تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای خرید فرش برای خانه های نقلی

خرید فرش برای خانه های کوچک

امروزه بیشتر منازل خانه ها کوچک شده است و فضاها تنگ تر و کم نورتر شده است. انتخاب فرش برای خانه های کوچک و نقلی کمی حساس تر است. از این رو به خریداران توصیه می شود که در انتخاب طرح و رنگ و نوع شانه و تراکم دقت کنند تا بتوانند بهترین فرش برای پذیرایی خانه های کوچک، اتاق نشمین، هال و اتاق خواب ها را انتخاب کنند.

خرید فرش برای خانه های 100 متری
برای انتخاب فرش برای خانه های نقلی به نکات زیر دقت کنید:
-  مسلما در خانه های کوچک و نقلی، هال و پذیرایی یکی است. پس شما پذیرایی جداگانه ندارید. پس فرشی انتخاب کنید که علاوه بر داشتن کیفیت، از زیبایی طرح و نگاره نیز برخوردار باشد. در خانه های  کوچک فرش ها بیشتر در معرض رفت و آمد و پاخوردگی هستند.
- فرش های آکریلیک را برای خانه های کوچک انتخاب کنید. الیاف آکریلیک وقتی در بافت نخ خاب به کار می رود، فرش را باکیفیت تر می کند و این محصولات در برابر پاخور شدن و شست و شو مقاومت بالایی دارند.
- فرش برای خانه های کوچک بهتر است در رنگ های روشن انتخاب شود ولی از طرفی دیگر برخی از رنگ های روشن از قبیل کرم های روشن برای مکان های پررفت و آمد مناسب نیست. پس بهتر است از فرش های رنگ فیلی، کرم چرک، نقره ای، ترمه ای، گردویی، بادامی، یاسی، پوست پیازی انتخاب شود تا علاوه بر اینکه فضا را بازتر نشان می دهد آلودگی را نیز کمتر نشان می دهد.
- اگر فضای منزل شما کلاسیک نیست و مدرنیته است بهتر است از فرش های ترک مدرن برای خانه های کوچک تان انتخاب کنید که این محصولات مدرن جز فرش های رنگ روشنی هستند که به دلیل چرک تاب بودن آلودگی را در خود محو می کنند. فرش های ترک مناسب پذیرایی های مدرنیته و کوچک است و در تمامی ابعاد تولید می شود.
- فرش های کلاسیک و سنتی طرح افشان، طرح اسلیمی و طرح های بدون ترنج برای خانه های کوچک و فضاهای کوچک مناسب است و آن فضا را به دلیل پراکنده بودن گل های در سراسر فرش، بزرگتر نشان می دهد.
- خانه های کوچک را بهتر است تمامی فضایش را با فرش نپوشانید و قسمتی از فضاها را خالی بگذارید. پوشاندن خانه های کوچک با موکت و فرش، فضا را تنگ تر و کوچک تر نشان می دهد.
- اگر پذیرایی منزلتان خیلی کوچک است می توانید فرش گرد برای پذیرایی استفاده کنید. فرش های بیضی و گرد در داخل پذیرایی باید به گونه ای پهن شوند که پایه های مبل روی آن اصلا قرار نگیرند برخلاف فرش های مستطیلی شکل که بهتر است پایه های جلوی مبل روی قالی قرار بگیرد.
- اتاق خواب خانه های کوچک، مسلما کوچک و یا بدون پنجره و نور است. فرش برای اتاق خواب های کوچک و بدون نور، فانتزی و مدرن انتخاب شود و یا اگر طرح سنتی می خواهید بهتر است از فرش های گرد کوچک استفاده کنید که این محصولات را در پایین تخت پهن کنید.
- فرش های 1200 شانه تراکم 3600 جز فرش هایی هستند که زیبایی، ظرافت و انسجام دارند و برای پذیرایی های لوکس و مجلل مناسب هستند. برخی از افراد این فرش های لوکس زیبا را برای جاهای پررفت و آمد مناسب نمی دانند و به نظرشان، این محصولات، جز فرش های نازک هستند که خاب کمی دارند و ممکن است بر اثر شست و شو ماهیت خود را از دست بدهند. در صورتی که جز باکیفیت ترین فرش های نازک هستند که فشرده و منسجم هستند و می توان از آن ها در پذیرایی های کوچک و منازل کوچک استفاده کرد. طرح های زیبای فرش های 1200 شانه به دلیل بالا بودن تعداد گره بسیار ظریف است.
- فرش هال پذیرایی ( یعنی در خانه هایی که هال و پذیرایی یکی است ) بهتر است فرش های 700 شانه تراکم 2550 باشد. چون قسمت هال خانه ممکن است صاحبخانه بخواهد روی زمین استراحت کند. فرش های 700 شانه دارای خابی در حدود 10 میلیمتر هستند که ضخامت این محصولات، استاندارد و ایده آل است و هم می توان از این فرش های باکیفیت در پذیرایی استفاده کرد و هم در هال و اتاق نشیمن.
- فرش برای خانه های کوچک بهتر است طرح های خلوت تر انتخاب شود. فرش 1200 شانه طرح هالیدی، فرش 700 شانه طرح افشان، فرش 1200 شانه طرح افشان، طرح اسلیمی و .... این ها جز طرح های زیبای فرش ماشینی هستند که برای خانه های کوچک مناسب می باشد.
- فرش های 1000 شانه خصوصیاتی ما بین محصولات 700 شانه و 1200 شانه دارند یعنی هم کیفیت 700 شانه را دارند و هم ظرافت 1200 شانه را. می توانید از این محصولات زیبا نیز در پذیرایی خانه های کوچک نیز استفاده کنید.

انتخاب فرش کودک برای اتاق های کوچک فرزندتان
مسلما وقتی خانه کوچک باشد، اتاق فرزند شما نیز کوچک و تنگ است. استفاده از فرش با طرح کودکان کوچک، و خالی نگه داشتن فضای اطراف آن می تواند زیبایی اتاق کودک شما را بیشتر کند و حس کودک شما را در اینکه در اتاقش بماند تقویت کند و اینکه هارمونی فضای اتاق کودک را بیشتر کند و از طرفی دیگر در تولید فرش های کودک، از الیاف بدون حساسیت استفاده می شود تا کودک در تماس مستقیم با آن، دچار آلرژی نشود.

انتخاب فرش برای آشپزخانه های خانه های کوچک
خانه های کوچک دارای آشپزخانه های نقلی هستند که بهتر است رنگ کابینت و کف پوش روشن باشد. از طرفی دیگر برخی از خانم های خانه دار، نگران کثیفی فرش آشپزخانه هستند. برای آشپزخانه های نقلی استفاده از گلیم فرش های کوچک، گبه ها در رنگ های روشن و فرش های مدرن ترک پیشنهاد می شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی