جدیدترین فرش کاشان

عیب های فرش 700 شانه و شناخت فرش 700 شانه اصل

فرش 700 شانه دستبافت گونه اصل

فرش های 700 شانه دسته ای از فرش های ماشینی با تراکم2550 می باشند که امروزه با توجه به مزایا و معایب منحصر به فردش به عنوان پر فروش ترین های فرش است.
در این مقاله شما را با معایب فرش 700 شانه تراکم 2550 آشنا می کنیم و در مورد اینکه چگونه فرش اصل را از فرش تقلبی تشخیص دهیم با شما همراه هستیم.

فرش های هفتصد شانه فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با بهترین الیاف و به وسیله مجهز ترین دستگاه های تولید فرش ماشینی دستباف گونه تولید و عرضه می گردد. این دسته از فرش ها از نرمی و لطافت خاصی بر خوردار هستند. اگر به دنبال فرش نرم برای منزل هستید از فرش های 700 شانه غافل نشوید. یکی از مزایای فرش های 700 شانه این است که در تولید آن از نخ صد درصد آکرولیک استفاده می کنند. نخ آکرولیک بهترین نمونه نخ در صنعت فرش بافی است.

شناخت فرش اصل 700 شانه:

فرش های 700 شانه باید با تعداد رنگ بالا مثلا ده رنگ و دوازده رنگ بافته شوند.

در بافت فرش 700 شانه اصلی باید تعداد 700 گره در طول فرش و تعداد 2550 گره در عرض فرش ایجاد گردد. استفاده گره کمتراز این مقدار در نهایت باعث می شود فرش عیب دار شود.

جهت خرید فرش های 700 شانه، فرش 1000شانه و فرش 1200 شانه اصل باید به متراژ فرش نیز توجه کنیم. مثلا فرش 6 متری 700 شانه اصل باید در ابعاد 3*2 بافته شوند.

در تولید فرش های 700 شانه اصل باید از نخ مرغوب و با کیفیت استفاده گردد. نخ های آکرولیک بهترین نوع نخ برای بافت فرش های هفتصد شانه اصل است.

امروزه در کارخانه تولید فرش از دستگاه های فوق پیشرفته جهت تولید فرش های اصل و با کیفیت استفاده می کنند که از این میان  دستگاه ها می توان به دستگاه پیشرفته وندویل بلژیک و شونهر آلمان اشاره  کرد.

با هیت ست کردن فرش تمامی پرزهای فرش از بین می رود. جهت خرید فرش اصل 700 شانه با کیفیت حتما با این واژه در صنعت فرش آشنایی داشته باشید. فرش های 700 شانه اصل هیت ست شده از زیبایی و براقیت بالایی بر خوردارند.

آخرین مرحله در تولید فرش مرحله آهار زنی است. هنگام آهار زدن، فرش تمامی مراحل بافتش را طی کرده و آماده چسب زدن است. آهار فرش به طور کلی سبب استحکام فرش می گردد و از پارگی فرش جلوگیری می کند. در تولید فرش  های ماشینی اصل و با کیفیت 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در مرحله آهار فرش باید از دستگاه ها و همچنین از مواد آهار زنی مرغوب استفاده گردد.

معایب فرش های 700شانه

فرش های 700شانه با تراکم 2550 بافته می شوند. درشت بافت هستند و به خاطر تراکم پایینی که دارند از طرح های ساده تری در بافت آن استفاده می شود.

فرش 700شانه از فرش های سنگین وزن محسوب می شود و این یکی از عیوب فرش های 700 شانه تراکم 2550 می باشد. اگر بدنبال فرش سبک هستید باید از فرش هایی با شانه های بالاتر استفاده کنید.

شانه یعنی تعداد گره های موجود در یک فرش که هر چه تعداد گره ها بیشتر باشد فرش از ظرافت و زیبایی بیشتری برخوردار است. در فرش های هفتصد شانه از طراحی های ساده تری جهت بافت فرش استفاده می کنند. درست است که فرش 700 شانه ظرافت کمتری دارد ولی دوام آن نسبت به فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه بیشتر است.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و مشاهده انواع فرش های تولید شده در این مجموعه و کسب اطلاعات بیشتر اقدام به خرید فرش های با کیفیت کنید. گروه تجاری فرش کاشان بصورت اینترنتی و با هدف کاهش هزینه ها در خدمت شما کاربران گرامی می باشد.

فرش ماشینی کاشان