تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید از کارخانه فرش کاشان

خرید از شرکت فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان با نام گروه تجاری فرش کاشان شناخته می شود و در شهر فرش کاشان و در این پایتخت فرش، به تولید انواع محصولات می پردازد. این گروه تجاری با بهره گیری از تجارب متخصصان، طراحان خوش ذوق و خوش سلیقه کاشانی و با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا، اقدام به تولید فرش های ماشینی درجه یک کاشان در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها کرده است.
طراحی نقشه و طرح های محصولات این شرکت، توسط تیم متخصص و زبر دست و با بهره گیری از توان خلاقیت و هنر رنگ شناسی و سبک های جدید انجام می شود.

خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان زمینه خرید اینترنتی از شهر فرش کاشان را چند سالی است برای مشتریان عزیر فراهم کرده اند تا ایرانیانی که خواستار فرش های کاشان هستند ولی به صورت حضوری نمی توانند خرید فرش را انجام دهند بتوانند تنها با یک تماس و یا یک سفارش آنلاین، به فرش اصل کاشان دسترسی پیدا کنند.
این گروه تجاری با خرید عمده بهترین نخ های آکریلیک هیت ست شده از کارخانه های ریسندگی فرش کاشان، توانسته است بهترین محصولات کاشان را با بالاترین کیفیت ممکن عرضه کند.
کلکسیون محصولات کاشان که توسط کارخانه فرش کاشان ( گروه تجاری فرش کاشان ) ارائه می شود به شرح زیر می باشد:
فرش 1500 شانه دستبافتگونه
فرش 1200 شانه دستبافتگونه به صورت 8 رنگ و به صورت ساده و گل برجسته
فرش 1000 شانه دستبافتگونه 8 رنگ، 10 رنگ و به صورت ساده و گل برجسته
فرش 700 شانه دستبافتگونه بافت ویژه
فرش 700 شانه تراکم 2550 بافت معمولی 8 رنگ، 10 رنگ و 12 رنگ و به صورت ساده و گل برجسته
-  انواع فرش های طرح 700 شانه و محصولات 500 شانه ارزان قیمت

فرش های وینتیج
-  فرش های گبه ماشینی در طرح های کلاسیک و عشایری
-  فرش های مدرن آبرنگی، شگی، شنل، انواع گلیم فرش ها
-  فرش های ترک ماشینی


ویژگی محصولات کاشان
فرش های ماشینی که توسط گروه تجاری فرش کاشان ارائه می شود از یک سو نشان از خلاقیت و ذوق تولید کننده است و از سوی دیگر نشان دهنده بهره بردن از تکنولوژی نوین را دارد. این گروه مفتخر است که به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته است بهترین فرش های ماشینی کاشان را به قیمت کارخانه و تولیدی به فروش برساند و بدین صورت ، خرید فرش برای تازه عروس ها، جوانان را اسان کرده است.

چرا فرش کاشان معروف است؟
شهر فرش کاشان، پایتخت فرش است که اوج شکوفایی این شهر در زمان صفویه به حد خودر رسید و پادشاهان صفوی به بافندگان قالی های دستباف کاشان اهمیت والایی می دادند. در زمان شاه عباس صفوی، قالی هایی از طلا و ابریشم در کاشان بافته شد. بافت قالی های کاشان توسط استاد میرزا نصر الله، استاد افسری انجام می شد و هنرمندان و استادانی چون کریم پور، اصفهانیان، تقدیسی هم در زمینه بافت قالی های کاشان زبر دست بودند. طرح های زیبای قالی های کاشان که به صورت دستباف و ماشینی ارائه می شود، ترنج و حاشیه و لچک است و می توان به طرح گل های شاه عباسی اشاره کرد. فرش لاکی اولین بار در کاشان بافته شد.
اولین فرش های ماشینی کاشان که در کارخانه راوند در دهه 50 تولید شد نسبت به قالی های دستباف بسیار ارزان تر بود. این محصولات با الیاف مصنوعی براق و با وزن سبک به دلیل برخوردار بودن از شانه و تراکم پایین و با ماشین های قدیمی ماکویی و ژاکارد بافته می شدند.
از سال 1365 به بعد، تحول و پیشرفت اساسی در صنعت فرش کاشان به وجود آمد و تولید کنندگان خوش ذوق با اقتباس از طرح های فرش دستباف، فرش های دستبافتگونه ماشینی را تولید کردند. امروزه بیش از 600 واحد تولیدی بزرگ و کوچک در شهر فرش هستند که به تولید انواع فرش ماشینی کاشان می پردازند و با بهره بردن از پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی شونهر آلمان و وندویل بلژیک، توانسته اند بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید کنند به گونه ای که اگر کارخانه ای از پیشرفت علم و تکنولوژی بهره نگیرد خیلی سریع مشتریان و خریداران را از دست می دهد.
امروزه بهترین برندهای فرش ایران، در دل شهر کاشان است، برندهایی چون فرش پاتریس، فرش خاطره، فرش شاهرخ، ستاره کویر یزد و .... در کارخانه های کاشان تولید می شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی