تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گالری فرش پذیرایی

فرش برای پذیرایی مدرن

یکی از قسمت های خانه که همواره مورد توجه است و افراد می خواهند که زیبا باشد پذیرایی است. فرش برای پذیرایی باید زیبا و با نگاره های جذاب باشد تا دکوارسیون را زیباتر کند. زیبایی فرش پذیرایی از یک طرف و تطابق آن با دیگر وسایل از طرف دیگر از جمله معیار های انتخاب فرش برای پذیرایی می تواند باشد.
وقتی می خواهید اتاق پذیرایی را مفروش کنید بهتر است سایز فرش جدید پذیرایی را به گونه ای انتخاب کنید که پایه های جلوی مبل روی آن قرار گیرد و پایه های عقب مبل روی سنگ فرش باشد. قرار دادن فرش پذیرایی ترنج دار در مرکز پذیرایی بسیار مهم است چون گل وسط فرش های ترنج دار، باید در مرکز اتاق قرار گیرد. این قانون برای فرش های طرح افشان پذیرایی، طرح خشتی و فرش های مدرن پذیرایی حکم نمی کند.
اگر نمی خواهید فضای پذیرایی سنگ فرش باشدمی توانید قسمت های خالی فضا را با موکت بپوشانید و دقت کنید که رنگ موکت کمی تیره تر از فرش باشد و رنگ موکت با فرش پذیرایی تناسب داشته باشد.
اگر پذیرایی شما بزرگ است می توانید با پهن کردن چندین فرش کهنه نمای ماشینی که همانند قالی های دستباف قدیمی است و یا فرش گرد ماشینی، پذیرایی از بزرگی و یکنواختی خارج کنید.

گالری فرش پذیرایی
افراد دوست دارند زیباترین مدل فرش پذیرایی را انتخاب کنند. شما کمتر کسی را می شناسید که برای خرید فرش پذیرایی به فروشگاهی برود که تنها دو مدل فرش داشته باشد. همه دوست دارند دنیایی از طرح ها و رنگ ها را بیینند و سپس بهترین طرح فرش را انتخاب کنند.
گروه تجاری فرش کاشان جدیدترین فرش پذیرایی مدرن و سنتی را ارائه می دهد. هزاران فرش پذیرایی مدل جدید، فرش پذیرایی فانتزی و سنتی در وب سایت فرش کاشان به نمایش گذاشته شده است.
وقتی می گویند گالری یعنی دنیایی از مدل و طرح. گروه تجاری فرش کاشان را می توان، گالری فرش نامید چون دنیایی از طرح ها و مدل ها را در فروشگاه انلاین خود دارد.
بهترین فرش برای پذیرایی می تواند فرش های 1200 شانه تراکم 3600 و فرش های 1000 شانه تراکم 3000 باشد. البته محصولات 1500 شانه نیز ظرافت و زیبایی بسان قالی های دستباف دارند ولی قیمت بالای این محصولات فاخر سبب شده است تا خریداران به سراغ فرش های دستبافتگونه ماشینی 700 شانه، 1200 شانه و 1000 شانه روند.
اگر بخواهیم از بین این سه محصول ذکر شده بهترین آن را برای پذیرایی انتخاب کنیم باید به فرش 1200 شانه برای پذیرایی اشاره کنیم. این محصولات دستبافتنما، به دلیل شانه 1200 و تراکم 3600 دارای ظرافت و زیبایی بسیاری هستند و منسجم و توپر نیز می باشند و خاب کمی دارند. شاید بسیاری از افراد بر این باورند که خاب زیاد قالی نشان از کیفیت بالا است در صورتی که خاب زیاد سبب می شود که آن محصول به مرور زمان و بر اثر فشار برخی از اجسام مثل پایه های مبل، دوچار کوبیدگی وله شدگی شود از این رو بهتر است فرش های 1200 شانه و 1000 شانه را انتخاب کنید.
در این گالری، فرش های ابریشم گونه که برجسته هستند وجود دارد که برای پذیرایی زیبا هستند و در شانه و تراکم های مختلف عرضه می شوند. فرش های گل برجسته برای پذیرایی مناسب است که رفت و آمد در آن کمتر است چون الیاف هایبالک همانند الیاف آکریلیک مقاوم نیستند.

فرش برای پذیرایی مدرن
امروزه سبک بیشتر خانه ها به سمت مدرنیته شدن پیش رفته است و برخی از قشر جامعه بالاخص جوانان و نوعروسان، دوست دارند فرش پذیرایی فانتزی را انتخاب کنند. به این افراد فرش های ترک ماشینی که رنگ لایت و روشنی دارند پیشنهاد می شود. این فرش های ماشینی مدرن پذیرایی در شانه 700 و 1200 به صورت ساده و گل برجسته ارائه می شود.
فرش های لایت ترک و رنگ روشن، کرم چرک است پس شما نگران کثیفی آن ها نباشید چون آلودگی را در خود محو می کند. 
فرش های مدرن ترک و فرش های گل برجسته طرح افشان و طرح افشان ساده بدون ترنج می تواند زیباترین قالی برای پذیرایی های مدرن باشد. همچنین فرش های طرح افشان برای پذیرایی عروس جلوه زیبایی دارد بالاخص اگر برجسته باشد.
فرش های ماشینی گل برجسته به دلیل به کار بردن الیاف هایبالک در بافت آن ها، براق و درخشان و ابریشم گونه هستند و ظرافت و زیبایی ان ها بیشتر ملاک است تا کیفیت آن ها.

خرید فرش برای پذیرایی از بهترین جا
شاید برای تاق نشیمن زیاد زیبایی برایتان مطرح نباشد و از فروشگاه های در سطح شهر خودتان از کارخانه و یا فروشگاهی که به کیفیت بالای آن، آگاهی دارید خرید خود را انجام دهید. ولی برای پذیرایی خرید محصول، علاوه بر کیفیت، آیتم زیبایی نیز صدق می کند و افراد می خواهند محصولی برای پذیرایی بخرند که زیبایی بی نظیری داشته باشد و با دیگر وسایل منزل ست شود.
البته امروزه هال و پذیرایی به دلیل متراژ کم خانه ها یکی شده است و فرش هال و پذیرایی یکی است.
زیباترین فرش پذیرایی در گالری فروشگاه آنلاین گروه تجاری فرش کاشان به نمایش گذاشته است. این گروه خرید اینترنتی را برای افراد با ارسال رایگان فراهم کرده است و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه و بیمه نامه است و این نشانه از کیفیت بالای محصولات است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی