافنده گلیم فرش های ماشینی هستند. قالی ماشینی جدید کناره درجه یک کاشان به صورت فرش کناره با طرح گلیم گبه، گلیم فرش کناره در طرح های : فرش کناره جدید سنتی، فرش کناره جدید مدرن، فرش کناره جدید کلاسیک و فرش کناره فانتزی بافت و روانه بازار می شوند.

طرح های فرش های کناره راهروها معمولا از میان طرح های قالی ماشینی فانتزی است. حاشیه کناره راهرو با نقشه ها و گل های متنوعی پوشانده شده و با رنگبندی خوبی که دارند بسیار چرک تاب و زیبا هستند.
امروزه سلیقه افراد به فرش های فانتزی و شنل بسیار زیاد شده و همین امر سبب شده تا فرش های جدید کناره فانتزی در رنگ های مختلفی چون فرش کناره سرمه ای و فرش کناره کرم و ... تولید و عرضه شوند.

فرش کناره تشریفات نوعی دیگر از قالی های جدید کناره ماشینی کاشان است که مصرف زیادی در هتل ها، تالارها، رستوران ها، مجالس دولتی و خصوصی دارد.
قالی های جدید کناره تشریفات بیشتر با تک رنگ قرمز به صورت فرش کناره تشریفات 700 شانه و 500 شانه تولید می شوند. انواع فرش کناره تشریفات برای فرش راهروها، ورودی هتل ها، ورودی رستوران ها به صورت سفارشی بافته می شوند. این نوع قالی های ماشینی جدید طراحی خاصی ندارد و بیشتر با طراحی ساده بافته می شوند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی