تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مشاوره فرش ماشینی

مشاوره برای خرید فرش

با بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی به دلیل بالا رفتن قیمت مواد اولیه، مسلما همه می خواهند خرید مطمئن فرش را انجام دهند و خرید فرش از بهترین شرکت های فرش را انجام دهند تا به بهترین کیفیت با زیبایی بالا دسترسی پیدا کنند.

خرید فرش از شرکت تجاری فرش کاشان
بیشتر افراد بر این باورند که خرید حضوری فرش، خریدی مطمئن است در صورتی که چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی همه باید آگاه باشند و کارشناس باشند تا سرشان کلاه نرود و به جنس عالی دسترسی پیدا کنند.
اگر خرید فرش از کارخانه را انجام می دهید چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی باید موراد زیر را مد نظر داشته باشید و فرشی بخرید که موارد زیر در آن رعایت شده باشد:
پشت فرش ماشینی باید اسم کارخانه فرش، علامت استاندارد، نام طرح حک شده باشد. حال این حک شدن اگر روی فرش بافته شده باشد که عالی است و در خیلی از موارد، روی برچسب نوشته شده است و این رو هم باید خریدار دقت کند که تقلبی نباشد.
- اگر دور فرش، چرم دوزی شده است، اسم شرکت و علامت استاندارد روی آن حک شده باشد.
- حتما پشت فرش، علامت استاندارد داشته باشد.
این ها مشخصات کلی از فرش های ماشینی استاندارد است ولی در برخی از موارد، فرش های ماشینی عیب هایی دارند که وجود این عیب ها از درجه کیفی آن ها می کاهد. خریدار باید قبل از تحویل فرش در خرید اینترنتی فرش و در خرید حضوری قبل از خرید، باید به این عیوب دقت کند تا فرش درجه یک و استاندارد را خریداری کند.

مشاوره برای خرید فرش
برای خرید محصولات کاشان و برای مشاوره فرش ماشینی با شماره تلفن های زیر تماس واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید.
سعی کنید قبل از اینکه به سخنان فروشنده اعتماد کنید خودتان اطلاعات خرید فرش ماشینی را بالا ببرید و مشخصات فرش های درجه یک و بدون عیب را بشناسید.
بهترین فرش های ماشینی، محصولاتی هستند که در بافت نخ خاب آن ها (همان نخی که نقوش و گل ها با آن بافته می شود) آکریلیک بایر آلمان که قبل از بافت، هیت ست شده اند به کار رفته باشد. این نوع الیاف، به پشم طبیعی نزدیک است و وقتی در بافت فرش های ماشینی به کار رود مزیت هایی از جمله مقاومت و استحکام بالا، درخشانی و براقیت، بدون پرز و ضد حساسیت را برای فرش های ماشینی به وجود می آورد.
گروه تجاری فرش کاشان، ضمن مشاور ه خرید فرش کاشان، در تولید محصولات خود این موارد را رعایت کرده است و برای تمامی محصولات خود، ضمانت نامه و گارانتی را قرار داده است.

سخنی از مدیر عامل گروه تجاری فرش کاشان
ما مفتخر هستیم که توانسته ایم محصولاتی را ارائه دهیم که ضمن کیفیت بالا، از زیبایی بسیار برخوردار است چون بهترین طراحان فرش را استخدام کرده ایم تا زیباترین طرح ها و نگاره های کلاسیک و مدرن را خلق کنند. ما توانسته ایم فرش کاشان را به قیمت کارخانه به فروش برسانیم و در خرید اینترنتی فرش کاشان؛ ارسال را رایگان کردیم تا از هزینه های خریدار بکاهد.
شاید هموطنی نمی خواهد خرید کند و سوالاتی در مورد کیفیت، طرح های فرش و یا قیمت فرش کاشان دارد. مشاوران فرش گروه تجاری فرش کاشان، می توانند پاسخ سوالات این عزیزان را بدهند. هدف ما تنها فروش نیست بلکه ما می خواهیم نیاز هموطنان عزیزمان را برطرف کنیم.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی