تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش جلو مبلی

خرید فرش جلو مبلی

یکی از وسایلی که سبب زیبا ساختن دکوراسیون منزل شما می شود فرش است. امروزه به دلیل تنوع طرح و رنگ در فرش های ماشینی، کمتر کسی به سراغ قالی های دستباف می رود و همه خرید فرش های دستبافتگونه در طرح های زیبا و امروزی را انجام می دهند. محصولات ماشینی در طرح های مدرن و سنتی و کلاسیک تولید می شوند و بدین صورت، قدرت انتخاب خریداران بازتر می شود.
پذیرایی و اتاق نشیمن در خانه یکی از مکان هایی هست که باید مفروش شود تا هم افراد راحت باشند و هم اینکه فضا، زیباتر شود. شاید برخی از افراد، اتاق خواب و آشپزخانه را مفروش نکنند ولی مفروش نکردن اتاق نشمین و اتاق پذیرایی کار جالب و پسندیده ای نیست. در این فضاها هماهنگ کردن فرش با مبلمان یکی از اصول مهم است که زیبا ساختن فضا را بیشتر می کند. برای مثال، اگر مبل شما مدرن است باید خرید فرش مدرن جلو مبلی را انجام دهید و یا اینکه فضای شما سنتی و کلاسیک است باید نسبت به خرید فرش کلاسیک و سنتی اقدام کنید.

انواع فرش جلو مبلی
اتاق نشیمن و قسمت پذیرایی منزل که در آن مبل وجود دارد، نیاز به فرش جلو مبلی دارد. بهتر است برای زیبا جلوه دادن آن فضا، زیر مبل، فرش نباشد و جلوی مبل فرش پهن شود و طوری قالی پهن شود که وقتی فرد روی مبل می نشیند پای آن، روی فرش باشد نه روی زمین.
فرش برای فضاهای مدرنیته بهتر است از میان فرش های ترک، فرش فانتزی جلو مبلی انتخاب شود. این محصولات فانتزی و مدرن برای اتاق نشیمن بیشتر انتخاب می شود. برای فضاهای کلاسیک پذیرایی و فضاهای سنتی بهتر است از فرش های 1500 شانه، 1200 شانه و 1000 شانه استفاده شود. این محصولات، می تواند زیباترین فرش های جلو مبلی باشد.
در برخی از دکوراسیون ها، می توان فرش وینتیج یا کهنه نما و یا فرش های گرد را برای جلوی مبل در نظر گرفت.
فرش های جلو مبل از آنجایی که در معرض دید است پس باید در انتخاب طرح و رنگ و تناسب آن با دیگر وسایل منزل دقت کنید تا بهترین مورد را انتخاب کنید. کیفیت این محصولات باید بالا باشد تا پرزدهی نداشته باشد چون محصولاتی که پرزدهی بالایی دارند طرح و نگاره را زیبا جلوه نمی دهند و پرزهای فرش بیشتر در معرض دید است. بهتر است خرید فرش جلو مبلی آکریلیک هیت ست شده را بخرید تا علاوه بر کیفیت بالا، ظاهری درخشان، براق و بدون پرز نیز داشته باشد. استفاده از برخی از محصولات فانتزی از قبیل شگی و شنل برای فضاهای مدرن و پهن کردن آن ها جلوی مبل های مدرن مناسب نیست چون کیفیت این محصولات پایین است و ممکن است بر اثر رفت و آمد بسیار و پاخور شدن تغییر ماهیت دهند و از طرفی، طرح های این محصولات فانتزی طوری است که برای اتاق خواب و یا اتاق نوجوانان و جوانان مناسب است. اگر به دنبال مدل فرش فانتزی جلو مبلی برای اتاق نشیمن و یا اتاق پذیرایی هستید توصیه ما به شما، خرید فرش مدرن ترک، وینیتج و یا فرش های بدون ترنج طرح افشان کلاسیک جلو مبلی می باشد.
اگر فضای منزل شما کوچک است بهتر است از فرش های رنگ روشن برای جلوی مبل استفاده کنید. رنگ های رنگ روشن شامل کرم، بادامی، نقره ای، فیلی، ترمه ای می باشد.

قیمت فرش جلو مبلی
این محصولات اگر فانتزی و مدرن باشد با قیمتی ارزانتر دارند ولی فرش های 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه و 700 شانه قیمیت بالاتر از محصولات فانتزی و مدرن دارند. تمامی محصولات آکریلیک نیز قیمتی بالاتر از پلی استر و پلی پروپیلن دارند و کیفیتی والاتر نیز دارند.
گروه تجاری فرش کاشان، انواع فرش های جلو مبلی را با قیمت کارخانه و تولیدی ارائه می دهد و فروش مستقیم را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهد و تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی ارسال می شوند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی