تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش دستبافتگونه با تراکم بالا

خرید فرش ماشینی دستبافتگونه کاشان

وقتی می گوییم فرش دستبافتگونه با تراکم بالا، یعنی محصولی که با تعداد گره های بالا بافته شده است. در فرش ماشینی گره ها همان نخ های U مانند هستند که دور نخ پود پیچیده می شوند. حال اگر این گره ها هرچه به هم نزدیک تر باشند قالی، فشرده تر و منسجم تر است و زیبایی و ظرافت طرح قالی بیشتر می شود.

فرش دستبافتگونه تراکم بالا
از محصولاتی که می توان آن ها را بسان قالی های دستباف دانست، فرش های دستبافتگونه با تراکم بالا است. شاید سوال بسیاری از افراد این است که اصلا فرش دستبافتگونه چیست؟
محصولاتی که در یک متر از عرض آن و در یک متر از طول آن تعداد گره های بالا با بهترین الیاف نازک و بدون پرز آکریلیک زده می شود و این محصولات با تعداد رنگ های بالا و با دستگاه های وندویل بلژیک بافته می شوند.
فرش های دستبافتگونه کاشان نسبت به فرش های دستبافتگونه مشهد، تبریز، اصفهان، فرش های دستبافتگونه قم از کیفیت بالاتر و زیبایی بیشتری برخوردارند. به چند دلیل:
- از آنجایی که طرح های فرش های ماشینی دستبافتگونه از قالی های دستباف است و همه می دانند که اولین و زیباترین قالی های دستباف توسط طراحان کاشانی و بافندگان کاشانی بافته شد. پس طرح های جدید فرش های ماشینی دستبافت گونه نیز می تواند بسان قالی های دستباف کاشان زیبا باشد. بیشتری آمار صادرات فرش های ماشینی مربوط به کاشان است و این هم به خاطر طرح های زیبای قالی های کاشان است که در دنیا بی نظیر است. فرش دستبافتگونه طرح افشان، طرح ترنج دار، طرح شکارگاه، اسلیمی، باغ ارم و ... همگی از طرح های قالی های کاشان است که روزگاری به صورت دستباف بافته می شد و امروزه روی فرش های ماشینی کاشان پیاده می شود.
- بهترین الیاف مصنوعی که بسان پشم طبیعی کیفیت دارد، در کارخانجات ریسندگی کاشان تولید می شود. درست است که پشم طبیعی کیفیت بالایی دارد و مزایای بسیاری دارد ولی در بافت قالی دستباف است و در بافت فرش ماشینی کاشان باید الیاف مصنوعی به کار رود. بهترین الیاف مصنوعی می توان الیاف آکریلیک هیت ست شده باشد. این الیاف، بدون پرز و ضد حساسیت هستند و مقاومت بالایی دارند و استحکام بسیاری دارند.
- تولید کنندگان کاشانی، محصولات دستبافتگونه را با تراکم بالا می بافند. توپری و فشردگی فرش ماشینی مربوط به تراکم طولی است و تراکم طولی بهتر است زیاد باشد تا آن محصول، فشرده و توپر باشد. فرش با تراکم 3600، فرش با تراکم 3000 می تواند جز بهترین فرش های طرح دستباف باشد که در شانه 1200 و 1000 بافته در کارخانجات کاشان بافته می شوند.
- آهار فرش های کاشان به اصولی تر است و توسط تیم تخصصی در مرحله تکمیل فرش انجام می شود. آهار فرش که همان چسب زنی پشت فرش است، اگر کم باشد سبب باز شدن گره های U شکل به مرور زمان می شود و اگر زیاد باشد به سطح قالی نفوذ کرده و زیبایی طرح و نگاره را کم می کند.
اگر خریدار فرش دستبافتگونه هستید پیشنهاد ما به شما فرش های دستبافتگونه کاشان است که به انواع زیر تولید می شود.

انواع فرش های ماشینی دستبافتگونه

فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 کاشان:
یکی از ریز ترین و زیباترین و ظریف ترین بافته های ماشینی است که هم ردیف قالی دستباف است و زیبایی و ظرافتی بیشتر از قالی دستباف دارد. در تولید این فرش ماشینی لوکس زیبا، تعداد 14 رنگ به کار رفته است و الیاف بسیار نازک آکریلیک که نازکی آن ها بسان ابریشم است در بافت نخ خاب آن ها به کار رفته است. این محصول دستبافتگونه را می توان جز فرش های نازک دانست. بهتر است این محصولات زیبا را در مکان های پذیرایی پهن کرد.

فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 کاشان:
قیمت فرش های 1500 شانه بالاست و ظرافت بسیار دارد و نازک است. ولی فرش های دستبافتگونه 1200 شانه ضخامتی در حدود 6 میلیمتر دارد و زیبایی بسان قالی دستباف. این فرش های زیبای کاشان که در تراکم بالای 3600 و با تعداد 8 یا 10 رنگ و یا 12 رنگ بافته می شوند، بسیار مورد استقبال نو عروسان قرار گرفته است. طرح های زیبای سنتی کاشان بیشتر به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود چون هم کیفیتی بالا دارد و هم ضخامتی استاندارد و زیبایی طرح و نگاره بسیار.

فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 کاشان:
فرش 1000 شانه کاشان بسان قالی هزارودویست شانه می ماند و طرح های این محصولات هم همانند 1200 شانه است.

خرید فرش دستبافتگونه کاشان
تولید محصولات دستبافتگونه نیاز به تبحر و مهارت بالایی نیاز دارد. این فرش های لوکس ماشینی باید با بهترین الیاف بدون پرز بافته شوند چون اگر در بافت این محصولات، الیاف ضمخت و کلفت به کار رفته باشد زیبایی و درخشانی ندارند و مورد پسند قرار نمی گیرد. چون کسی که به سراغ خرید قالی دستبافتگونه می رود مسلما به دنبال طرح زیبا است.
پس سعی کنید از برندهای معروف و از کارخانه های معتبر خرید فرش ماشینی زیبا را انجام دهید تا بتوانید هم به کیفیت بالا برسید و هم زیبایی طرح و نگاره.
تمامی محصولات دستبافتگونه این شرکت تولیدی، با ضمانت نامه و گارانتی و ارسال رایگان به فروش می رسد.
دنیای بی کران از طرح های زیبای جدید دستبافتگونه را می توانید در وب سایت فرش کاشان ببینید و از طریق شماره تلفن های 031-55443195 ، 031-55443197، 09133602885 و 09120557250 تماس بگیرید و سفارش خود ر ا اعلام کنید یا اینکه در وب سایت، سفارش خود را بزنید. سفارش شما به صورت ایمیل برای مدیران این وب سایت ارسال خواهد شد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی