تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کلاسیک مگه با بقیه فرش ها فرش داره؟

فرش کلاسیک

زمان زیادی است که صاحب خانه ها در پی بهترین کف پوش فرش های ماشینی را به عنوان زینت بخش با دوام و مناسب برای خانه خود انتخاب کرده اند. استفاده از فرش ماشینی به حدی محبوب شده است که می توان فرش ماشینی را قسمتی از فرهنگ ایرانیان دانست. هیچ خانه ای بدون فرش ماشینی زیبایی و موضوعیت کافی برای مناسب زندگی بودن را ندارد. فرش ماشینی خریداری شده از فروشگاه ها و برند های نامی و اصیل از جمله فرش کاشان عنصر مهمی در دکوراسیون هر خانه می باشد که علاوه بر ویژگی های کیفی تا حد زیادی در زینت بخشی خانه هم دخیل است.
موارد و دلایلی زیادی وجود دارند که خریداران در انتخاب یک تخته فرش ماشینی مناسب وسواس گونه رفتار کرده و علاوه بر کیفیت و الیاف و ... ، به مناسب بودن رنگ و طرح نیز توجه خاص نمایند. شاید برای برخی از خریداران انتخاب رنگ و طرح مناسب چندان مهم نباشد اما در حال حاضر که فرش عنصر زیبا ساز فضا به حساب می آید رنگ و طرح هم به همان اندازه مهم و اساسی است که کیفیت و دوام مد نظر است.
چگونگی استفاده از ظاهر و زیبایی فرش در روح و روان صاحب خانه نیز تأثیر گذار است لذا در این نوشتار به بررسی طرح کلاسیک که یکی از طرح های زیبای فرش های ماشینی و دستباف است در مقایسه با سایر طرح ها پرداخته ایم. به یا داشته باشید که تأثیر فرش ماشینی بر دکوراسیون بیش از هر کالای زینتی دیگری است پس با مطالعه ادامه این نوشتار انتخابی صحیح و عقلایی از باب طرح و رنگ و نقشه را در اولویت خرید وسایل خانه خود قرار دهید.

فرش کلاسیک مگه با بقیه فرش ها فرش داره؟
دسته بندی فرش بر اساس طرح و نقشه یکی از دسته بندی های رایجی است که فرش های ماشینی و دستباف را در سه دسته:
طرح سنتی
طرح کلاسیک
و طرح فانتزی یا مدرن قرار می دهد.
تفاوت های محسوسی بین انواع مختل دسته های معرفی شده وجود دارد اما به علت شباهت های موجود بین فرش های کلاسیک و سنتی این دو نوع طرح آنطور که باید معرفی و شناخته شده نیستد. از این رو عنوان این مقاله به تفاوت فرش طرح کلاسیک با سایر طرح ها اختصاص داده شده است.
واژه کلاسیک در لغت به معنای آن چیزی است که معمول و رایج نبوده و در آثار هنری موضوعیت زیادی دارد. آثار هنری کلاسیک خصوصا در نگارش بسیار محبوب هستند و تولید آثار کلاسیک کار هر هنرمندی نیست. در مورد فرش های ماشینی و دستباف که موضوع مقاله هستند، طرح کلاسیک به طرحی گفته می شود که با نگاره های قدیمی و سنتی آذین بندی شده اند و ویژگی های زیر را به همراه دارند:
1- در عین کلاسیک بودن، سرشار ار نگاره های سنتی هستند که بیننده را به حال و هوای آثار نوستالژی می برد.
2- گردش رنگ آرامش بخش: طرح های کلاسیک از گردش رنگ متنوع و در عین حال ملایمی برخوردار هستند. در طرح های کلاسیک به هیچ وجه رنگ های جیغ و زننده وجود نخواهد داشت.
3- امکان ست شدن با دکوراسیون های متعدد: ملایم بودن رنگ و نگاره های سنتی موجب شده تا محدودیت زیادی برای استفاده از طرح های کلاسیک در فضاهای مختلف نداشته باشیم.
4- کهنه نمی شوند : طرح های فرش، روز به روز در حال بیشتر شدن هستند. اما طرح های کلاسیک یکی از طرح هایی است که از ابتدا تا کنون توجه خریداران را به خود جلب کرده است و در واقع طرحی است که کهنه و قدیمی نمی شود. این طرح علاوه بر گذشته بی نظیر خود آینده درخشانی را در پیش دارد.
تنوع طرح های کلاسیک بسیار زیاد است و هر نوع طرح خلوت و یا شلوغی را در هر نوع رنگ و اندازه ای که بخواهید می توان از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و در دسته فرش های کلاسیک انتخاب کنید. طرح های کلاسیک الگوی خاصی دارند و تنوع بالای آن کاملا هنرمندانه و بر اساس اصول و قواعد از پیش تعیین شده است.

استفاده از فرش کلاسیک برای چه فضایی مناسب است؟
لازم است تمامی وسایل خانه با یکدیگر هماهنگ و هم خوان باشند و در رأس تمام وسایل فرش های ماشینی و یا دستباف هستند که بخش مهمی از فضای خانه را به خود اختصاص داده و بنا بر ویژگی هایی که دارند بیشترین تأثیر را بر دکوراسیون دارند. از این رو هنگام خرید فرش کلاسیک باید المان های تناسب طرح کلاسیک و کاربرد فضا را مد نظر قرار داد. فرش کلاسیک در نقش ها و طرح های متعدد و زیبایی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان عرضه می شوند اما نباید این تعدد و فراوانی خریداران را سردرگم نماید. برای خرید مطلوب کافی است قبل از اقدام به خرید نسبت به فضای خانه خود و انواع مختلف فرش اطلاعات کافی کسب نمایید.
عنصر قدرتمند فرش در دکوراسیون خانه تمامی فضا را تحت تأثیر قرار می دهد. چند سالی است که توجه به زیبایی فضا و دکوراسیون خانه فرش ها را بیش از پیش مهم نموده است. توصیه ما به شما خریداران عزیز دقت کافی در هنگام انتخاب فرش خصوصا طرح و نقشه و هماهنگی آن با سایر اجزاء فضای خانه است.
اگر فضای منزل شما کوچک است بهتر است از فرش های کلاسیک و سنتی طرح افشان استفاده کنید.
اگر فضای منزل شما بزرگ است از فرش های کلاسیک ترنج دار مرکزی استفاده کنید.
فرش های طرح خشتی نیز جز طرح های کلاسیک هستند که برای مکان های مدرن و فضاهایی با دکوراسیون های امروزی مناسب است.

فرش کلاسیک در دکوراسیون معاصر
مناسب بودن فرش های کلاسیک به علت نگاره های سنتی و قدیمی که دارد برای خانه های دارای سبک دکوراسیون سنتی بر کسی پوشیده نیست اما شرایط هنگامی دشوار می شود که خریداران قصد خرید فرش های کلاسیک را برای خانه های امروزی و مدرن خود دارند. طرح کلاسیک اگر به درستی انتخاب شود می تواند فضای خانه را آنطور که مورد پسند شما ست نشان دهد. برای مثال انتخاب طرح مناسب می تواند فضای کوچک خانه را بزرگ تر از حد واقعی نشان دهد. نور گیری کافی خانه را تضمین کند و در یک کلام بهترین کف پوش باری خانه شما باشد. فرش کلاسیک برای خانه ها و آپارتمان های کوچک و بزرگ امروزی مناسب است به شرط انکه صحیح و اصولی انتخاب شود.
اگر فضای خانه امروزی شما، ساده و مدرن است متناسب با ابعاد و میزان نور گیری، رنگ های بکار رفته در سایر وسایل و البته سبک سلیقه خود و سایر اعضا خانواده بهترین و زیبا ترین فرش کلاسیک را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری نمایید.

خرید بهترین فرش کلاسیک
در هنگام خرید فرش و هر نوع وسیله دیگری کیفیت اولین گام است. در فرش های ماشینی و دستباف اهمیت این موضوع چندین برابر می شود چراکه ویژگی های فرش از جمله قیمت و کاربرد به گونه ای است که امکان تعویض سریع آن وجود نداشته و وسواس زیادی در هنگام خرید لازم است. خرید از بهترین فروشگاه و بهترین برند مطمئن ترین مواردی است که در صورت رعایت می توان از اصالت فرش اطمینان خاطر داشت.
در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مزیت های و خدمات مختلفی وجود دارد که ما را به خرید فرش کلاسیک از بین محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ترغیب می کند.

از جمله آنکه فرش های کلاسیک عرضه شده در این فروشگاه:
1- از نخ آکریلیک هیت ست صددرصد خالص بافته شده اند. در بسیاری از کارخانه ها الیاف اکریلیک با الیاف دیگری ترکیب شده و بصورت ناخالص در بافت مورد استفاده قرار می گیرند.
2- عدم پرزدهی: نداشتن پرز در کنار نداشتن بوی نفت و مواد پلاستیک در فرش های کلاسیک فرش کاشان ضد حساسیت و ضد آلرژی بودن فرش را تضمین می کند. این محصولات برای خانه هایی که سالمندان، کودکان و یا بیماران پوستی، تنفسی و قلبی دارند مناسب ترین انتخاب است.
3- ثبات رنگ: رنگ های متنوع در محصولات مد نظر رنگ دهی نداشته و با خیال آسوده می توانید فرش ها را جهت شست و شو به قالیشویی بسپارید.
4- گارانتی و ضمانت: عمده فروشگاه های فیزیکی از ارائه ضمانت نامه و گارانتی همراه با فرش فروخته شده خودداری می کنند در حالی که فروشگاه اینترنتی فرش کاشان محصولات خود را تضمین نموده و این مهم نشان از اطمینان فروشنده و تولید کننده نسبت به محصول تولیدی خود دارد. 
5- خریدی آسان و به صرفه: فروشگاه اینترنتی مانند سایر روش های خرید مستقیم محصول را به قیمت کارخانه عرضه کرده و در لقا این مقرون به صرفه بودن خرید، شاهد صرفه های دیگری از جمله عدم نیاز به صرف زمان و انرژی جهت رفتن به فروشگاه فیزیکی و ... هستیم.
خرید فرش کلاسیک از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان نسبت به هر روش و هر فروشگاه دیگری برتری خواهد داشت . در نهایت باز هم توصیه اکید می نماییم که فرش های تولید شده در طرح کلاسیک از جهات مختلفی از جمله آنچه در متن مقاله اشاره شد ، با سایر طرح ها تفاوت داشته و هنگام خرید علاوه بر کیفیت و دوام و ماندگاری به زیبایی و طرح و رنگ و نقشه هم توجه نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی