تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی با ریشه آماده

فرش کاشان با ریشه آماده

تولید ریشه فرش ماشینی برای اولین بار توسط یک فرد انگلیسی درست شد. این فرد توانست به نگاه کردن به فرایند گره زدن، تولید ریشه دستی را به گره زدن مکانیزه تبدیل کند.
امروزه فرش های ماشینی با ریشه آماده تولید می شوند و این می تواند یکی از پیشرفت های صنعت فرش ماشینی باشد. کارخانه های بسیاری هستند که به تولید ریشه آماده فرش ماشینی می پردازند.
فرش های ماشینی با ریشه آماده هم جلوه فرش ماشینی را زیباتر می کنند و هم اینکه تمیز کردن ریشه ها آسانتر است چون اولین نقظه ای از فرش که بیشتر کثیف می شود، ریشه فرش های ماشینی است که اگر از جنس نامرغوب باشد، آلودگی را به خود جذب می کند و به راحتی تمیز نمی شود و زیبایی طرح و نگاره را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد.
امروزه بیشتر تولید کنندگان فرش های ماشینی از ریشه آماده استفاده می کنند و برخی از کارخانه هایی که فرش های بی کیفیت ارزان تولید می کنند ریشه فرش را به صورت دستی و توسط نیروی دست انسان می زنند.
ریشه های قالی هایی که با دست زده می شوند، یکنواخت نیستند و زیبایی ریشه های آماده فرش ماشینی را ندارند.
در دنیا ریشه های فرش ماشینی توسط دو شرکت انگلیسی و بلژیکی تولید می شود که ماشین آلات شرکت بلژیکی، مدرن تر و پیشرفته تر است.

مزیت استفاده از فرش ماشینی با ریشه آماده
جنس ریشه های آماده فرش های ماشینی، از پنبه، ویسکوز، پلی استر و ترکیب پنبه و پلی استر است که براق هستند و جلوه خاصی به فرش ماشینی می دهند. ضخامت این نخ ها بسیار ظریف است و بدین صورت زیبایی فرش را دوچندان می کنند. این ریشه ها نیازی به مرتب کردن ندارند و به صورت آماده شده مرتب و یکدست هستند.
گره های تیتان که ریشه های قدیمی است فراموش شده و ریشه های آماده در فرش های دستبافتگونه ماشینی با شانه و تراکم بالا جلوه بی نظیری دارند.
ریشه های آماده فرش ماشینی به صورت گره دار و بدون گره است. ریشه های آماده توسط تولید کننده باید به گونه ای به فرش ماشینی زده شود که به راحتی جدا نشود و گره ها از نظر بصری در یک ردیف زده شده باشد. شما می توانید ریشه های فرش را از روی رگال فرش ماشینی چک کنید.
یکی دیگر از مزیت های ریشه های آماده این است که این ریشه ها قابل شست وشو هستند و بعد از شست و شو رنگ خود را از دست نمی دهند و زرد رنگ نمی شوند.
تولید فرش با ریشه آماده
فرش های ماشینی تولید شده توسط گروه تجاری فرش کاشان، با ریشه های آماده تولید می شوند و بدین صورت افراد می توانند فرش های دستبافتگونه و دستبافتنمای کاشان را با زیبایی بسیار و کیفیت عالی خریداری کنند.
فرش های 1200 شانه با ریشه آماده، 1500 شانه، 1000 شانه، 700 شانه، انواع فرش های فانتزی توسط گروه تجاری فرش کاشان تولید می شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی