تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انتخاب فرش گرد برای پذیرایی

فرش گرد برای پذیرایی

فرش ماشینی گرد و کاربرد های آن
فرش از زیباترین هنرها ست که جایگاه والایی در اقوام مختلف دارد. فرش ها همواره تجلی گر فرهنگ و هنر انواع جوامع می باشند. فرش ماشینی از تلفیق هنر فرش دستباف و صنعت به وجود آمده و از محبوبیت بالایی برخوردار است.
فرش ماشینی کاشان با طرح و نقوش بسیار زیبا در انواع رنگ و اشکال تولید و عرضه می شود. اشکال مختلف فرش ماشینی شامل: فرش ماشینی مستطیل، فرش ماشینی مربع و فرش ماشینی گرد است.
انواع قالی ماشینی گرد را می توان در هر سبک و دکوراسیون از مدرن گرفته تا سنتی به کار برد و باعث نمایان شدن بهتر هر دکوری شد. قطر فرش های گرد از ۱۰۰ و ۱۵۰ سانتی متر شروع شده و در برخی موارد تا قطر ۲ متر هم می رسد و از آن ها می توان در انواع اتاق های کوچک و بزرگ استفاوه نمود.

امروزه بیشتر خانواده ها کل منزلشان را با فرش نمی پوشانند و ترجیح می دهند از یک فرش مثل فرش گرد استفاده کنند. قالی های ماشینی گرد برای تمامی نقاط خانه مانند اتاق خواب و پذیرایی کاربرد دارند و انتخاب فرش پذیرایی از مهمتری ارکان های چیدمان خانه خواهد بود.
اصولا فرش های گرد از هر نقشه و مدلی که باشند می توانند فضای پذیرایی را صمیمی و گرمتر نشان دهند. فرش گرد ماشینی تاثیر خاص و دگرگونی ای برفضای اتاق پذیرایی می گذارد و یک مدل مدخاصی به همرا دارد و چیدمان پذیرایی را برجسته تر نشان می دهد. کارکرد بصری فرش گرد دایره ای شکل به سبب رنگ و نقشه ای که دارد نوعی اشرافیت گیری به اتاق پذیرایی می دهد و به همین خاطر از دسته فرش های لوکس ماشینی است.

از این نوع قالی ماشینی می توان در جلوی کنسول یا میزهای کنار دیوار نیز بهره برد و یک دکوراسیون جالب در اتاق به وجود آورد. یکی از موارد استفاده از فرش‌های ماشینی زیبای گرد، در زیر میز ناهارخوری یا غذاخوری است.

برای انتخاب بهترین قالی گرد باید به نوع دکوراسیون و سایز اتاق توجه کرد.
فرش های گرد متناسب با اتاق پذیرایی با دکوراسیون سنتی باید دارای طرح های سنتی مانند طرح بته چقه، طرح گبه، شاه عباسی و امثال آن باشند تا زیبایی و سنتی بورن اتاق را نمایان تر کنند.
چنانچه اتاق پذیرایی از مدل های مدرن و کلاسیک باشد باید از فرش های ماشینی گرد با رنگ خنثی و طرح خلوت استفاده نمود.
فرش های گرد ماشینی کوچک بیشتر جنبه تزیینی در دکوراسیون خانه را دارند ولی این روزها تولید قالی ماشینی گرد برزگ باعث شده از این مدل قالی برای هر قسمت پذیرایی و خانه استفاده نمود.
برای بزرگتر نشان دادن اتاق های پذیرایی می توان از قالی های ماشینی گرد با رنگ زمینه روشن استفاده کرد.
از فرش های گرد رنگ تیره برای لوکس کردن فضای پذیرایی استفاده نمود زیرا فرش دایره‌ای شکل تمرکز طرح را به مرکز اتاق می‌آورد، اما خالی بودن اطراف فرش باعث می‌شود طرح قالی زیباتر و بهتر به چشم آید.

فرش گرد برای پذیرایی مربع
 در صورتی که پذیرایی مربع باشد استفاده از قالی ماشینی گرد با هر طرح و نقشه ای، بهترین انتخاب خواهد بود. بهترین مکان برای پهن کردن فرش گرد در پذیرایی مربع، مرکز اتاق است زیرا قالی در این مکان بهترین جلوه را دارد و دیزاین ان دو چندان می شود. پذیرایی های مربع غیر استاندارد هستند و فرش گرد می تواند بهترین کفپوش برای این نوع پذیرایی ها باشد. سایز و اندازه فرش ماشینی گرد برای پذیرایی مربع نباید آن قدر بزرگ باشد تا در فضا نما نداشته باشد و در ضمن باید با مبلمان و دکوراسیون در ارتباط باشد. فرش گرد در این مکان ها باید در امتداد پایینی مبل باشد و  اندازه  به گونه ای باشد که فرش به طور کامل زیر پایه های مبل نرود.

فرش گرد برای پذیرایی بزرگ
از قالی های ماشینی گرد می توان به عنوان یک جداکننده خاص استفاده کرد به طور مثال از این نوع قالی ها می توان برای تفکیک فضای پذیرایی بزرگ استفاده کرد. چیدمان متقارن در این نوع فضاها حس تعادل خوبی به دکوراسیون می بخشد.
از فرش های دایره ای می توان برای پر کردن فضاهای خالی اتاق پذیرایی برزگ بدون استفاده از جداکننده های معمولی و یا دیواره های عمودی نیز استفاده کرد. با انتخاب یک قالی گرد در اتاق پذیرایی بزرگ می توانید کل فضای اتاق را مفروش کرده و از چیدمان تکراری جلوگیری کنید.
برخی از پذیرایی های بزرگ به شکل منحنی ساخته می شوند و قالی های گرد از بهترین گزینه ها برای کفپوش کردن این مکان ها می باشند زیرا این فرش ها با شکل منحنی که دارند اتاق را خاص تر نشان می دهند.

انواع فرش ماشینی گرد
قالی ماشینی گرد 700 شانه
قالی ماشینی شبه دستباف گرد 1000 شانه
قالی ماشینی دستبافگونه گرد 1200 شانه
قالی ماشینی گرد 1200 شانه گل برجسته
قالی ماشینی لوکس گرد 1500 شانه
قالی دایره 1200 شانه گل برجسته ترک


قالی های ماشینی دایره ای در واقع فرش مستطیلی و یا مربعی هستند که قالب آن ها تغییر کرده است. هر چه مقدار تراکم در این فرش ها بیشتر شود گره های فرش تو پرتر می شود و در نتیجه قالی ضخامت و نرمی بیشتری خواهد داشت. افزایش گره ها سبب می شود رنگ و نقشه های فرش گرد بیشتر دیده شود و در نتیجه طرح فرش توپرتر و مسنجم تر باشد.
فرش های گرد 700 شانه استحکام و ضخامت بیشتری دارند ولی در عوض فرش های 1200 شانه و 1500 شانه گرد نرم تر هستند.

خرید اینترنتی قالی ماشینی گرد برای پذیرایی
قیمت انواع مدل ها و رنگ های قالی ماشینی درجه یک گرد کاشان بستگی به تعداد شانه و تراکم و قطر فرش دارد.
انواع قالی های ماشینی لوکس و دسستبافگونه گرد در شرکت فرش کاشان تولید می شوند و در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به صورت اینترنتی به فروش می رسند.
این گروه تجاری انواع فرش های زیبا و جدید گرد ماشینی که در کیفیت بالا و رنگ های متنوع تولید شده اند با قیمت تولید کننده عرضه داشته و در سراسر کشور عرضه می کند.
فروشگاه آنلاین فرش کاشان یکی از بزرگترین عرضه کننده های انواع فرش ماشینی دایره ای درجه یک در سراسر کشور می باشد که انواع قالی های دایره ای در طرح های متنوع به سراسر ایران ارائه می کند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی