تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی پرفروش‌ترین طرح های فرش 1200 شانه

نام نویسنده: الهه شاهمیری
معرفی پرفروش‌ترین طرح های فرش 1200 شانه

بررسی خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه با طرح پرفروش
معرفی طرح‌های‌ پرفروش فرش ماشینی 1200 شانه
خرید طرح‌های پرفروش فرش 1200 شانه از کارخانه

تنوع بسیار رنگ‌ها و طرح‌های فرش 1200 شانه انتخاب را برای مشتری سخت می‌نماید و با توجه به اینکه ایرانیان طالب نقشه‌های اصیل ایرانی در طرح و نگاره‌های زیبا هستند و تمایل به خریداری فرش زیبا دارند تا علاوه بر امکان پوشش دهی کف توسط محصولی گرم و نرم، زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل‌شان را بیشتر جلوه دهند.

همچنین بر اساس آمار به دست آمده از فروشندگان و تولیدکنندگان بیشترین تقاضا مربوط به خرید پرفروش ترین طرح فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 است که در ادامه به معرفی چند نمونه از آن ارائه شده در مدل‌های مسطح و برجسته پرداخته شده است. طرح و رنگ‌های متنوع این بافته ماشینی به اندازه‌ای زیبا و دلربا است که بسان قالی‌های دستباف برابر هشتاد رچ و حتی ظریف‌تر و زیباتر جلوه می‌نماید.

 

بررسی خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه با طرح پرفروش

پیش از معرفی هر گونه نقشه و مدل، بررسی خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه با طرح پرفروش به عنوان تراکمی پرتقاضا به جهت اهمیت بالای کیفیت برای خریداران، لازم و ضروری است که در این قسمت به صورت مفصل بدان پرداخته شده تا در مرحله بعدی با اطمینان خاطر کامل از کیفیت این تراکم از فرش بتوانید به انتخاب طرح مورد پسند خود در سبک و مدل‌های معرفی شده در ادامه بپردازید.

فرش 1200 شانه تراکم 3600 یکی از پرفروش‌ترین تولیدات اخیر است که به صورت گل برجسته و مسطح با تراکم عرضی 1200 گره و 3600 گره در طول تولید شده است. این طرح زیبا با نمره نخ 36 تا 40 میلی‌متر و با الیاف آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک بافته می‌شود. این حجم تراکم از گره موجود در این بافته ماشینی، سبب استحکام بالا، خاب کم و کوتاه و به ویژه ظرافت و زیبایی خیره کننده آن شده است.

فرش 1200 شانه گل برجسته جدید در رنگ های متنوعی از تناژ روشن، تیره و خنثی مطابق سبک و سلیقه‌های مختلف افراد عرضه می‌شود و نقوش برجسته در آن زیبایی طرح را بیشتر جلوه داده است. در برخی از قسمت‌هایی که نقوش فرش برجسته است، الیاف آکریلیک هیت ست شده با ثبات و مقاومت حرارتی بالا به کار رفته در صورتی که نقوش فرورفته را هایبالک انعطاف‌پذیر تشکیل داده است.

ضخامت این فرش ماشینی پرطرفدار، در حدود 6 میلی‌متر است. خاب کوتاه در این بافته ماشینی سبب شده تا در اثر رفت و آمد روی آن، دچار کوبیدگی نشود و همچنین فشردگی بین ریشه‌ها و گره‌ها نیز سبب شده تا انسجام بین ریشه‌ها بیشتر شود و ذرات و گرد و غبار نتواند بین آن‌ها نفوذ نماید و برخلاف باور اشتباه شایع شده در این رابطه که فرش نازک عایق خوبی برای سرما و گرمای کف نیست، می‌توان اذعان داشت که برعکس این حجم تراکم سبب شده تا به عنوان بهترین عایق گرما و سرما شناخته شود و به عنوان محصولی گرم و نرم نیز از آن به کار گرفته شود.

به دلیل هیت ست شدن الیاف این فرش هزار و دویست شانه، می‌توان آن را بدون پرز و ضد حساسیت دانست، به علاوه که با تثبیت حرارتی از ساختاری منسجم و مستحکم در سرعت بالای ماشین بافت و پاخور زیاد برخوردار می‌گردد. طرح‌های پرفروش وقتی زیباتر هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده و هایبالک به صورت برجسته بافته شوند، ضمن اینکه براق و درخشندگی الیاف اکریلیک نیز بی تاثیر در این زمینه نبوده است. آکریلیک هیت ست شده در فرش‌های با رنگ زمینه سرمه ای، نقش پررنگ‌تر و جلوه بسیار بیشتری دارند چون رنگ سرمه‌ای وقتی با الیاف غیر هیت ست و نامرغوب بافته شود، پرزدهی بالای آن سبب می‌شود تا رنگ کمرنگ و تار جلوه نماید.

به صورت خلاصه می‌توان گفت این تراکم پرفروش با هشت رنگ‌بندی باکیفیت و با استفاده از دستگاه بافنده HCIX2 بافته می‌شود که هم به لحاظ نقش نگاری و جذابیت ظاهری مورد توجه قرار گرفته و هم به لحاظ کیفی به عنوان محصولی پرتراکم با بهترین مواد و متریال مصرفی به وسیله پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا تولید و ارائه گشته که به عنوان محصولی درجه یک با قابلیت کاربری بسیار خوب و با دوام مورد ضمانت تولیدکنندگان قرار گرفته است.

 

معرفی طرح‌های‌ پرفروش فرش 1200 شانه

بسیاری از افراد در هنگام خرید به دنبال پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه هستند تا بتوانند طرحی متناسب با هر سبک و سلیقه را انتخاب تا بدین طریق جلوه و جذابیت منزل را به بهترین نحو ایجاد و مورد پسند خود و همگان نمایند؛ به همین منظور با معرفی طرح‌های‌ پرفروش فرش 1200 شانه در سبک و نقش متفاوت در نظر داریم تا شما را با سبک‌های مختلف و مدل‌های پرفروش در آن سبک به جهت ایجاد فضایی با هارمونی بالا آشنا ساخته تا بدین نحو بتوانید بهترین دکوراسیون و طراحی داخلی را به سبک و سلیقه خود بدون نیاز به ذره‌ای تخصص در این زمینه به راحتی ایجاد نمایید.

فرش 1200 شانه افشان

طرحی بدون لچک ترنج و بسیار کاربردی و دارای هماهننگی لازم با هر یبک دکوراسیونی است که از جهت بسیار هم پرفروش بوده و تولیدکنندگان این طرح را به عنوان سبکی مجزا می‌شناسند و در تنوع بالایی از طرح و رنگ‌بندی با عناوینی همچون افشان سلطنتی، قاجاری، درباری، یادگار، اصفهان، افشاری، گلریز، گیلدا، اسلیمی و شاه عباسی متناسب با سلیقه‌های مختلف ارائه نموده‌اند. نام‌گذاری هر یک از مدل‌های متنوع فرش طرح افشان بی ربط به طرح و نقشه آن نبوده؛ برای مثال طرح افشان شاه عباسی و یا اسلیمی دارای همین نقوش در زمینه است که بدین عنوان نیز نام گرفته است.

فرش 1200 شانه طرح باغ گل

به جرئت می‌توان اذعان داشت که پرفروش‌ترین طرح فرش کاشان، باغ گل است که دارای سبکی شبیه افشان بوده و به همین دلیل است که هم برای دکوراسیون‌های مدرن امروزی مناسب هست و هم برای دکوراسیون های کلاسیک و مجلل؛ زیرا طرح‌های ترنج‌دار اصولا برای دکوراسیون‌های کلاسیک مناسب است در صورتی که مزیت سبک افشان این است که برای تمامی فضاها مناسب و دارای هارمونی لازم است.

به صورت اتفاقی تمامی تولیدکنندگان شهر فرش کاشان در سال اخیر، بیشترین فروش خود را مربوط به فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل می‌دانند. طرح باغ گل یکی از زیباترین طرح های فرش 1200 شانه گل برجسته است که با تراکم 3600 بافته شده و در رنگ زمینه فیلی، سرمه‌ای و کرم ارائه شده است. به کارگیری از فرش فیلی طرح باغ گل و کرم برای دکوراسیون‌های کوچک و سرمه‌ای به عنوان رنگ تیره و چرک تاب برای فضاهای پرتردد مناسب است.

فرش طرح باغ گل از پرفروش ترین طرح های فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه طرح لچک ترنج

سبکی اصیل و کلاسیک که از نقش دایره و یا بیضی شکل بزرگ مرکزی و سه گوشه‌های کناری در چهار سمت برخوردار بوده و که به ترتیب به عنوان ترنج و لچک شناخته می‌شود. به کارگیری از این طرح و نقشه از قدیم در تولید فرش تا به امروز ادامه داشته که به عنوان طرحی اصیل شناخته می‌شود و به کارگیری از آن در طراحی اصیل ایرانی دکوراسیون بسیار مورد استقبال است. از این رو در مدل‌های بسیار متنوعی ارائه شده که از جمله پرفروش‌ترین آن‌ها می‌توان به طرح‌های پر نقش و نگار و اصیل تبریز همانند ماهی پرطرفدار، اصفهان و نایین جذاب و کلاسیک اشاره داشت.

فرش 1200 شانه خشتی

سبکی سنتی که از خانه‌های مربعی و مستطیل شکل در زمینه برخوردار بوده که هر خانه را به خشت می‌شناسند که خشت خشت آن دارای نقش و نگاری متفاوت از نقوش سنتی و گل و گلدان است. به کارگیری از این طرح برای دکوراسیون‌های سنتی و مدرن دارای هارمونی است و جهت هماهنگی با سبک‌های کلاسیک نیز مدل ترنج دار آن نیز به روند تولیدات این نقشه افزوده شد که بسیار همو مورد استقبال علاقمندان به چنین طراحی قرار گرفته است.

فرش هالیدی 1200 شانه

طرحی ترنج‌دار که از زمینه‌ای در ظاهر ساده و قابل هارمونی با سبک‌های مدرنیته برخوردار بوده و در واقع از طراحی نقوش سنتی هم طیف با رنگ زمینه برخوردار است که به یکپارچگی نقش و جلوه و جذابیت بیشتر ترنج مرکزی منجر شده است. این مدل جذاب تنها طرح ترنج داری است که برای هر سبک دکوراسیونی مناسب بوده و بدین علت بسیار هم پرفروش است.

طرح تلفیقی

مدل‌هایی که در نقش نگاری آن از چند نقش سنتی، مدرن و کلاسیک در کنار هم استفاده شده باشد را به عنوان طرح تلفیقی می‌توان معرفی نمود که جهت ایجاد فضایی ترکیب از طراحی سنت و مدرنیته در کنار هم بسیار مناسب و از این جهت پرطرفدار است. حوض نقره دارای ترنج و زمینه‌ای خشتی همراه با لچک و حاشیه‌های اطراف به عنوان طرح تلفیقی شلوغ متناسب برای تعادل‌سازی فضاهای خلوت، باغ معلق، باغ ملک و باغ ارم که طرح کلی آنها برگرفته از معماری بناهای تاریخی کشور تلفیق شده با نقوش سنتی فرش است را می‌توان نمونه‌ای از پرفروش‌ترین این سبک معرفی نمود.

فرش طرح شکارگاه

طرحی زیبا و جذاب دارای زمینه‌ای از نمای یک شکارگاه با نقش حیوانات اهلی و وحشی و شکارچی‌های اسب سوار که اشاره به منطقه شکارگاه و رسم دیرینه پادشاهان ایرانی دارد و به صورت نقشی از فرش در آمده که جذابیت و زیبایی بسیاری را به همراه داشته و به کارگیری از آن متناسب با سلیقه افراد می‌تواند در دکوراسیون‌های مدرن و یا اصیل و سنتی همخوانی داشته باشد.

 

خرید طرح‌های پرفروش فرش 1200 شانه کاشان از کارخانه

خرید طرح‌های پرفروش فرش کاشان از کارخانه را می‌توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهید تا بتوانید به فرش اصل و درجه یک دسترسی پیدا کنید. گروه تجاری فرش کاشان فروش مستقیم پرفروش ترین فرش‌های سال را انجام می‌دهد و افراد بین واسطه می‌توانند به صورت حضوری به محل کارخانه مراجعه نموده و خرید خود را انجام دهند و یا اینکه از طریق وب سایت فروشگاهی این مجموعه معتبر به خرید اینترنتی فرش با طرح‌های پرطرفدار بپردازند.

فروش مستقیم و بدون واسطه این کارخانه سبب شده تا قیمت فرش دستباف گونه، ارزان‌تر از بازار ارائه گردد. محصولات فرش کاشان در ابعاد استاندارد شش، 9 و 12 متری و سایر ابعاد متناسب با نیاز تمامی مشتریان ارائه می‌شود ولی در صورت نیاز به ابعاد درخواستی مشتری نیز سفارش‌ها پذیرفته می‌شود و لازم به ذکر است که بافت ابعاد درخواستی به صورت جفت انجام می‌گیرد. همچنین تمامی محصولات این فروشگاه آنلاین با ضمانت نامه و گارانتی معتبر به صورت رایگان در خریدهای بالاتر از شش میلیون تومان ارسال می‌شوند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی