تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600

پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه

تنوع بسیار رنگ ها و طرح های فرش های 1200 شانه؛ انتخاب مشتری را سخت تر می کند و از طرفی ایرانیان طالب قالی های اصیل ایرانی در طرح ها و نگاره های زیبا هستند و دوست دارند فرش زیبا خریداری کنند تا علاوه بر کف پوش، زیبایی دکوراسیون منزلشان را بیشتر کند. بر اساس آمار به دست آمده از فروشندگان و تولید کنندگان بیشترین خرید فرش های ماشینی مربوطه به خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 است که افراد در مدل های ساده و گل برجسته خریداری می کنند. طرح ها و رنگ های متنوع 1200 شانه آنقدر زیبا و دلربا است که بسان طرح های قالی های دستباف و حتی ظریف تر و زیباتر جلوه می کند.

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600
گروه تجاری فرش کاشان در سال اخیر، بیشترین فروش خود را مربوط به فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل می داند.
باغ گل یکی از پرفروش ترین نقشه فرش است که به صورت گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 تولید شده است. این طرح زیبا با نمره نخ 40 و با الیاف آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک بافته می شود. تراکم 3600 و شانه 1200 در این فرش طرح زیبا، مسبب استحکام بالا، خاب کم و کوتاه، ظرافت و زیبایی بسیار آن شده است.
این فرش 1200 شانه گل برجسته جدید در رنگ های سرمه ای، فیلی و کرم عرضه شده است و نقوش برجسته در آن زیبایی طرح را بیشتر کرده است. در برخی از قسمت هایی که نقوش، برجسته است، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است و در نقوش فرو رفته، هایبالک که ابریشم مصنوعی است به کار رفته است.
پرفروش ترین فرش شهر فرش کاشان، طرح باغ گل است که شبیه طرح افشان است و به همین دلیل است که هم برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب هست و هم برای دکوراسیون های کلاسیک و مجلل. برخی از طرح های ترنج دار فقط برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است ولی مزیت این طرح این است که برای تمامی فضاها مناسب است.
خاب کوتاه این فرش ماشینی طرح زیبا،در حدود 6 میلیمتر است. خاب کوتاه سبب شده است تا این فرش های با خاب کوتاه بر اثر رفت و آمد روی آن، دچار کوبیدگی خاب نشوند و همچمنین فشردگی بین ریشه ها و گره ها سبب شده است تا انسجام بین ریشه ها بیشتر  شود و ذرات و گرد و غبار نتواند بین آن ها نفوذ کند.
به دلیل هیت ست شدن الیاف این فرش هزارو دویست شانه، می توان آن را بدون پرز و ضد حساسیت دانست و الیاف آن براق و درخشان هستند. طرح باغ گل وقتی زیباتر هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده و هایبالک بافته شوند.
الیاف آکریلیک هیت ست شده در فرش های سرمه ای، نقش پررنگ تری دارند چون رنگ سرمه ای وقتی با الیاف هیت ست نشده و با الیاف غیر آکریلیک بافته شود، پرزدهی بالایی دارند و این پرزدهی روی رنگ سرمه ای پیداست و زیبایی طرح را کمرنگ تر می کند.
این طرح زیبا با 8 رنگ باکیفیت و با دستگاه HCIX2 بافته شده است.
فرش فیلی طرح باغ گل و کرم آن برای دکوراسیون های کوچک تر و سرمه ای برای جاهایی که در معرض رفت و امد است مناسب است.

خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 از کارخانه
خرید فرش از کارخانه به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهید تا بتوانید به فرش اصل و درجه یک دسترسی پیدا کنید. گروه تجاری فرش کاشان، فروش مستقیم پرفروش ترین فرش های سال را انجام می دهد و افراد می توانند به صورت حضوری در نمایشگاه بروند و خرید خود را انجام دهند یا اینکه از طریق وب سایت، خرید اینترنتی فرش 1200 شانه را انجام دهند. تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی به صورت رایگان ارسال می شوند.
فروش مستقیم و بدون واسطه این کارخانه سبب شده است تا قیمت فرش 1200 شانه طرح باغ گل، ارزانتر از بازار ارائه شود.
برای سفارش این طرح زیبا می توانید با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885مشاوره و پشتیبانی : 09120557250 تماس بگیرید.
این طرح زیبا در ابعاد 6 متر، 9 متر و 12 متر ارائه می شود ولی ابعاد درخواستی مشتری نیز پذیرفته می شود و بافت ابعاد درخواستب به صورت جفت است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی