تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

اطلاعاتی راجع به فرش های ماشینی 1600 شانه

فرش ماشینی 1600 شانه

یکی از جدیدترین فرش های ماشینی کاشان را می توان فرش های 1600 شانه دانست که ظرافت و زیبایی بیشتر از 1500 شانه دارد و طرح و نگاره ای زیباتر از قالی دستباف دارد. سالانه مقادیر بالایی از فرش های ماشینی 1600 شانه با تراکم 4800 به کشورهای اروپایی و کشورهای عربی صادر می شود.

اطلاعاتی از فرش های 1600 شانه ماشینی کاشان
کاشان شهر فرش است و در این شهر کارخانجات و شهرک های صنعتی بسیاری وجود دارند که زیباترین فرش های ماشینی لوکس را با بالاترین شانه و تراکم تولید می کنند. روز به روز تولیدکنندگان خبره و خوش ذوق کاشانی با بهره گیری از دستگاه های بافندگی مجهز و پیشرفته، جدیدترین فرش های ماشینی را تولید می کنند. فرش ماشینی 1600 شانه که جدیدترین محصولات ماشینی است در حقیقت همان فرش های 1500 شانه است منتها با اندکی تغییر و بالا بردن شانه و تراکم.
منظور از فرش 1600 شانه تراکم 4800 این است: تعداد 1600 گره در یک متر از عرض آن و تعداد 4800 گره در یک متر از طول آن. این تعداد شانه و تراکم در یک فرش ماشینی یعنی نهایت زیبایی و بالاترین ظرافت. به گونه ای که می توان طرح های زیبای پر نگاره اصیل ایرانی را و حتی طرح های چهره را به صورت 1500 شانه بافت.
تعداد رنگ در فرش های 1600 شانه بالاتر از 10 رنگ است و با استفاده از 12 رنگ، 14 رنگ بافته می شود.
این فرش های ماشینی بسیار ظریف دستبافتگونه، حتما باید با الیاف آکریلیک خیلی ظریف و مستحکم هیت ست شده که پرزهایش در عملیات هیت ست گرفته شده باشد بافته شود.
اگر شما دوستار فرش های 1600 شانه هستید می توانید از این فرش های ماشینی زیبا در پذیرایی های مجلل بهره ببرید. ولی این فرش های نازک به دلیل ضخامت خیلی کم فقط برای فضاهایی خوب است که از مبلمان استفاده می شود و فقط زیبایی و ظرافت دارد و نمی تواند کف پوش خوب و عایقی برای گرما و یا سرما باشد. پس از پهن کردن این فرش های ماشینی زیبا در جاهای پررفت و آمد و اتاق نشمین خودداری کنید.

خرید فرش ماشینی 1600 شانه کاشان
اسم فرش دستباف که به میان می آید ناخودآگاه تمامی ذهن ها به سمت کاشان می رود. طرح های قالی های دستباف کاشان زبانزد همه است. تولید کنندگان ماشینی کاشان نیز با درایت اقدام به تولید فرش های ماشینی دستبافتگونه کردند و سعی کردند از این طرح های مورد علاقه استفاده کنند. طرح هایی که حس خوبی به منازل می دهد. فرش های ماشینی 1600 شانه  چنان زیبایی دارند که بیننده در یک نگاه به فرش های دستباف اصل ایران ذهن اش معطوف می شود.
این محصولات، جز فرش های گرانقیمت ماشینی هستند که شما می توانید این فرش های ظریف را با قیمتی کمتر از بازار از گروه تجاری فرش کاشان بخرید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی