تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مناسب برای پذیرایی کوچک

فرش برای پذیرایی کوچک

خرید فرش جهت مفروش کردن از دیر باز در بین ایرانیان رواج داشته و هست و هم اکنون هم افراد برای سالن های پذیرایی کوچک و بزرگ منازل از فرش استفاده می کنند.

امروزه با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و تمایل افراد به خرید خانه های کوچک جهت سکونت طراحان فرش به فکر طراحی فرش های مناسب برای پذیرایی های کوچک افتادند.
در این صفحه می خواهیم شما را جهت خریدن فرش مناسب برای پذیرایی کوچک یاری کنیم.


انواع فرش های مناسب جهت پذیرای هایی کوچک:

خرید فرش از دیرباز رواج داشته و از قدیم الایام خرید فرش های سنتی مورد استقبال افراد قرار گرفته است. پس یکی از مناسب ترین فرش ها جهت پذیرایی های کوچک استفاده از قالیچه های سنتی است که علاوه بر حفظ فرهنگ ایرانی باعث جذابیت منزل نیز می شود.

از انواع فرش های ماشینی مناسب جهت پذیرایی های کوچک باید به فرش های گرد و بیضی شکل نیز اشاره کنیم. این دسته از فرش ها با بیرون آوردن خانه از حالت سنتی و بخشیدن فضای مدرن به منزل باعث زیبایی و شکیل شدن دکوراسیون منزلتان می شود و علاوه بر گرفتن فضای کم از منزل باعث مدرنتیه شدن فضا نیز می گردد. نکته مهم در انتخاب فرش های کوچک برای پذیرایی های کوچک استفاده از کف پوش های ساده و زیبا و سرامیک های رنگ روشن است. جهت مفروش کردن فضا با فرش های گرد باید فرش را در مرکز اتاق یا فضای دلخواه قرار دهید و اگر از مبل جهت چیدمان محل استفاده می کنید باید در نظر داشته باشید که پایه های مبل به هیچ عنوان روی فرش قرار نگیرد.

رنگ و طرح مناسب برای پذیرایی کوچک:

مسئله دیگری که باید جهت فرش کردن پذیرایی های کوچک به آن توجه کنید استفاده از رنگ های مناسب برای پذیرایی های کوچک است. رنگ های تیره فضا را کوچک تر از آنچه که هست نشان می دهد ولی استفاده از رنگ های روشن باعث می شود فضا بزرگ تر و وسیعتر نمایان شود.
همچنین استفاده ار فرش های پر نقش و نگار برای پذیرایی های های کوچک کار درستی نیست و باید از طرح های ساده جهت فرش کردن پذیرایی های های کوچک استفاده کنید .در انتخاب رنگ فرش برای پذیرایی هم باید خیلی محتاطانه عمل کنید و رنگ فرش را مطابق با رنگ مبلمان یا پرده در نظر بگیرید استفاده از رنگ های متضاد در کنار هم یا رنگ هایی که از نظر ترکیب رنگ با هم همخوانی دارند می تواند تاثیر بسزایی در چیدمان پذیرایی داشته باشد. هیچ گاه جهت چیدمان پذیرایی از موکت یا گلیم استفاده نکنید. به جای استفاده از موکت یا گلیم می توانید از انواع فرش های ماشینی که در ابعاد کوچک و به اندازه دلخواه تان بافته می شود استفاده کنید.


شما می توانید با بازدید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و مشاهده انواع فرش های ماشینی و انتخاب ابعاد مناسب از کارخانه فرش کاشان کالای مورد نیاز خود را بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه و با ارسال رایگان درب منزل سفارش خود را تحویل بگیرید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در اختیار کاربران قرار گرفته تا با عرضه محصولات متنوع و با کیفیت کارخانه فرش کاشان به شما در انتخاب فرش مناسب یاری رساند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی