تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چیدمان فرش پذیرایی

مدل فرش اتاق پذیرایی

فرش یکی از اجزای اصلی در دکواسیون منزل است. جهت چیدمان فرش در پذیرایی علاوه بر داشتن سلیقه، دانستن اطلاعاتی نیز در زمینه چیدمان و دکوراسیون فرش برای پذیرایی در ابعاد مختلف لازم و ضروری است. استفاده از فرش جهت مفروش کردن خانه از قدیم الایام در اکثر خانه های ایرانی مرسوم بوده و هست. استفاده از فرش در منزل به محیط خانه حس آرامش و محبت و دوستی را هدیه می دهد واین حس خوب را می توان در خانه های بزرگ و قدیمی حس کرد.
اما امروزه با توجه به وجود مبلمان و انواع میزها و تخت خواب در منازل، چیدمان فرش باید با وسواس بیشتری صورت گیرد. یکی از سخت ترین چیدمان ها، مفروش کردن خانه های بزرگ و کف سرامیک است.
اگر منزل بزرگی دارید،برای زیبایی بخشیدن به منزلتان فضای چیدمان فرش را به دو یا چند قسمت تقسیم کنید، بدین صورت که در فضای های مختلف از فرش های مختلف اما متناسب و هم گروه استفاده کنید. این گونه فضای منزلتان دارای چیدمان زیباتری می شود.
 چیدمان فرش برای منازل کوچک و مربعی شکل کار دشواری است و بهتر است این کار را به دست طراحان دکوراسیون سپرد اما به طور کلی جهت مفروش کردن منزل کوچک و مربعی شکلی می توانید با انتخاب فرش های کوچک محیط مورد نظرتان را فرش کنید، به این صورت که پایه های مبلمان روی محیط بیرون فرش قرار گیرد و فرش به اندازه پانزده تا بیست سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
بهترین رنگ فرش برای پذیرایی
جهت انتخاب رنگ فرش برای چیدمان فرش در پذیرایی مربعی شکل، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای کوچک خانه بزرگتر از آنچه که هست نمایش داده شود. همچنین نور مناسب در زیبایی هرچه بیشتر این گونه فضاها نیز موثر است.

بهترین رنگ فرش برای پذیرایی های بزرگ استفاده از رنگ های تیره و شلوغ و پر نقش و نگار است، چون طرح های شلوغ فضای بزرگ منزل را کوچک تر نشان می دهد. البته برای منازل بزرگ بهتر است جهت انتخاب رنگ فرش به رنگ مبلمان و پرده های پذیرایی نیز دقت کنید تا از ترکیب رنگ های مختلف دکوراسیون زیبایی بوجود بیاورید.

چه نوع طرحی مناسب فرش پذیرایی است؟
فرش طرح افشان، فرشی بدون ترنج است و به علت نداشتن محراب در وسط فرش و خارج شدن فرش از طرح های سنتی و قدیمی و همچنین بخاطر بافت ریز و دست باف گونه ای که دارد مورد پسند طیف گسترده ای از خاص پسندان شده است. اگر به دنبال فرش کردن خانه های کوچک هستید فرش طرح افشان یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت این ابعاد از خانه هاست. اگر در انتخاب رنگ فرش طرح افشان برای خانه های کوچک سردرگم هستید از رنگ های روشن مثل طرح افشان کرم برای این کار استفاده کنید، چون به طور کلی رنگ کرم فضای خانه را بزرگ تر نشان می دهد. اما اگر قصد مفروش کردن خانه هایی با ابعاد بزرگ تر را دارید فرش های 1200 شانه تراکم بالا را به علت شلوغ بودن فرش به شما پیشنهاد می کنیم. با این تفاوت که جهت چیدمان فرش پذیرایی برای سالن های بزرگ از رنگ های تیره تر باید استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با در نظر گرفتن تمامی اصول چیدمان فرش و با توجه به گستردگی سلایق افراد توانسته با تولید انواع فرش های مدرن، زیبا و با کیفیت کمک شایانی در خصوص خرید فرش های صد در صد اکرولیک به شما مشتریان گرامی داشته باشد. شما می توانید با مشاهده انواع قالی های ماشینی فرش کاشان بهترین انتخاب را جهت خرید فرش برای منزلتان داشته باشید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی