تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش جدید سال 1400

خرید فرش جدید سال 1400

طرح های جدید فرش سال 1400، در رنگ بندی متنوع و در شانه و تراکم بالا ارائه می شود. تنوع در طرح و رنگ در فرش های ماشینی دستبافتگونه جدید، بسیار بالاست و روز به روز بر این تنوع افزوده می شود. به گونه ای که خریدار می تواند از میان هزاران مدل فرش جدید، به انتخاب بپردازد و بدین صورت قدرت انتخاب خریدار بالا می رود. طرح های جدید به دلیل ظریف و زیبا بودن در شانه و تراکم بالای 1200 شانه تراکم 3600، 1000 شانه تراکم 3000 و 1500 شانه تراکم 4500 بافته می شوند.

فرش جدید سال 1400
در سال 1399 و سال 1400، کمتر محصولی است که به صورت 500 شانه و یا طرح 700 شانه بافته شود و بیشتر فرش های ماشینی به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 جدید به بالا بافته می شود.
از مشخصات فرش های جدید سال 1400 را می توان مورارد زیر اشاره کرد:
- به کار بردن زیباترین طرح ها و نگاره های ظریف و دستبافتگونه
- بالا بردن تراکم طولی و تراکم عرضی و در نتیجه بالا رفتن ظرافت و زیبایی و فشردگی و انسجام بین ریشه ها
- بالا بردن کیفیت نخ های آکریلیک هیت ست شده و راه هایی برای از بین بردن پرزهای فرش
- به کار بردن مواد نانو در الیاف بافته شده
- بالا بردن تعداد رنگ های الیاف و زیبا کردن طرح و رنگ
- تنوع در طرح و رنگ و زیاد شدن قدرت انتخاب مشتری
طرح های جدید فرش کاشان در سال 1400 می توان فرش گل برجسته 1200 شانه طرح باغ گل اشاره کرد که در رنگ فیلی، کرم و سرمه ای بافته می شود. فرش طرح های افشان که در شانه و تراکم های مختلف 700، 1000، 1200 و 1500 ارائه می شود را هم می توان جز طرح های جدید سال نام برد که طراحی نقشه افشان به دلیل بدون ترنج بودن برای مکان های کوچک و تنگ و کم نور مناسب است.
فرش های روشن جدید تا چند سال پیش به رنگ کرم بود ولی چند سالی است که فرش فیلی طرح جدید، ترمه ای، نقره ای، دودی، طوسی را می توان جز رنگ های جدید نام برد. این رنگ ها جز رنگ های ختثی هستند که متناسب با همه نوع دکوراسیونی می باشند.
طرح آبرنگی را می توان جز فرش های فانتزی جدید سال 1400 نام برد. فرش های ترک نیز جز فرش های مدرن جدید سال 1400 هستند که به صورت رنگ لایت و روشن می باشند.
فرش های مدرن و آبرنگی به دلیل سبک بودن، قیمت مناسب، طرح های امروزی و ساده، مورد پسند قشر جوانان است و خرید این نوع محصولات بیشتر شده است. این محصولات جدید در شانه و تراکم پایین ارائه می شوند.

فهرست فرش رنگ جدید سال 1400
به دلیل کوچک تر شدن فضای منزل، برای بزرگ جلوه دادن فضا و اتاق، افراد سعی می کنند از فرش های رنگ روشن جدید استفاده کنند. فرش فیلی، صورتی چرک، فرش طوسی، شیری را می توان جز پرفروش ترین رنگ ها نام برد. این رنگ ها هم روشن هستند و هم اینکه نسبت به کرم و سفید، چرک تاب تر می باشند و فضاهای کوچک را بزرگتر و دلبازتر نشان می دهند.
رنگ جدید فرش سال 99، آبی اطلسی بود که این رنگ را هم می توان جز رنگ های روشن جدید قرار داد.

راهنمای خرید فرش جدید سال 1400 از کارخانه فرش کاشان
اسم طرح های جدید که به میان می آید، نام کارخانه های فرش کاشان به ذهن همگان خطور می کند. بهترین طراحان قالی های دستباف و ماشینی در این شهر می باشند. طرح های کلاسیک و مدرن نیز از دل کارخانه های این شهر بوده است و با بهترین کیفیت ارائه شده اند.
بهترین شیوه خرید فرش های جدید در طرح های امروزی این است که شما قبل از خرید، به فروشگاه های آنلاین فرش های ماشینی سر بزنید و جدیدترین طرح ها را انتخاب کنید. مسلما هر کارخانه ای پس از تولید طرح جدید، آن طرح را در در فروشگاه خودش به نمایش می گذارد و بدین صورت افراد می توانند جدیدترین طرح های فرش را در فروشگاه های آنلاین ببینند.
خریداران به این نکته توجه داشته باشند که فقط طرح های جدید، آن ها را جذب نکند و سعی کنند که طرح های جدید را از فروشگاه هایی خریداری کنند که آن فروشگاه، دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد زرین پال باشد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی