تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش ماشینی در سال 1399 کدام است؟

بهترین فرش سال 99

روز به روز بر کیفیت فرش های ماشینی و بر زیبایی آن ها افزوده می شود. از این رو قدرت انتخاب خریداران بیشتر می شود و افراد می توانند بر اساس معیارهای شانه، تراکم، جنس، قیمت، طرح و نقشه اقدام به انتخاب فرش ماشینی کنند. از طرفی دیگر انتخاب بهترین ماشینی کمی مشکل تر می شود و افراد در انتخاب دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که کدام را برای خرید انتخاب کنند. اگر به دنبال خرید بهترین قالی سال از نظر طرح و رنگ و جنس هستید با ما همراه باشید.

بهترین فرش ماشینی در سال 1399
وقتی صحبت از بهترین می شود یعنی از تمامی جوانب آن فرش ماشینی بهترین باشد هم از نظر کیفیت وهم از نظر زیبایی طرح و نگاره و رنگ.
آگاهی مردم از کیفیت و خرید بهترین فرش، بالا رفته است و به دلیل اینکه قیمت فرش های ماشینی بیشتر شده است افراد سعی می کنند تا بهترین فرش را خریداری کنند تا حدقل چندین سال از تعویض فرش در امان باشند.
بهترین فرش ماشینی از نظر جنس
اگر بخواهیم بهترین جنس فرش را نام ببریم باید به فرش های ماشینی تمام آکریلیک هیت ست شده اشاره کنیم.
مقاله مربوطه: بهترین نخ برای بافت فرش ماشینی
پس فرش های آکریلیکی بهترین هستند که هیت ست ( عبور الیاف قبل از بافت از مرحله حرارت و گرما ) شوند و بدین صورت این فرش های ماشینی کمترین میزان پرزدهی را دارند و نرمی و لطافت بالایی دارند و دارای ثبات رنگ هستند و پاخوری مناسبی دارند.
بهترین فرش ماشینی از نظر تراکم و شانه
شاید برخی از افراد فرش های با تراکم بالا را برای فضاهای پررفت و آمد، مناسب نمیدانند در صورتی که محصولات با شانه و تراکم بالا از قبیل فرش های 1200 شانه تراکم 3600، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 و فرش های 700 شانه تراکم 2550 را می توان جز محصولاتی دانست که حتی می توان در جاهای پررفت و آمد نیز پهن کرد تا هم از زیبایی آن ها بهره برد و هم از کیفیت و زیبایی. فرش های دستبافتگونه با تراکم بالا با الیاف نازک و مستحکم بافته می شوند و هر کدام از این محصولات با یک نمره نخی بافته  می شود.
مقاله مربوطه: نمره نخ فرش ماشینی
تنها فرش های 1500 شانه هستند که برای جاهای کم رفت و آمد مناسب هستند چون این محصولات جز فرش های خیلی نازک هستند.
اگر به خصوصیات محصولات 1200 شانه، 1000 شانه و 700 شانه بنگرید متوجه می شوید که این محصولات، جز بهترین فرش های سال 99 هستند:
- به دلیل تعداد بالای گره در یک متر از طول و عرض، دارای فشردگی و انسجام بین ریشه ها و گره ها هستند و توپر و مستحکم هستند حتی ریز ترین آلودگی ها نیز نمی تواند بین آن ها نفوذ کند.
- به دلیل تعداد بالای رنگ به کار برده شده در بافت آن ها، قدرت ست شدن با انواع دکوارسیون ها را دارند.
- چون بهترین فرش های دستبافتگونه با تراکم بالا، با الیاف ریز آکریلیک بافته می شوند ( به دلیل تعداد گره های بالا نمی توان در بافت آن از الیاف ضمخت و بی کیفیت پلی استر و یا پلی پروپیلن استفاده کرد ) پس می توان تمامی فرش های 700 شانه و 1200 شانه و 1000 شانه را جز بهترین فرش های ماشینی سال دانست.
- دستگاه های HCI  وندویل بلژیک که چند سالی است به بازار آمده است . دقت این دستگاه ها بالاست و از طرفی از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه ای که بهترین الیاف با استحکام بسیار باید به آن داده شود. پس می توان گفت محصولاتی که با این دستگاه ها بافته می شوند را می توان جز بهترین محصولات دانست.
بهترین فرش سال از نظر طرح و رنگ
رنگ و طرح در گذشته محدود بود ولی امروزه می توان متنوع ترین طرح ها و رنگ ها را در فروشگاه های فرش جستجو کنید.
اگر بخواهیم جدیدترین رنگ های فرش سال را نام ببریم می توانیم به فرش فیلی، ترمه ای، نقره ای، کرم چرک اشاره کنیم.
مقاله مربوطه: فرش کرم چرک
با تولید این رنگ ها، خرید رنگ های کرم روشن نیز کمتر شده است چون این رنگ های خنثی علاوه بر روشن بودن، آلودگی را کمتر نشان می دهد و برای دکوراسیون های مدرنیته نیز مناسب است. این رنگ فرش جدید سال در شانه و تراکم های مختلف در گروه تجاری فرش کاشان موجود است.
بهترین طرح فرش سال
طرح های زیبا روز به روز تولید می شوند و طرح های قدیمی جز فرش های استوک و ته انباری قرار می گیرند. فرش طرح باغ گل، جز طرح های سال 99 است که جز پرفروش ترین فرش های سال 99 محسوب شده است. این فرش زیبای سال 99، در رنگ های فیلی، سرمه ای و کرم عرضه می شود.
بسیاری از افراد هستند که کاری به رنگ سال ندارند و زیباترین طرح ها را در رنگ سرمه ای می خواهند. این طرح زیبا به صورت فرش سرمه ای نیز ارائه می شود.
قشنگ ترین فرش ماشینی سال
بیشتر ایرانیان فرشی می خواهند که علاوه بر کف پوش، زیبایی را نیز برای فضای خانه به وجود آورد. فرش های گل برجسته می تواند زیبایی بی نظیری در فضا و دکوراسیون به وجود آورد. فرش های گل برجسته که با نخ هایبالک و نخ آکریلیک تولید می شوند زیبایی بیشتر از قالی های دستباف دارند و نقوش برجسته در این فرش های ماشینی زیبای سال، بی نظیر است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی