تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ست کردن فرش سرمه ای با رنگ مناسب پرده

ست كردن فرش سرمه اي

در این نوشتار بدنبال بررسی ست کردن فرش سرمه ای با رنگ مناسب پرده در انواع دکوراسیون هستیم رنگ سورمه ای از جمله رنگ های پرطرفداری است که چندی است در دکوراسیون جایگاه خاصی به خود اختصاص داده و بکار گیری ان در رنگ زمینه فرش بسیار جذاب و خیره کننده به نظر می رسد.
استفاده از رنگ سرمه ای به علت جذابیت ظاهری و گرم نشان دادن فضا تمایل و سلیقه صاحب خانه را به خود معطوف داشته است. گرمی و صمیمیتی که رنگ سرمه ای در فضا خصوصا فضاهای بزرگ به ارمغان می آورد موضوع مهمی است که بسیاری از خانه ها بدان نیاز دارند.
در انتخاب رنگ سرمه ای تفاوت بین نوع دکوراسیون وجود ندارد اما ویژگی های دیگری در فضای خانه جهت انتخاب یا عدم انتخاب رنگ زمینه سرمه ای در فرش وجود دارد که در ادامه مورد اشاره قرار خواهد گرفت. انتخاب این رنگ از جانب صاحب خانه ها با سبک سلیقه مختلف موجب شده تا تولید کنندگان در انواع و اقسام نگاره ها و طرح ها از رنگ زمینه سرمه ای کمک بگیرند.
اگر شما نیز به عنوان خریدار و صاحب خانه قصد خرید فرش با رنگ زمینه سرمه ای را دارید دقت نمایید که ست شدن سایر اجزا دکوراسیون از جمله پرده و مبلمان با رنگ زمینه حائز اهمیت بوده و برای انتخاب و ست کردن بهتر رنگ سرمه ای با سایر اجزا مطالعه مقاله در دست توصیه می شود. این نوشتار همانند سایر مقالات منتظر شده و وب سایت فرش کاشان با ارائه مطالب علمی و تخصصی انتخاب مطلوب تر از سوی خوانندگان را در پی خواهد داشت.
مقاله مربوطه: همه چیز در مورد فرش سرمه ای
رنگ سورمه ای به عنوان رنگ زمینه فرش
چند سالی است که فرش های سرمه ای فرش کاشان در بین محبوب ترین فرش های انتخابی از سوی خریداران قرار گرفته و در فرش های ماشینی و دستباف شاهد حضور پررنگ چنین فرش هایی هستیم. تفاوتی بین شانه و تراکم و ... وجود ندارد و بافت فرش در رنگ زمینه سرمه ای در تمامی فرش ها در هر شانه و تراکمی در حال انجام است. علاوه بر اینکه فرش های طرح سنتی، طرح کلاسیک و طرح فانتزی هم از رنگ زیبای سرمه ای بهتره گرفته اند، می دانیم این رنگ رنگی شگفت است که فضای خانه را دگرگون می کند.
رنگ ها از بعد روانشناسی ویژگی های جالبی را دنبال می کنند و از مهم ترین ویژگی ها و تاثیراتی که در مورد رنگ سرمه ای می توان مد نظر قرار داد، ایجاد حس آرامش، اقتدار و شکوه و همچنین گرما و صمیمت است. از این رو توصیه به خرید فرش سرمه ای در فضاهای بزرگ را زیاد می شنویم. سبک های مدرن و کلاسیک بیش تر از فضاهای سنتی در استفاده از فرش های به رنگ سرمه ای دست و دلبازی به خرج می دهند. اما طرح های سنتی زیبایی هم هستند که در رنگ زمینه سرمه ای فضای خانه ایرانیان را جذاب و زیبا نموده اند.
استفاده از رنگ سررمه ای به علت داشتن شکوه و اقتدار بالا در فضاهای لوکس از جمله سالن پذیرایی و مهمان نشین موضوعیت دارند و کمتر دیده ایم که فضای اتاق خواب با این رنگ پوشیده شود. برای فضاهایی مانند اتاق خواب رنگ های آرام بخش مانند آبی و ... توصیه می شود. هرچند ممکن است صاحب خانه ای رنگ سرمه ای را برای اتاق خواب خود مناسب بداند اما این موارد در زمره استثنائات بوده و نکات عنوان شده در این نوشتار عمومی و کلی است.
در انتخاب فرش با رنگ زمینه سرمه ای دقت داشته باشید که المان ها و موارد مختلی از جمله ترکیب رنگ، سایر اجزاء دکوراسیون، ریز و درشت بودن طرح فرش و ... مورد توجه قرار گیرند. جزئیات موجود در طرح و نگاره ها به همان اندازه ای مهم هستند که ست شدن رنگ فرش با پرده ها و مبلمان حائز اهمیت است. اما متأسفانه کم تر کسی است که هنگام خرید چنین نکاتی را در نطر داشته باشد.

ست کردن فرش رنگ سرمه ای با چه رنگ هایی؟
بهتر است فرش و هر نوع کف پوش انتخابی دیگر، قبل از سایر وسایل خریداری شود و رنگ و طرح سایر وسایل را رنگ و طرح فرش ست شود. چراکه ست شدن رنگ سایر سایل با رنگ فرش بسیار آسان تر از آن است که قصد ست کردن رنگ فرش را با حجم زیادی از وسایل داشته باشیم. اما وسواس در خرید و دشواری های پیش رو عموما این امر را از خریداران سلب می کند.
توصیه اکید ما به خریداران توجه نمودن به ست و هماهنگ بودن رنگ هایی است که در کنار رنگ سرمه ای قرار می گیرند و از بین تمامی وسایل مبلمان و پرده ها به علت حجم زیاد و دیده شدن در دکوراسیون اهمیت ویژه ای دارند. انتخاب رنگ درست در کنار رنگ سرمه ای برای ایجاد بیشترین هماهنگی در فضا و ساخت ترکیب رنگ درست از بین طیف رنگی وسیع موضوع مورد بحث ما را تشکیل می دهد.
ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که وارد فضایی شوید و در وهله اول زیبایی خیره کننده فضا توجه شما را جلب کرده باشد. گاها این زیبایی آنقدر قابل توجه است که با گفتن عبارت چه دکوراسیون زیبایی، این حس را به صاحب خانه هم منتقل کرده ایم. قسمت عمده ای از این زیبایی و جذابیت گردش رنگ هماهنگ و هم خوان فضاست. رنگ ها که بسیار زیادتر از حد تصور ما هستند در کنار یکدیگر توانایی خارق العاده ای را کسب می کنند. رنگ فرش های ماشینی می تواند دکوراسیون خانه را متحول کند و طراحان دکوراسیون با علم به این موضوع مهم، می توانند دکوراسیون های زیبا خلق کنند. گردش رنگ در بین فرش ماشینی، مبلمان و پرده از مهم ترین انتخاب ها در دکوراسیون است. هرگز رنگ های ناهماهنگ در کنار یکدیگر زیبا نخواهند بود حتی اگر اجزاء دکوراسیون از گران قیمت ترین برند ها باشند، این ناهماهنگی در رنگ و طرح مضرات زیادی به همراه دارد. انتخاب زیبایی و ست شدن رنگ ها بر عهده خریداران و صاحب خانه است اما ترکیب زیبا و هماهنگ برخی از رنگ ها در طول زمان و بر اثر تجربه ثابت شده است . در ادامه رنگ هایی که به خوبی با فرش سرمه ای ست می شوند مورد اشاره قرار گرفته اند.

فرش سرمه ای با پرده لیمویی
این ترکیب رنگ از جمله پرطرفدار ترین رنگ هایی است که مورد استقبال عموم خصوصا صاحب خانه های جوان قرار گرفته است. رنگ لیمویی شادی و نشاط زیادی به همراه دارد و از طرف دیگر رنگ سرمه ای وقار و شکوهی به همراه دارد که در ترکیب با رنگ لیمویی جذاب به نظر می رسد. سردی رنگ لیمویی در کنار رنگ سرمه ای خنثی شده و هر فضایی را جذاب می سازد. برای مثال رنگ سرمه ای کف خانه می تواند در کنار رنگ پرده لیمویی با گل های بهاری و زیبا فضا را فاخر نشان دهد. این ترکیب رنگ چشم را خسته نمی کند برای فضای خانه که قرار است طولانی مدت و ماندگار باشد ، مناسب است.
ست کردن رنگ سرمه ای با لیمویی
فرش سرمه ای با پرده زرشکی
رنگ قرمز و زرشکی هم رنگ های مناسبی برای ست شدن با فرش های سرمه ای هستند. رنگ زرشکی و سرمه ای برای فضاهای بزرگ مورد استقبال واقع می شوند و گرمای هر دو رنگ بر زیبایی فضا خواهد افزود. استفاده از ترکیب رنگ سرمه ای و زرشکی در کنار رنگ های شاد و روشن مقبولیت قابل توجهی خواهد داشت.

فرش سرمه ای با پرده روشن
یکی از بهترین ست ها، می تواند ست کردن فرش سرمه ای با پرده روشن از قبیل کرم، سفید، نقره ای و یا ... باشد. فرش سرمه ای از آنجایی که تیره است وقتی فضا را دلبازتر و و زیباتر نشان می دهد که با پرده روشن، رنگ ذیوار روشن و رنگ مبل روشن ست شود. حتی می توان این ست کردن را در فضاهای کوچک نیر به کار برد. بسیاری از افراد در فضاهای کوچک و تنگ، فرش سرمه ای می خواهند ولی نگران این هستند که رنگ سرمه ای سبب بسته شدن فضای کوچک شان شود. به این افراد پیشنهاد می شود که فرش سرمه ای را با پرده و مبلمان و رنگ دیوارهای بسیار روشن از قبیل سفید، کرم روشن ست کنند تا آن دکوراسیون کوچک را بزرگتر جلوه دهند.
ست کردن فرش سرمه ای با پرده روشن
خرید فرش سرمه ای
رنگ سرمه ای از جمله رنگ هایی است که با طیف وسیعی از رنگ ها ست شده و می تواند گردش رنگ های مختلف و فاخری در فضای خانه برقرار سازد. برای خرید فرش سرمه ای با کیفیت، زیبا و ارزان قیمت بهترین فروشگاه، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است که به دلیل نوآوری و خلاقیت و همچنین تعهد به مشتریان بهترین فرش های ماشینی در زیبا ترین طرح ها و رنگ ها را در اختیار می گذارد . فرش های ماشینی کاشان در طول تاریخ مورد استقبال خریداران بوده و دلیل نام گرفتن شهر کاشان تحت عنوان پایتخت فرش ماشینی جهان ، فعالیت بی نظیر و تولیدات با کیفیت کارخانه فرش کاشان است .
کیفیت و زیبایی فرش های موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در ترکیب با مزایای بی شمار فروشگاه های اینترنتی که در مقالات دیگر منتظر شده در همین وب سایت مورد بررسی قرار گرفته است ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را بهترین مکان برای خرید فرش نموده است.

راهنمای خرید فرش سرمه ای
- فرش سرمه ای 1200 شانه، 1500 شانه و 1000 شانه برای قسمت پذیرایی منزل مناسب است.
- فرش سرمه ای گل برجسته از زیباترین محصولات ماشینی است که با الیاف هایبالک و الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است. بهتر است این فرش های لوکس در جاهای کم رفت و آمد پهن شوند.
- قالی های ماشینی سرمه ای، پرزدهی را بیشتر در سطح قالی نشان می دهند. بهتر است رنگ سرمه ای را باکیفیت بالا و بدون پرزدهی خریداری کنید و فرشی بخرید که با الیاف هیت ست شده آکریلیک بافته شده باشد.
- اگر برای راهروها، اتاق نشیمن به دنبال قالی سرمه ای هستید بهتر است فرش های 700 شانه سرمه ای را انتخاب کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی