تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان طرح باغ گل برجسته

فرش افشان طرح باغ گل برجسته

یکی از زیباترین فرش های گل برجسته کاشان که به سبک فرش افشان است، طرح باغ گل است که به صورت فرش فیلی و فرش کرم ارائه می شود.
امروزه خرید فرش های طر ح افشان که در مدل های گوناگون و متنوع ارائه می شود زیاد شده است چون اولا این طرح به دلیل نداشتن ترنج مرکزی برای دکوارسیون های مدرنیته نیز مناسب است و از آنجایی که بیشتر افراد دکوارسیون های مدرنیته دارند پس خرید طرح افشان بیشتر شده است. ثانیا این طرح برای منازل و دکوارسیون های کوچک مناسب است. طراحی این مدل، به گونه ای است که فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد.
فرش طرح باغ گل فیلی برجسته
فرش 1200 شانه طرح باغ گل
برخی از طرح ها وقتی زیبا هستند که با شانه و تراکم بالا بافته شوند. شانه بالا در قالی ماشینی سبب بالا رفتن ظرافت و زیبایی طرح و نگاره و تراکم طولی بالا، سبب فشردگی و منسجم بودن بین ریشه ها و در نتیجه کیفیت بالاتر می شود.
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 از آنجایی که دارای 1200 گره در یک متر از عرض قالی و تعداد 3600 گره Uشکل زده شده دور نخ پود در یک متر از طول قالی است، از زیبایی، ظرافت و انسجام بالا برخوردار است. این فرش ماشینی زیبا را می توان برای پذیرایی های سنتی، مدرن، فرش برای جهیزیه عروس دانست.
طرح این فرش ماشینی 8 رنگ؛ از گل های بسیار زیبا در سراسر قالی تشکیل شده است. فرش طرح باغ گل فیلی، دارای حاشیه کرم است و فرش طرح باغ گل کرم، دارای حاشیه فیلی است و این ترکیب رنگ ها سبب شده است تا قالی از یکنواختی خارج شود.
فرش افشان طرح باغ گل برجسته، به دلیل برجسته بودن سطح قالی، زیبایی توصیف ناپذیری به وجود آورده است. فرش های برجسته با الیاف هایبالک و آکریلیک تولید شده اند. جاهای فرو رفته با الیاف هایبالک و جاهای برجسته با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است. به محصولات برجسته، فرش های ابریشم گونه نیز می گویند.
فرش های 1200 شانه را می توان دستبافتنما و دستبافتگونه نیز نامید.
فرش رنگ فیلی طرح باغ گل برای آن دسته از کسانی خوب است که به دنبال رنگ روشنی هستند که دیرتر کثیف شود.

فرش ماشینی کاشان طرح باغ گل
گروه تجاری فرش کاشان، طرح باغ گل فیلی را با نخ مرغوب آکریلیک هیت ست شده بافته است و به هیچ عنوان در بافت این فرش لوکس زیبای کاشان، نخ پی سی اف، پلی استر و یا پلاستیک به کار نبرده است چون استفاده از این نخ ها، عمر قالی را کم می کند و پرزدهی بالایی به قالی می دهد و از براقیت و درخشانی قالی می کاهد.
شما می توانید با خرید از این گروه تجاری، به کیفیت بالا، زیبایی و قیمت مناسب دسترسی پیدا کنید. چون این گروه تجاری تمامی قیمت ها را به قیمت عمده و تولید ارائه می دهد و فروش مستقیم و بدون واسطه دارد و تمامی محصولات را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند.
چرا گروه تجاری فرش کاشان، خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری قرار داده است؟
درست است که فروش اینترنتی برای تولیدی درد سرهایی دارد که در فروش حضوری این مشکلات و دردسرها نیست. در فروش اینترنتی خریدار یک تماس تلفنی با شرکت می گیرد و طرح خود را سفارش می دهد و این فروشنده است که باید سفارش را ثبت کند، نسبت به موجودیت آن طرح استعلام بگیرد و نسبت به ارسال آن اقدام کند و یا باربری شهر خریدار تماس گرفته و پس از فرستادن فرش، با خریدار تماس گرفته که محصول سالم به دست اش رسیده یا نه.
ولی از آنجایی که برخی از افراد در برخی از شهرها زندگی می کنند که طرح مورد نظر در ان شهر یافت نمی شود و مجبور به سفارش اینترنتی فرش می شوند. فرش طرح باغ گل کاشان، جز طرح هایی است که در کاشان تولید می شود. از این رو برخی از افرادی که توان سفر به این شهر را ندارند مجبور هستند که خرید اینترنتی فرش 1200 شانه برجسته طرح باغ گل را انجام دهند و تنها با یک تماس، طرح زیبا را درب منزل تحویل بگیرند.
در خرید اینترنتی و خرید حضوری، تمامی قیمت ها به قیمت تولیدی و عمده می باشد.

دکوراسیون  فرش رنگ روشن
اصولا رنگ کرم و فیلی را برای دکوراسیون عروس انتخاب می کنند. فرش کرم طرح باغ گل و فیلی را می توان روی کف پوش های تیره پهن کرد. استفاده از فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فیلی، فضای بی روح و سرد را به محیطی آرامش بخش تبدیل می کند. این رنگ ها که در دکوراسیون های کوچک نیز مناسب هستند با انواع مبلمان و پرده ست می شوند.
این طرح زیباف جز طرح های شلوغ و پر نگاره است پس بهتر است قالی را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب کنید و اطراف آن را خالی نگه دارید تا زیبایی فضا دوچندان شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی