تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کدام شهر بهتر است؟

فرش ماشینی شهر کاشان

شما می توانید زیباترین فرش های ماشینی کاشان را با عالی ترین کیفیت از گروه تجاری فرش کاشان خریداری کنید.

امروزه با گسترش صنعت فرش ماشینی در ایران و جایگزین شدن فرش ماشینی به جای فرش دستباف، فروش قالی های ماشینی در چندین سال اخیر با رشد چشمگیری مواجه شده است، به طوری که روز به روز در حوزه طراحی نقشه ها و مدل های فرش های ماشینی شاهد تنوع رنگ و نقشه هستیم و به دلیل افزایش مشتریان در خصوص خرید فرش های ماشینی و روبرو شدن با طیف وسیعی از علایق و سلایق، شرکت های تولید کننده فرش بر آن شدند تا با به کار گیری طراحان ماهر در زمینه طراحی فرش های ماشینی به تولید نقشه های جدید برای بافت قالی های ماشینی بپردازند. همچنین به دلیل فروش بالایی که صنعت فرش در ایران دارد تقریبا می توان گفت در تمامی شهرها کارخانجات تولید کننده فرش ماشینی دایر گردیده است. اما همیشه این سوال برای عموم مطرح می شود که:

فرش ماشینی کدام شهر بهتر است؟

اصولا در خرید فرش به کار بردن این جمله کار درستی نیست. در بافت فرش های ماشینی عوامل فیزیکی موثر بوده نه عامل محیطی و بافت فرش های ماشینی منحصر به شهر یا مکان خاصی نیست. اما اینکه می گوییم از کدام شهر فرش بخریم به عوامل دیگری بستگی دارد.

همان طور که می دانیم در بافت فرش اولین مسئله ای که حائز اهمیت است نوع الیاف فرش است.

شهر کاشان با تولید فرش های با کیفیت از نظر نخ و الیاف اولین رتبه را در بین شهر های دیگر دارد.

چرا از کاشان نام بردیم؟

دلیل نام بردن از کاشان به عنوان اولین شهر در رتبه بندی این است که صنعت نساجی و ریسندگی جز اولین مشاغل ایجاد شده در شهر کاشان است. تولید کننده های فرش ماشینی در کاشان با نظارت کامل به دستگاه های تولید نخ در شرکت های نساجی واقع در کاشان و آشنایی با نحوه کار کردن و نوع دستگاه های تولید نخ در شرکت های نساجی توانسته اند در تعامل با یکدیگر نام کاشان را به عنوان مهد فرش برای خود ثبت و ماندگار کنند، به طوری که بسیاری از تولید کننده های فرش ماشینی در شهر های دیگر برای تهیه نخ به مرکز نساجی ایران یعنی کاشان مراجعه می کنند. پس از اینجا می توان فهمید که کاشان در زمینه فرش و صنعت نساجی و حتی صنعت رفوگری فرش و رنگرزی فرش حرف اول را در بین دیگر شهرها می زند.
شهر کاشان با قدمت چندین ساله اش بعنوان پایتخت فرش جهان شناخته شده و بالغ بر دو هزار شرکت در زمینه تولید فرش های ماشینی در این شهر فعالیت دارند.


هر جا سخن از فرش است نام شهر کاشان می درخشد.

 کاشان اولین تولید کننده فرش های ماشینی است.
از آنجایی که اولین کارخانه های تولید کننده فرش های ماشینی در کاشان احداث گردیده است می توان به جرات گفت که شرکتهای واقع در کاشان با آشنایی کامل به تمامی دستگاههای قدیمی و پیشرفته کنونی و همچنین واقف بودن و شناخت نوع الیاف بکار رفته در فرش روند تولید فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوب را از آن خود کرده اند.
شهر کاشان با تولید فرش های با کیفیت و با استفاده از الیاف مرغوب و نخ صد در صد آکرولیک و هیت ست شده نام خود را در بین چند شهر معروف تولید فرش در ایران از جمله شهر های تبریز، یزد، کرمان، قم و اصفهان به عنوان اولین شهر ثبت کرده است.
البته مشهد هم از لحاظ کیفیت، فرش های ماشینی خوبی را وارد بازار کرده ولی تولید فرش های صد در صد اکرولیک را منحصرا کارخانه های بزرگ و معتبر در شهر کاشان انجام می دهند.
در حال حاضر برای رفاه حال مشتریان در اکثر شرکت های فرش ماشینی شاهد وجود فروشگاه های اینترنتی در کارخانجات جهت فروش و معرفی فرش به مردم هستیم.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از فروشگاه های آنلاین در این زمینه است که علاوه بر نظارت مستقیم بر روند تولید و بافت فرش در کارخانه، یاری رسان شما در انتخاب فرش ماشینی با کیفیت است. هدف این مجموعه تجاری عرضه محصولات با کیفیت،  کاهش هزینه ها، حذف واسطه ها و داشتن حس و حال خوب بعد از خرید فرش است و آماده همکاری با تمامی کاربران گرامی می باشد. این مجموعه تجاری جهت رفاه حال مشتریان با ارسال رایگان فرش به تمامی نقاط در خدمت همگان قرار گرفته است.

 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی